Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Neviens negaidīja tik muļķīgu pašatmaskošanos. Nupat Valsts ieņēmumu dienests (VID) un Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atmaskojuši sevi kā Jaunās Vienotības (JV) interešu izpildītāji.

Visiem labi zināms, ka aplokšņu algas ir VID kompetence. Turpretī KNAB kompetence ir korupcija, interešu konflikti un partiju finansēšana. Likums stingri nosaka katras šīs iestādes darbības jomu un atbildību. Lūgt KNAB izmeklēt aplokšņu algas ir tas pats, kas vecākajam ķirurgam likt strādāt par apkopēju medicīnas iestādē.

JV aplokšņu algu izmeklēšanu tikko VID aizstūma pie KNAB ar paziņojumu, ka to izmeklēs KNAB. Tas apstiprina faktu, ka JV aplokšņu algas 100% pastāv. Acīmredzami faktu ir pārāk daudz, ko VID vairs nespēj aizslaucīt. Izmeklēt tos VID ir pašnāvība. Turpretī KNAB var viegli tos paslaucīt zem paklāja, jo aplokšņu algas nav iestādes kompetence.

Labi zināms, ka, vēršoties KNAB ar iesniegumu par iespējamu korupciju, kamēr vien nebūs nofilmēta naudas došana un piefiksēts katras banknotes numurs, tikmēr no KNAB būs atteikums – tie ir jūsu pieņēmumi bez konkrētiem faktiem un pierādījumiem.

Beidzot VID un KNAB novilkuši maskas un ar savu rīcību atklājuši: esam JV sētnieki – kur liks, tur slaucīsim.

Šobrīd pienākusi KNAB vadītāja zvaigžņu stunda un uznāciens uz skatuves. Gaidīsim šedevru ar nepacietību.

Dziļu nožēlu izsauc klusums un bezdarbība no Valsts darba inspekcijas, Finanšu ministrijas, Ekonomikas ministrijas un citu iestāžu puses par notikušo. Ja minētais būtu noticis privātā uzņēmumā, tad sabiedrisko attiecību speciālisti šajās iestādēs būtu pieklieguši soctīklus pilnus ar nosodījumiem. Bet šobrīd tās klusē kā beigtas zivis. Dara to par mūsu samaksāto nodokļu naudu. Esošā pārvalde ir sapuvusi līdz kaulam un grauj jebkādas ilūzijas par mūsu nākotni.

Vai nav pienācis laiks mums visiem paņemt rokā slotas un iztīrīt valsti no mēsliem? Mūsu un slotu ir daudz vairāk nekā atkritumu. Cik ilgi vēl dzīvosim tajos?

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...