Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pagājušā gada nogalē Pietiek publicēja divus rakstus par Valmieras cietumu, tā apstākļiem un tobrīd vēl apcietinātā Mārtiņa Karaseva pieredzi tajā. Piedāvāju nedaudz paskatīties, kā ir attīstījusies šī situācija.

Pietiek lasītājiem ir iespēja iepazīties ar trim dokumentiem. Pirmajā no tiem Karasevs kopā ar citiem ieslodzītajiem izsaka kolektīvu pateicību Valmieras cietumu priekšniekam Bašķa kungam un psiholoģei Apsītei par ieguldīto darbu ieslodzītajiem resocializācijā, nodrošinot iespēju piedalīties dažādās darba grupās. Par izteikto pateicību Ieslodzījumu vietu pārvalde informējusi arī Valmieras cietuma administrāciju.

Hronoloģiski seko pirmā publikācija Pietek. Par to, ka Bašķa kungs ir informēts, var pārliecināties otrajā dokumentā. Karasevam tiek liegta iespēja saņemt no noliktavas pērļošanai nepieciešamās lietas, tajā skaitā adatas. Atbilstoši MK noteikumiem notiesātajai personai ir tiesības uzglabāt adatas, turklāt, kā lasāms šajā dokumentā, Karasevam esot konstatēts pārkāpums, par ko viņš atbilstoši tiek arī sodīts. Kāds tieši ir pārkāpums, netiek precizēts un paskaidrots.

Un tad seko pats interesantākais, iepazīstoties ar trešo dokumentu, noskaidrojas, ka Karasevam pārkāpums Valmieras cietumā līdz lūgumam saņemt pērļošanas lietas nemaz nav konstatēts un reģistrēts. Līdz ar to Valmieras cietuma vadība ne tikai nelikumīgi ir sodījusi Karasevu, bet arī falsificējusi pārkāpumu un apmelojusi Karasevu!

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...