Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vēlamies aicināt Latvijas airēšanas sabiedrību un arī sabiedrību kopumā pievērt uzmanību mūsuprāt atklātam lobisma faktam Murjāņu sporta ģimnāzijas socializētās airēšanas skolā.

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra vietnieka Edgara Severa intervijā tika minēta iekšējā skolas reorganizācija, kur zem vienas administrācijas tiks apvienotas airēšanas un smaiļošanas struktūrvienības MSĢ TSV “Jūrmala” un MSĢ TSV „Specializētā airēšanas sporta skola”.

Līdz ar Ivetas Aglenieces stāšanos amatā IZM abu skolu apvienošana tiek apstādināta, tādā veidā ļaujot Ivetas Aglenieces tiesātajam vīram saglabāt savu MSĢ TSV “Jūrmala” vadītāja amatu, jo abu skolu apvienošanas gadījumā būtu jauns konkurss uz apvienoto skolu direktora amatu un, ņemot vērā Aigara Aglenieka reputāciju, viņam būtu mazas izredzes iegūt jauno amatu. Apvienojot abas skolas, būtu arī audits un, ļoti iespējams, parādītos jauni pārkāpumi.

Mūsuprāt, šeit tiek lobēts konkrēts MSĢ TSV “Jūrmala” vadītājs, pret kuru notiek tiesas process. Aigars Aglenieks kopā ar savu dēlu Raivo Aglenieku - arī personu, pret kuru sākts process, - abi strādā MSĢ TSV “Jūrmala” un tiek tiesāti pēc šādiem apsūdzības pantiem – KL 179.p.1.d.KL 179.p.1.d.KL 179.p.1.d.KL 179.p.1.d.KL 179.p.1.d.KL 179.p.1.d.KL 179.p.1.d.KL 179.p.1.d.KL 179.p.1.d.KL 180.p.1.d.KL 180.p.1.d.KL 180.p.1.d.KL 180.p.1.d.KL 327.p.1.d.KL 327.p.1.d.KL 327.p.1.d.KL 327.p.1.d.KL 327.p.1.d.KL 327.p.1.d.KL 327.p.1.d.KL 327.p.1.d.KL 327.p.1.d.KL 327.p.1.d.KL 327.p.1.d.KL 180.p.1.

Lieki pieminēt faktu, ka Iveta Agleniece ieņem augstu amatu IZM struktūrā un ieņem vecākās ekspertes amatu. Izsenis Aglenieku ģimene ir ļoti draudzīgās attiecībās ar IZM Sporta departamenta direktora vietnieci Andu Mičuli un IZM Sporta departamenta direktoru Edgaru Severu.

Uzzinot informāciju par Ivetas Aglenieces – Aigara Aglenieka sievas un Raivo Aglenieces mātes – darba gaitu uzsākšanu IZM Sporta departamentā vecākās ekspertes amatā, tika nosūtīta vēstule IZM, minot faktu, ka Rīgas domes Iekšējo pārbaužu un korupcijas novēršanas nodaļa ir norādījusi IZM uz Ivetas Aglenieces augstajiem korupcijas riskiem. Taču tas nav traucējis IZM uzsākt darba attiecības ar Ivetu Aglenieci.

Lieki arī pieminēt korupcijas ēnu, kas jau gadiem seko līdzi Murjāņu sporta ģimnāzijai, sākot no bijušās skolas direktores Ingrīdas Amantovas un citiem ģimnāzijas vadošajiem darbiniekiem.

https://www.apollo.lv/7418254/tris-gadu-nosacits-cietumsods-piespriests-bijusajai-murjanu-sporta-gimnazijas-direktorei-no-izm-budzeta-izkrapti-35-tukstosi-eiro

https://www.diena.lv/raksts/latvija/kriminalzinas/policija-sakusi-kriminalprocesu-par-naudas-piesavinasanos-murjanu-sporta-gimnazija-13929648

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...