Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Gaisma

Leonards Inkins
14.03.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu, jo tik daudz muļķību un aplamību vienā kvadrātcentimetrā tu vēl nebūsi lasījis.

Aleksandrs Balodis «Kosmozofijā» pauž, ka, ja kāds cilvēks, dzīvojot tumsā, never vaļā logus, tad nerādi viņam gaismu. Viņš apžilbs un būs nelaimīgs. Ļauj viņam palikt tumsā, jo tur viņš nesaskata priekšmetus, kas ir ap viņu, viņš neredz, cik tālu ir apvārsnis, viņam pasaule kabatā, viņš pierod pie tādas dzīvošanas un jūtas labi.

Tu pat nevari iedomāties, jo nepiedomā, cik šajos vārdos ir patiesības un cik patiesi tas ir novērots un secināts! Pat šobrīd, kad ir izlasītas tikai dažas rindiņas, vairums lasītāju arī tās nav spējīgi saprast un atzīt, ka tā ir. Vairums labākajā gadījumā uz to skatās tā, it kā atrodoties TV ekrāna priekšā, kur kaut ko rāda. Lai ko tur rādītu, skatītājs zina, tas nav par mani, tas ir par viņiem, un vispār viņus izdomāja režisors vai scenārija autors, uz mani tas nekādi neattiecas un mani tas nevar skart.

Uzdrošinos apgalvot, ka attiecas gan - un ne tikai uz tevi, bet arī uz tiem, kurus tu gribi turēt tumsā, kurus tu uzbāzīgi tramdi, kliedzot un sitot kāju pa grīdu: neuzdrošinies atvērt slēģus, neuzdrošinies ielaist gaismu, tas viss nav par mums, tur rāda muļķības, jo tevi izmanto, tevi krāpj, tevi izseko, tevi grib iznīcināt, tā ir iecerējis Scenārists un Režisors.

Tādos brīžos ir lieki jautāt – nu, bet kam tu esi vajadzīgs, ko no tevis, izņemot tumsu, var paņemt, jo aklais tāpat neredz un kurlais nedzird. Ko no tevis, izņemot analīzes (un arī tās būs sliktas), var paņemt? Vai tev pieder zemes dzīles, dabas bagātības, ietekmīgs uzņēmums? Nepārvērtē savu izcilību un nozīmīgumu.

Tuksnesis

Taisnība ir arī senajā un anekdotiskajā stāstā, kur divi iet pa tuksnesi. Te viens redz kamieļa izkārnījumus un saka otram, klausies, vai tu varētu tos apēst, ja es tev par to dotu simt eiro? Otrs, brīdi padomājis, saka «jā» un noliecas, lai nopelnītu simtiņu.

Kad naudiņu dabūjis, tas iet tālāk, to nepamet nepatīkama pēcgarša, un rodas aizvainojums, ka ir bijis tāds muļķis, ka ļāvis sev s...us iebarot. Otrajam savukārt žēl samaksātās naudas, jo no tā viņš neko nav guvis, tikai par simtiņu kļuvis nabagāks.

Te atkal gājēji ierauga kāda dzīvnieka izkārnījumus. Un nu tas, kurš simtiņu nopelnījis, jautā otram, paklau, vai tu varētu tos apēst, – es tev par to samaksāšu simtiņu. Protams, atbild uzrunātais. Kad simtiņš ir atgriezies viņa makā, tālāk ejot, arī viņš nevar atbrīvoties no nepatīkamās pēcgaršas mutē un secina: paklau, vai nav tā, ka mēs abi par velti esam s...us saēdušies?

Tieši, nevis līdzīgi, rīkojamies arī mēs, tieši tā mēs attiecamies cits pret citu. Taisnība ir kādā dziesmā par to, ka mēs pārtiekam viens no otra un cits no cita. Lai citam ieriebtu, es sēdēšu tumsā un ēdīšu s...us, tad mēģināšu tos iebarot arī citiem. Lai visi būtu vienādi, lai neviens neuzdrošinās būt citāds un tiekties pēc gaismas.

Vīruss

Es to nespēju apturēt, un nav tāda spēka, kas to varētu izdarīt. Pirms vīruss nokļuva elpceļos, cits, daudz ļaunāks vīruss, iemājoja galvās, un pret to potes nav. Patiesībā jau poti nevajag, – ir tikai jāatver slēģi, bet to nedrīkstam darīt, jo masoniem un Pasaules valdībai to tikai vajag, lai mēs apžilbtu, un vispār gaismā ir acīm kaitīgi stari, tāpēc tumsā mierīgāk un drošāk.

Vīruss vairojas, un aizvien vairāk cits citam par simtiņu piedāvājam iekosties s...os. Zaudēto imunitāti nevar atjaunot. Ir jānāk «Lielajam sprādzienam», un tad no kripatiņām būs jārada jauns cilvēks, uzmanot slēģus.

Nav dienas, kad es nedzirdētu, ka domāju aplami, ka runāju muļķības, ka rakstu vispār slima suņa murgus. Un tikai! Citu es nedzirdu tāpēc, ka citādas reakcijas nav. Secinu, ka lasītājs un klausītājs dzīvo gaismā, bet es tam veru slēģus ciet un vēlos to ieslodzīt tumsā...

Nesen dzimtenē atgriezās Aleksejs Navaļnijs. Vairums «gaismā» dzīvojošo jūt līdzi, vēro un morāli atbalsta.

Šeit neizklāstīšu savas domas par to, nedz kas un kā indēja, nedz kādas Aleksejam bija un tagad ir attiecības ar pastāvošo varu. Šoreiz par ko citu. Nenoliedzami Navaļnijs ir apveltīts ar līdera īpašībām, viņš ir daudz spējīgāks, ja salīdzina ar šā brīža Krievijas eliti un tās vadītāju.

Mandela

Tu patiešām gribi, lai Navaļnijs gāž Putinu un tā vietā valda Krievijā? Tas, ka viņš atgriezās Krievijā, nebija nostalģijas vai naivuma rezultāts. Plāns ir skaidrs, un, lai to saprastu, nav vajadzīgs daudz gaismas un atvērtu slēģu, kaut šis lēmums noteikti ir šur tur saskaņots un balstīts šādos tādos pētījumos.

Nekas jauns arī tas nav, un ir jau vairākkārt pārbaudīta metode, tāda Nelsona Mandelas metode – no cietuma tronī. Šis ir brīdis, kad mazajam cinītim ir iespēja gāzt vezumu, jo mazais cinītis izmanto apstākļus, tas ir īstajā vietā un laikā, prot palīst zem riteņa un gāzt ratus.

Šobrīd vismaz atklāti attīstīto valstu vadītāji nedraudzējas ar Putinu, ievieš kādas sankcijas, lai Krievija «atdotu Krimu» un citas okupētās teritorijas. Tikko vara mainīsies, tikko varu gūs tā saucamie demokrātiskie spēki, tā sāks darboties Krievijas naftas vadi, plūdīs investīcijas, bet Krima piederību nemainīs un krievvalodīgo apspiešana Latvijā nemazināsies...

Krievija

Domā, demokrātija uzvarēs, Krievija demokratizēsies? Iznāc no tumsas, nu vismaz slēģus atver! Vai tev ir vajadzīga stipra Krievija, vai Latvijai ir vajadzīga moderna, pasaulē ieredzēta, militāri attīstīta un stipra Krievija? Nesaprotu, vai esi mazohists vai pašnāvnieks!? Nu tu pats vari galu meklēt, bet kāpēc tu mani rauj līdzi?

Vai mums ir izdevīgi just līdzi un veicināt demokrātiskās kustības Krievijā? Diezin vai tālredzīgs lasītājs piekrītoši mās ar galvu... Neatbalstīt, nejust līdzi un neveicināt – risinājums ir tikai tāds! Pārfrāzējot Staļinu – ir Krievija, ir problēmas; nav Krievijas, nav problēmu. Jāveicina nevis Krievijas demokratizācija, bet tās šķelšana un skaldīšana!

Vai zini, kāpēc izdevās noslēgt divdesmitā gada miera līgumu ar Krieviju? (Nestāsti, ka līgums nebija ar Krieviju, bet...). Tāpēc, ka tobrīd Krievijai nepietika spēka sagrābt arī Latviju, – kad spēkus uzkrāja, tad laboja «kļūdu».

Krievija nekad nevienai kaimiņos dzīvojošai tautai neko labu nav nesusi. Tikai postu un nelaimes. Krievijai nekad netrūks J. Bargo, J. Staļinu un V. Putinu. Arī A. Navaļniju.

Es patiešām nožēloju, ka esmu daudz laika veltījis idiotiem, cerot, ka viņi kļūs gudrāki. Nestāstīšu par elli, katliem un to, kā cits citu paturam siltā vannā. Tas ir attieksmes jautājums, un tavu attieksmi es zinu, bet vai spēsi ielūkoties manā? Domāju, ka nē.

Iegaumē un atkārto kā mantru. Visas aplamās sazvērestības teorijas izdomā un izplata tie, kuri patiesi ir pie varas, lai saglabātu savu varu un to stiprinātu. Tu esi tikai traucēklis, tāpēc  esi vērīgs,- jo dumjāk, jo neloģiskāk – jo ticamāk tev!

Ir teikts, ja gribi, lai tev netic – saki patiesību („Meli ir ļoti līdzīgi patiesībai. Patiesībai nav līdzīga tikai pati patiesība,” – tā pirms gadsimta izteikusies krievu dzejniece Anna Ahmatova). Tie, kas ir pie varas, to lieliski zina, un, publiski noliedzot sazvērestību teorijas, paši tās pastiprināti izplata un sacer.

Mani sauc Leonards Inkins un Tevi? Esmu pateicīgs tiem, kuri man pamatoti aizrāda, un Tu?

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnajam spriedumam krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” visprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā noslīkušā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....