Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.

Palikuši tikai pāris mēneši rast risinājumu. Turklāt jaunu obligāciju emisija ar jebkādu likmi, ja šobrīd nav jau veikti priekšdarbi, ir faktiski nereāla un riskanta termiņu dēļ.

Tātad visdrīzāk atliek tikai valsts budžets. Vai nu tiešā veidā, vai izsniedzot bankas garantiju ilgtermiņa kredītam. Arī kredīta noformēšanai ir vajadzīgs laiks, un tas neveiksmīgam parādniekam kā vienmēr ir zelta vērtē. Gaidām.

Vai Gauss nodemonstrēs izcila menedžera spējas un atradīs saprātīgu finansējumu vai arī būs visu laiku vazājis sabiedrību aiz deguna? Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O'Līrijs?

Tāpat neaizmirstam, ka valsts interešu realizāciju airBaltic veic uzņēmuma padome, kas ir atbildīga par valdes iecelšanu/atlaišanu un attiecīgi arī darbu. Tāpat pašreizējam satiksmes ministram kā bijušajam ilgstošam airBaltic padomes loceklim ir ārkārtīgi svarīgi, lai Gauss atrastu iespēju pārfinansēt 200 miljonus eiro bez valsts palīdzības.

Vai spēs pa visiem kopā?

P.S Tikai priecāšos, ja viņiem tas izdosies.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...