Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

> HR, 02.06.2011., 20:40

02.06.2011. 22:54

Šis = par tevi un taml. MZ "valsts" zombijfaniem:

http://www.youtube.com/watch?v=HgWNagBMVE4

100 punkti.

Atbildēt

Lora

02.06.2011. 22:45

1. šī Saeima citādi rīkoties nebija spējīga pat amfetamīna iespaidā.
2. ja nu kas ir stulbi, tad a) privāto mediju studentiņu-reportieru nebeidzamā prakse jebkurā situācijā uzdot primitīvus jautājumus Lembergam, Brigmanim un pārējiem no tās bandas. tādā veidā privātie mediji veido sabiedrisko domu tajā sabiedrības daļā, kas īpaši vairāk kā reizrēķinu ar 2 nav spējīgi uztvert. b) exprezidentes pēkšņā lielā drosme runāt to, kas politikā bija vērojams arī viņas prezidentūras laikā.
3.nevienas pārmaiņas sabiedrībā nevar notikt uz 3 knipja sitieniem. nav pārliecības, ka "delna" ir tā organizācija, kas spēs ap sevi pulcēt cilvēkus, kam izpratne par godīgumu nav analoga ar gaismas gadiem. taču tādai organizācijai tieši šobrīd ir jāuznāk uz "skatuves".
4. piekrītu tam komentāram, kas rosināja pietiek.com komandas exkursijas uz laukiem, lai stāstītu par šo neta vietni.

Atbildēt

milda

02.06.2011. 22:43

Es par Vienotību, viņi ir godīgākie no visiem. Un viņi jau pirms 10.saeimas vēlēšanām skaļi runāja par oligarhiem un viņu ietekmi. Bet balsu bija par maz, lai varētu lēmumus pieņemt. Bija jākopojas ar glumajiem zemniekiem. Kamēr valdībā, (pie šādas vēlēšanu sistēmas)nebūs vairākuma, tikmēr pirks un pārdos, līdīs, pielīdīs un palīdīs. Kamēr nebūs tautas vēlēta prezidenta, tikmēr tautu turēs par muļķiem.

Atbildēt

Ojārs

02.06.2011. 22:40

Mums katrs nākamais valsts prezidents tomēr izrādās labāks par iepriekšējo. Mēs ar katrām vēlēšanām nopelnām labāku!
Var vēl diskutēt, vai VVF bija labāka par Ulmani, bet to, ka Zatlers ir bijids tik lielisks, vēl nedēļu atpakaļ nemaz nenojautu ne es ne tautas lielākā daļa.
Ja objektīvi salīdzinām Bērziņu ar Zatleru viņu abu ievēlēšanas brīdī, tad par Bērziņa salīdzinoši augstāko kapacitāti un piemērotību salīdzinājumā ar savu priekšteci šaubas nerodas. Tāpēc es domāju, ka Latvija ir dabūjusi sev atbilstošu prezidentu, kas ir nepārprotami labāks par iepriekšējiem.
Tas, kas šobrīd notiek publiskajā telpā ir pavisam traģikomiski. Tam visam kronis ir Vienotība, kura neko nav spējusi mācīties no notikumiem pirms četriem gadiem un ir kļuvusi par hrestomātisku liekulības etalonu. Kādas gan slavas dziesmas viņi tagad nemaz nekaunoties dzied nesenajam par kukuļņēmēju un visas valsts kaunu nosaukto un visādi citādi aprieto Zatleru! Gribot negribot ir jāpiekrīt Šleseram vienā jautājumā - tā būs liela veiksme Latvijai, kad no politiskās skatuves tiks noslaucīta Vienotība - mūsu gods, prāts un sidsapziņa. Bet vieta jau tukša nepaliks, jo pēc tādiem tirliņiem pieprasījums saglabāsies.

Atbildēt

Equus asinus

02.06.2011. 22:35

Āboltiņa nekļūdījās, sakot, ka Bērziņš ir šīs Saeimas prezidents. Ja būs jauna Saeima, šī prezidenta leģitimitāte būs apšaubāma. Jo Satversmes būtība ir tāda, ka prezidentam jābauda pie varas esošās Saeimas uzticība jeb - katra Saeima ievēl "savu" prezidentu būtībā uz savu pilnvaru laiku. Pilnīgi nepārprotami šī loģika bija izteikta nu jau svītrotajā Satversmes normā, ka prezidentu deputāti ievēl no sava vidus, bet līdzīgi tas redzams arī 50.pantā, ka, atlaižot prezidentu, jauns tiek vēlēts tikai uz atlaistā prezidenta atlikušo pilnvaru laiku. Līdz ar to izveidojas situācija, ka, pilsoņiem atlaižot Saeimu, tiek izteikta neuzticība arī tās ievēlētam prezidentam, kuru viņš nevar atjaunot tautas nobalsošanā saskaņā ar 48.pantu, jo nav to rosinājis. Citiem vārdiem - šādam prezidentam nav nedz tieša, nedz netieša tautas mandāta un līdz ar to leģitimitātes. Diemžēl konstitucionālo tiesību eksperti par šo tēmu pagaidām partizāniski klusē vai mēģina aizbildināties ar pilnīgi nereālo Satversmes 51.pantu. Praksē gan, protams, viss atkarīgs no tā, vai jaunā Saeima būs tāda, lai sāktu šaubīties par prezidenta leģitimitāti, un, vai Satversmes tiesa ir tāda, lai to vērtētu.
Un vēl - neatceros vairs, kurai tautai bija teiciens, ka, ja kādu 7 reizes nosauc par ēzeli, tad astotajā viņš arī sāk uzvesties kā ēzelis. Tāpēc nevajag mūs un arī pašam sevi apsaukāt. Lūdzu.

Atbildēt

Vidzemnieks

02.06.2011. 22:18

Ja domā par tautu kā "kopmasu" tad domātājs pats tāda smadzeņu masa vien tik ir.

Atbildēt

ta lūk

02.06.2011. 22:15

Raugiet -prezidentu VAR atlaist. Tā saucamais impīčments. bet tur vajagot liekas 75% balsu. Bet cik tur tā darba. Rudenī jāiavēl pareizie deputati un viņi var atcelt šo" ieliktnīšu" prezidentu.

Atbildēt

bendes meitiņa

02.06.2011. 22:13

Par to kāmi tā pasmagi, bet varbūt taisnība. Arī es tās pēc uzrunas eiforijas iespaidā aizmirsu, ka līdz šim(veselus 4 gadus) Zatlers nebija nekas vairāk par labu bijušo dakteri. Jaunais prezidents gan pat ar to nevar lepoties, bet ko gan var prasīt no dzimuša nelieša.

Atbildēt

Panzergrenadier

02.06.2011. 22:02

Klau skarbais Lapsa, par ko ta pats balsoji pēdējās vēlēšanās? Jebšu arī kļūdijies. Starp citu, ja nemaldos, tava favorīte- Sudraba nemaz tik sliktās domās par jauno prezidentu nav-
http://www.delfi.lv/news/referendums-2011/prezidents/sudraba-neiesaistisies-politika-bet-no-jaunieveleta-prezidenta-gaida-vina-izvirzito-jautajumu-iedzivinasanu.d?id=38880373

Atbildēt

Margarēta

02.06.2011. 22:01

"To, ka es centīšos darīt vairāk varbūt kā liekās ierakstīts tieši Saeimā, vai, atvainojos, Satversmē, tas ir iespējams, bet es nedarīšu neko tādu, kas būs pretrunā ar likumu un Latvijas valsts interesēm" Tā mūsu jaunais tā saucamais prezidents. Piedošanu, bet viņš taču ir stulbs! Vai arī taisās kļūt par diktatoru un mest Satversmi miskastē.

Atbildēt

Edge

02.06.2011. 21:59

''Ar vārdu sakot, nav ko īdēt – ....'' -
Pareizi, Lato! Pārdzīvojām Pelši, Vosu, Pugo - pārdzīvosim Bērziņu !

Atbildēt

paija

02.06.2011. 21:38

Vienotība būs pie varas vēl paris mēnesu,bet tads prezidents būs jāpacieš 4 gadus. Skumji un pretīgi. Balsojums izskatījas nopirkts , SC meloja,ka būs brīvais balsojums,bet nobalsoja kā vajag par apsolītajam vietam valdība. TV3 paradīja ierakstītu sarunu,kur Berzins interesējas par SC balsojumu . Man jau liekas,ka nakoša Saeimā būs vel sliktak- ZS ar SC lemberga kontrolē, svarīgakie amati ZS.

Atbildēt

bus teatris

02.06.2011. 21:34

Es tiesam gribu redzet kaa vins Latviju parstaves arzemes ne zinot valodas, ne protot inteligentu runat, ne domat gudras domas. But par prezidentu nav rebes taisit ar zeku limena cilvekiem starp kuriem vins visu laiku atradies un pats tads ir. Prezidentam jabut loti inteligentam.

Atbildēt

Vecmāmiņa

02.06.2011. 21:13

Tas ir apbrīnojami kā pareizi noformulētas runas un raksti, kas vērsti vienam mērķim - aizmiglot tautai acis, tik efektīvi iedarbojas uz pūli. Gluži kā padomju laikos, viss ir labi un visi ir laimīgi. Kad nākamajās vēlēšanās nozombētās tautas vairākums nobalsos par Vienotību, Latvijā būs vienpartiju sistēma ar neierobežotu varu un iespējām vēl vairāk pārdot Latviju ārvalstu "naudas maisiem". Vēl tikai Valsts kontroliere Sudraba viņiem jānoliek pie vietas, kas Vienotības "darbibas" varētu traucēt. Labi, ka vismaz prezidentu 4 gadus viņi nevar atlaist.

Atbildēt

Jānis Kasīklis

02.06.2011. 20:59

Man dupsis niez :D

Atbildēt

Margarēta toHR

02.06.2011. 20:45

Nē, nav tādu izredžu. Eksperti tak jau teica, ka Zatlers tad vairs amatā nebūs, tāpēc nemaz nebūs ko atlaist.
Baidos, ka mums uz 4 gadiem ir prezidents-marazms. bail pat iedomāties, kādas būs viņa runas jaungados un 18.novembros. Jācer vienīgi, ka tie, kas tās runas rakstīs, būs tik gudri un neizmantos vārdus, kas garāki par 2 zilbēm.

Atbildēt

HR

02.06.2011. 20:40

Ontūn, teicu jau – game over!

Pārējiem:

Vienotība šo bija pelnījusi par savu nevaldāmo tieksmi pazemot citus pašapliecināšanās labad. Kad būs aplaizījuši brūces, priekšā stāvēs interesants jautājums:

- Vai ir izredzes atlaist Bērziņu, aicinot referendumā balsot par Saeimas neatlaišanu? Un kas no tā mainīsies?

Atbildēt

Margarēta

02.06.2011. 20:40

Man ir vienaalga, vai viņš zina svešvalodas. Priekš tam prezidentiem ir tulki. Bēdīgi ir tas, ka viņš arī dzimtajā neko nevar pateikt, līdz ar to neviens tulks tur neko nevar iztulkot. Vispār izskatās, ka viņam ir kādi vecuma izraisīti veselības traucējumi. Tāda sajūta, ka ir skarti runas centri un traucētas kognitīvās funkcijas. Viņa uzstāšanās atgādināja, piedošanu, tos vecos padomju frīkus Andropovu un Čerņenko.

Atbildēt

Vabole

02.06.2011. 20:39

Nevar izdarīt visu uzreiz, māja ir jāceļ pa vienam ķieģelītim. Kādam ir jāuzņemas iniciatīva (varbūt L.L.? Ar rakstiņiem inetā NEPIETIEK) braukāt pa laukiem un izskaidrot, kāpēc NEDRĪKST balsot par Lemberga-Brigmaņa-kompartijas funkcionāru bruģa zemniekiem. Tas būtu pirmais obligātais solis. Kad tas paveikts, jāķeras pie nākošā.

Atbildēt

es-MZGD

02.06.2011. 20:32

Man liekas, kas Tu ar savu ''Vienotību'' esi ''v gļubokaj pope''.

Atbildēt

MZGD

02.06.2011. 20:31

Tie jaunā prezidenta atbalstītāji, kopā ar jaunizcepto,ja viņi zina kur ir Popes šoseja, lai iet ieskrieties!

Atbildēt

es

02.06.2011. 20:30

Varētu domāt, ka Tu padomju skolā mācījies gan vācu, gan angļu valodu.

Atbildēt

es

02.06.2011. 20:27

Zatlers zaudēja - tātad Lapsa ar saviem rakstiem neizpildīja ''sponsoru'' (''neoligarhu'') pasūtījumu. Tagad jāraksta grāmata, lai nebūtu parādā ''sponsoriem''.

Atbildēt

es

02.06.2011. 20:27

Brigmanis: 'Vienotībai' jāsaprot, ka 'game is over'

Zaudētāji:

Solvita Āboltiņa Vienotība
Valdis Dombrovskis Vienotība
Ilma Čepāne Vienotība
Kārlis Šadurskis Vienotība
Inguna Rībena Vienotība
Edvards Smiltēns Vienotība
Rasma Kārkliņa Vienotība
Einārs Cilinskis VL-TB/LNNK
Raivis Dzintars VL-TB/LNNK
Lolita Čigāne Vienotība
Imants Viesturs Lieģis Vienotība
Ansis Saliņš Vienotība
Janīna Kursīte-Pakule Vienotība
Ojārs Ēriks Kalniņš Vienotība
Dzintars Rasnačs VL-TB/LNNK
Ilze Viņķele Vienotība
Jānis Dombrava VL-TB/LNNK
Andris Buiķis Vienotība
Arvils Ašeradens Vienotība
Uģis Rotbergs Vienotība
Ingrīda Circene Vienotība
Inese Laizāne VL-TB/LNNK
Silva Bendrāte Vienotība
Dzintars Zaķis Vienotība
Aleksejs Loskutovs Vienotība
Ģirts Valdis Kristovskis Vienotība
Klāvs Olšteins Vienotība

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 02.06.2011. 20:13

Medija ziņa (2007. gads): ”Ja akceptējam, ka nākamais prezidents nedrīkst būt politisko partiju pārstāvis un ja izvēlamies OBJEKTĪVI paraudzīties uz "lietu kārtību" un to "bīdītājiem" - esam spiesti izdarīt visnotaļ bēdīgu secinājumu: *politekonomisko interešu grupējumi jeb tā dēvētās “partijas” šajā valstī ir vērtējamas kā klaji mafiozas struktūras, kurām pietiek finansu un intelektuālo resursu, lai piespiestu, apmuļķotu, vai citādi piedabūtu ne visu tautu, tomēr zināmu vienkāršāk manipulējamu sabiedrības daļu savu suverēno varu uzdāvināt mafiozajiem politiķiem “demokrātiskās vēlēšanās”.* Savukārt - politgrupējumu izvirzītie “valsts prezidenta” u.c. “prominento” amatu kandidāti, vadoties no šādas loģikas, izrādās vien nožēlojami nelgas, slavas un naudas kāri leļļi mūsu tik kvēli ienīsto oligarhu netīrajās roķelēs”... (apt.cit.aut.: žurnālists un publicists A. Tarvids)
-------

"Kāds podiņš - tāds vāciņš..."
( Iz "Ontūna M.© arChīva" )
.
VISS esot savstarpēji saistīts, cieši:
Gan (Romā) "plebeji" un "patricieši",
Gan (šajā "valstī") "priekšstāvji" un "pūlis" ~
Kā "sabalsots" - tāds Augstā Namā 'mūlis'...
...
Iekš Muļķu Zemes "tautas kalpu" ēkas,
'Laiž muļķi' VIENI UN TIE PAŠI 'krēkas':
Ja "urnu FARSĀ" 'piedomāts ar di...(ķēķi)' ~
Nav jābrīnās, kāds "vāciņš podam virsū"...
...
...
...
pilna versija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=7310

u.c.

*Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

JJ

02.06.2011. 20:13

Skarbi! Bet patiesi! :)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...