Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

2017. gada 11. jūlijā spēkā stājās jauni Ministru kabineta noteikumi Nr. 408 “Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksas aprēķināšanas noteikumi”. Saskaņā ar šo noteikumu 10. punktu pārvaldnieka sagatavoto tāmi apstiprina vai noraida dzīvokļu īpašnieku kopība ar lēmumu. Dzīvokļu īpašnieku kopība saskaņā ar Dzīvokļu īpašumu likumu un MK.408 pieņēma lēmumu un iesniedza Rīgas namu pārvaldniekam (RNP). Taču RNP atbilde šokē: tā kārtējo reizi apliecina, ka Rīgas pašvaldībai un tās uzņēmumam uzspļaut likumiem un tā atklāti ņirgājas par dzīvokļu īpašniekiem. Gribam celt "gaismā" šādu klaju nekaunību.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...