Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Haraldmurgam

18.12.2015. 11:15

»

haralds

tie idiņi no kolchõznieku nama 13. stāva arī izdomājuši, ka printeris pārāk angliski, pareizi būšot druknis. lai tie idiņi no kolchõznieku nama 13. stāva aizbrauc uz Vāterland'i un izlasa uz durvīm, ja rakstīts "ziehen", tad lai lasa otrā pusē


Un kur Jūs šādu lēmumu esat lasījis? Ja kāds uzraksta kaut kur kaut ko - tas taču nenozīmē, ka viņš tūdaļ ir valodnieks. Aprobežotība komentārs zeļ un plaukst.

Atbildēt

Upe

18.12.2015. 11:08

»

Udox

Nu, tie lēmumi gan tādi. Sākumā vietā pavīdēja Insert vietā normālais - ievietott. Bet pēc tam - iespraust. Nav gan precizēts, kur iespraust, bet nu - lai jau ir. Tas pats - Windows tiek beidzēts. Laikam jau sāpīgs pasākums, ka šādi nosaukts. Nevis Windows sistēma beidz darbu, vai atslēdzas vai ko tamlīdzīgi...


Pirms riet uz valodniekiem, noskaidrojiet, kurš ko dara. Latvijā nemaz nav tik daudz valodnieku, lai visās nozarēs radītu nepieciešamos terminus. To dara paši nozares speciālisti. Tā ka šī raksteļa autoram pašam vajadzētu draudzēties ar to daļu galvā, ko sauc par smadzenēm.
Citvalodu īpašvārdus atveido no oriģinālvalodas - (Arabic: شرم الشيخ‎, IPA: [ˈʃɑɾm eʃˈʃeːx]). Tas, ka angļu un krievu valodā tas darīts citādi un visi dara pakaļ, nenozīmē, ka latviešu valodā arī tā jādara.

Atbildēt

Udox

07.12.2015. 15:10

»

b

Tiem, kas te cepas par latviskotajām OS, ņemiet zināšanai, ka lēmumu par latviskošanu pieņem ražotājs vai izstrādātājs, un tad, konsultējoties ar valodniekiem, tiek izstrādāta nozares valoda. Neviens viņiem nepavēl sākt ražot visu nīstus latviskotus datorus...


Nu, tie lēmumi gan tādi. Sākumā vietā pavīdēja Insert vietā normālais - ievietott. Bet pēc tam - iespraust. Nav gan precizēts, kur iespraust, bet nu - lai jau ir. Tas pats - Windows tiek beidzēts. Laikam jau sāpīgs pasākums, ka šādi nosaukts. Nevis Windows sistēma beidz darbu, vai atslēdzas vai ko tamlīdzīgi. Nē, tieši nobeidzēts. Tāpēc vien nemīlu latvisko Windows - tik daudz "ģeniālu" tulkojumu, ka normāli nemaz nevari saprast, ko tas nozīmē.

Atbildēt

Kukkia

07.12.2015. 05:41

Nupat kādā DELFU vai apollo rakstā bija ,,Erdogāns,,

Atbildēt

Fīlologs

03.12.2015. 17:27

Rassā rassā radsassā
Valodnieki piderasi
Bullji tupariliji

Atbildēt

b

25.11.2015. 18:18

Tiem, kas te cepas par latviskotajām OS, ņemiet zināšanai, ka lēmumu par latviskošanu pieņem ražotājs vai izstrādātājs, un tad, konsultējoties ar valodniekiem, tiek izstrādāta nozares valoda. Neviens viņiem nepavēl sākt ražot visu nīstus latviskotus datorus.
Riebj, ka vervelē visādi muļķi par tēmām, kurām pat tuvu nav bijuši un nesaprot nedz to, kā lietas strādā, nedz kā valoda attīstās. Mētā tikai kaut kādus tautas anekdotēs vien eksistējušus "tulkojumus" kā baigos argumentus.

Atbildēt

Kundz'ite

24.11.2015. 21:00

Man filolo'ges asoci'ejas tikai ar garo v'estuli pret L'ivu dziesmu " Dzimt'a valoda". Tas bija nopietns nosod'ijums.

Atbildēt

no malas

24.11.2015. 12:40

»

RE

Pirms pļurkstēt, noskaidrojiet, kurš rada nozares terminus. Ja kas valodā, tad valodnieki vainīgi! Nozares terminus rada katras nozares speciālisti...


Tajos "nozares speciālistu sarakstos" nekādi nozares speciālisti nav, cilvēki ar lielām ambīcijām, zemu pašnovērtējumu un mēslu mušas talantu līst visur. Dažreiz liekas, ka viņi savā (es pat nezinu kā to nosaukt) sacenšas kādu vēl kretīnismu izdomāt un tad skatīties, kā ar varu spiedīs ieviest dzīvē. Vai kāds vēl atceras TV sižetu par Terminoloģijas komisijas sēdi, kurā apsprieda eiro, euro. Tur viens nevienam nozarē nepazīstams "speciālists" ar IT izglītību teica, ka jābūt eira.... un tad sākās - trakāk nekā Centrāltirgū.

Atbildēt

b. Nevilks

24.11.2015. 11:27

»

Anonīmais Šakālis

Turpmāk man būs jāparakstās šādi


Bezvaardis Maitusuns?

Atbildēt

23.11.2015. 18:06

»

Anonīmais Šakālis

Turpmāk man būs jāparakstās šādi


pietiek tikai ar maitēdi..

Atbildēt

Aprobežotajiem

23.11.2015. 17:16

»

Endzelīns

krēsls - padirsenis


Nevajag saukt par Endzelīna radītu to, ko, par viņu ņirgājoties, kāds viņam piedēvēja. Tā tikai savu aprobežotību parādāt. Izdariet kaut simto daļu no tā, ko izdarīja Endzelīns.

Atbildēt

RE

23.11.2015. 17:12

»

haralds

tie idiņi no kolchõznieku nama 13. stāva arī izdomājuši, ka printeris pārāk angliski, pareizi būšot druknis. lai tie idiņi no kolchõznieku nama 13. stāva aizbrauc uz Vāterland'i un izlasa uz durvīm, ja rakstīts "ziehen", tad lai lasa otrā pusē


Pirms pļurkstēt, noskaidrojiet, kurš rada nozares terminus. Ja kas valodā, tad valodnieki vainīgi! Nozares terminus rada katras nozares speciālisti.

Informācijas tehnoloģijas, telekomunikācijas un elektronikas terminoloģijas apakškomisija
http://termini.lza.lv/article.php?id=34

Turklāt nevajag piedēvēt valodniekiem to, ko kāds izdomājis un publiskajā telpā palaidis.
Un galvenais - ka tik pret latvisku kaut ko nobļauties.

Atbildēt

Noskaidrojiet.

23.11.2015. 17:03

»

e

Tu nopietni? Kaut kā neticas...


Pajautājiet datoriķiem un informātikas speciālistiem. Adrese - LZA Terminoloģijas komisijas mājas lapā. Garumzīmes dažu valodu v''ardos ir tāpēc, ka tos atveido atbilstoši izrunai oriģinālvalodā.

Atbildēt

e

23.11.2015. 15:17

»

kk

Es arī gribētu paskatīties acīs tiem latviešiem, kas iztulkoja un pēc tam apstiprināja, ka datoru vajag nevis IESLĒGT un IZSLĒGT, bet SĀKNĒT un BEIDZĒT


Tu nopietni? Kaut kā neticas...
bet- ja jau tur sēž tajās valodu komisijās ípatņi, tad varētu šiem " pamest ideju" ķerties klāt " pa ístam" valodas " saglabāšanai" . Ir taču tik daudz vārdu, kuriem ir absolūti nelatviska izcelsme- kurus varētu pārdēvēt- nu kaut vai viss, kas beidzas ar - isms, - ija , ( kapitālisms, demokrātija) , tie ir vārdi, kas nupat ir internacionāli, vienādi vairumā valodu.
ir literārā valoda, kas jāsargā un jāattista, tā ir pamatu pamats, bet ir arī darba valoda, internacionāla saknēs, kur latviskošana bútu tikai galotņu pielikšana.( revolution- revolúcija vai pa tiešo copy- kopēt, scan- skanēt)
Latviešu valodu, arī literāro, nav radījuši kadi tur filologi, tā ir pašas tautas radíta, sadzíves lietošanā pieslīpēta, tā - lai tā bútu racionāla un saprotami lietojama. Kaut gan- misticisma pieskaņa visā šajā procesā tomēr ir, jo- saprast jau nevar- kā tāda krāšņa valoda ar visiem locïjumiem, dzimtēm, divdabja teicieniem, plašo vārdu klāstu un izteiksmes iespējām ir kādā teritorijā radusies. Un - tas ir par visām pasaules valodām. Filologi tur tuvumā nav stāvējuši, viņi var tikai pētít rezultātu un sajúsminaties, nevis ietekmēt mākslígi procesu

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

23.11.2015. 13:44

Turpmāk man būs jāparakstās šādi:

Neizpaustvārdis Bāldzeltenmaitēdis?

Atbildēt

Žulis

23.11.2015. 09:57

Kārtējais uzbrukums latviešu valodai. Atšķirībā no krievu skolu atbalstītāju uzbrukumiem, šis ir noorganizēts augstākā līmenī. Šeit darbojas padomju laikos izskolotie "latviešu valodnieki".
Kaut kur bija teikts apmēram tā: "Tauta nav uzvarēta pat tad, ja ienaidnieks ir izpostījis visas tautas svētvietas un izņirgājies par tautai svētām un dārgām lietām. Tauta ir uzvarēta tad, ja ienaidnieks ir panācis, ka pati tauta iznīcina savas svētvietas un ņirgājas par saviem svētumiem."

Atbildēt

omg

23.11.2015. 09:31

Tāds .irsējs, bet vārdu un uzvārdu norādīt nevar.

Atbildēt

Alis

23.11.2015. 09:30

Šos "filologus" ar sūdainu koku uz Pleskavu aiztriekt - nē,nu,bet var taču idioti būt uz pasaules! Un tādi domā,ka viņi tik tiešām veic kaut kādu darbu. Tāpēc vien man nemūžam nebūs latviskots Windows,jo vienkārši tās galvenes,starpenes u.c. dumjības besī ārā.Vēl taču bija tā mocīšanās ar "eirām".Pampari,kuri "durju majutsja" aiz neko darīt.

Atbildēt

Fēlis

23.11.2015. 07:44

Atceraties farsu ar Īslandi- Islandi? Gribējās kādam liekēdim un kaitniekam pa purnu sadot.

Atbildēt

endzelīns-2

23.11.2015. 05:26

Vāģiem ir pakaļa, spainim ir dibens, bet cilvēkam ir dirsa!

Atbildēt

pusoptimistiski

23.11.2015. 03:28

> Tā vien šķiet, ka vienīgā zināmā negaudulīgā
> dziesma no zaldātu repertuāra ir „Mirdzot
> šķēpiem zeltsaules staros”, citu nav

tā ir pusoptimistiska, jo beigās ir sēras:

"Bāla meiča kopj kapu ar rozēm,
Rūgtu rūgtajas asaras lej."

kaut kas pusoptimistisks ir "..vaņka", ko dzied Vilki un


Vārdu autors:

Pulkv. Skaistlauks
Komponists:

Leģionāru dziesma
Izpildītājs:

***
2x
Kad ar uzvaru šo kauju
Līdz galam nobeigsim.
2x
Kad lielgabali klusēs
Un daudz jau mierā dusēs.
Kam dārga bij` tēvija.

Tad daiļas latvju meičas
Kops kapus varoņiem.
Jo viss kas dzīvē iznīkst,
Pat lauru vainags novīst,
Bet mīlestība – nekad.

Vienu vietiņu sev vēlos,
Kur kādreiz mierīgi
Tad varēšu es dusēt,
Par tēvi zemi klusēt,
Kas man tik dārga bij`.

Atbildēt

Plutons

23.11.2015. 00:18

Brīnums, ka Islandei atgrieza veco nosaukumu, jo "Īslande" vispār nebija ne pēc kādiem latviskošanas noteikumiem. Jāpiekrīt, ka tie jefiņi tiešām cenšas attaisnot savu eksistenci, ja pat latviskošanas noteikumus nespēj izlasīt un ievērot.

Atbildēt

Annele no laukiem

23.11.2015. 00:15

....kā lai tulko OIK un tiek no viņa vaļā?
ar 2016. gada 01. janvāri Ekonomikas ministrija plāno samazināt OIK Liepājas metalurgam un to piešķirto samazinājumu 4.5 ļimoni nāksies maksāt pārējiem - mazajiem uzņēmumiem un mājsaimniecībām, jo ministre DRO neizsita no FM finansējumu priekš LM, tātad cels tarifus OIKam.
.... kā tikt vaļā no OIKa, laikam jau tāpat kā ukraina no krimas, vienkārši pārcirst vadus no gazes TEC-iem, no vēja turbīnām un mazajiem Hesiem, kas iepludina kopējos elektrības tīklos divkārši dārgo elektrību, ko ministres DRO kundze apsolījusi maksāt astoņu gadu garumā, bet gāzes iekārtu Teciem apsolījusi divkāršu cenu maksāt visu mūžu.....
..... NOCIRST TECus, Nocirst vēja turbīnas u.t.t lai viņu elektrība neieplūst Latvenergo tīklos un PĀRDOT man elektrību BEZ OIK-a..... NOST ar OIK-u!!!!!!!!..
....kāpēc man jāsedz L-metalurga 4.5 miljoni, ja to nevar izdarīt valsts??????????

Atbildēt

haralds

22.11.2015. 22:31

tie idiņi no kolchõznieku nama 13. stāva arī izdomājuši, ka printeris pārāk angliski, pareizi būšot druknis. lai tie idiņi no kolchõznieku nama 13. stāva aizbrauc uz Vāterland'i un izlasa uz durvīm, ja rakstīts "ziehen", tad lai lasa otrā pusē!

Atbildēt

Ripa

22.11.2015. 21:15

Ek, tūdali, kalpu dvēseles, pat pašu valoda 'pojebu', ka tik kungiem izpatikt!
Smadzeni palietot - nu priekš kam???
LATVISKI VISS SKAN TIK LAUCINIECISKI UN NESTILĪGI!!!
Nu bļacc, intelektuālais datoriķi, izdomā, kā būs latviski 'header'!!!!

Atbildēt

22.11.2015. 18:24

Krievžīdi tomēr ir krievžīdi un mīt tikai Latvijā, un atrodas valsts un politisko partiju varas posteņos, lai kā tas nepatiktu ebrejiem Izraēlā un žīdiem Latvijā.

Atbildēt

NEzālīte

22.11.2015. 18:23

Nu jā,endzeliņš paliek pie "vārtiem",tās visas antoškas kantora GUDRO vārsmas.

Atbildēt

Dzelīns

22.11.2015. 17:55

skavotājs - drātētājs

Atbildēt

kk

22.11.2015. 17:36

paturpinot tēmu - ja reiz esam sapinušies ar monopolistiem, un skolās mācām Windows un Office, kas varbūt nav nekas slikts, tad būtu kategoriski jāaizliedz mācīt latviskoto windows un latviskoto office. Tas ir starptautisks produkts!!! Cilvēks, kas ir viduvējs datora lietotājs, kurš vēl intuitīvi nestrādā un nav iegaumējis pogu atrašanās vietu vai simbolus uz tām, reāli uz ENG datora pēc latiskotā nevar pastrādāt.

Kāpēc mēs neliekam automobiļu dīleriem latviskot pogas tām automašīnām, kas tiek pārdotas Latvijā? Kaut kā negodīgi... ja reiz laižam tikai pastalnieku valodā, tad, lūdzu, visās nozarēs!

Vēl viena noziedzīga tēma ir tā programma, kas ir apstiprināta un kuru māca skolās datoru apguvē. Tai ar reālo dzīvi vispār nav nekāda sakara. Bet pagaidām mēs par izglītības sistēmu vispārīgi runājam, paies vēl ilgs laiks, kamēr tiksim līdz konkrētām lietām.

Atbildēt

kk

22.11.2015. 17:25

Es arī gribētu paskatīties acīs tiem latviešiem, kas iztulkoja un pēc tam apstiprināja, ka datoru vajag nevis IESLĒGT un IZSLĒGT, bet SĀKNĒT un BEIDZĒT!!!
Labi, var patrāpīties viens debīlis, bet pie latviskošanas taču bija vesela komisija!

Atbildēt

Endzelīns

22.11.2015. 16:51

krēsls - padirsenis
galošas - maucenes

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Liekuļi

FotoIr gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni.
Lasīt visu...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

Rīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un...

Foto

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD)...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par...

Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....