Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Tukuma novada iedzīvotājs
25.09.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.

Pie vakcinēšanās vietas un iekštelpā bija sapulcējusies rinda - aptuveni 25-30 cilvēki. Sieva iegāja iekšā plkst.11:57. Liels bija mūsu izbrīns, ka rindā joprojām gaidīja cilvēki, kuriem pieraksts bija uz 10:30! 

Persona, kura mērīja temperatūru, pateica mums, ka "pierakstam te nav nozīmes, te ir dzīvā rinda". Redzējām, ka citi cilvēki nervozi arī dodas prom, tāpat aizgājām arī mēs, jo nebija laika gaidīt neprognozējami ilgi. Telpās cilvēki 2m distanci neievēroja, rinda tāpat turpinājās uz ielas, bet ārā - lietus un auksts vējš... 

Interesanti, kāda tad nozīme ir pierakstu sistēmai un individuāli nozīmētam vakcinēšanās laikam, ja visus vakcinē rindas kārtībā? Un vai tiešām, pat biedējot ar statistiku un slimības sekām, nav iespējams noorganizēt vakcinēšanos normālos apstākļos, izveidojot divas rindas-pieraksta un "dzīvo"?

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...