Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tēlaini izsakoties, nošautā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus līķis vēl nebija paspējis atdzist, kad viņa „hiēnu ģimenes” locekļi, kā to atklāj jaunā Lato Lapsas grāmata „Hiēnu banda”, jau metās „iztīrīt” viņa slepenos seifus un nobēdzināt dokumentus, par kuriem policija dīvainā kārtā nav izrādījusi nekādu interesi.

Savu kārtējo valsts amatpersonas gada deklarāciju Mārtiņš Bunkus iesniedz 2018. gada 3. aprīlī, un Valsts ieņēmumu dienests to publicē dienu pēc viņa nošaušanas – 31. maijā. Tajā ir “lietošanā” esošais Range Rover, bet trīssimt tūkstošus vērtais Aston Martin nav pat pieminēts, tāpat kā Mežaparka savrupmāja, un vēl deklarācijā nav uzrādīti pilnīgi nekādi skaidras naudas uzkrājumi.

Kā rāda notikumi pēc slepkavības, visticamāk, Mārtiņš Bunkus šajā amatpersonas deklarācijā melo – un tieši te arī parādās viņa karsti mīļotās vecmāmiņas Ainas Ievas Pentjušas loma kā praktiski noderīgam biznesa instrumentam. Dokumenti apliecina, ka vecmāmiņa tikusi izmantota ievērojamu, visticamāk, caurcaurēm “melnu” naudas līdzekļu uzglabāšanai – jo kāda cita iemesla pēc gan tie vēl būtu jāslēpj?

Lūk, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldei adresēts ļoti izteiksmīgs un nepārprotams Daces Bunkusas parakstīts dokuments “Iesniegums par kriminālprocesa ierosināšanu”, kas oficiāli iesniegts arī Ainas Ievas Pentjušas vārdā – šajā laikā Dacei Bunkusai vēl ir spēkā esoša mātes pilnvara (vēlāk viņai māti – „biznesa instrumentu” atņem pašas dēli).

Ko mums pastāsta šis iesniegums? Pēc būtības – divas svarīgas vai vismaz interesantas lietas. Pirmā – Mārtiņam Bunkum bijis vismaz viens bankas seifs, ko viņš slēpis no nodokļu un tiesībaizsardzības iestādēm, to reģistrējot uz vecmāmiņas vārda.

Otrā – jau piecas dienas pēc viņa nāves “SEB bankā” ieradies viņa tēvs Ojārs Bunkus, kurš speciāli atvedis līdzi veco un nevarīgo savas bijušās sievas māti, lai iztīrītu nogalinātā dēla seifu.

Valsts policijas lietvedībā ir vēl viens Daces Bunkusas iesniegums, kurā minēts cits “SEB bankas” seifa iztīrīšanas datums – 31. maijs, tātad jau nākamā (!) diena pēc Mārtiņa Bunkus slepkavības. Jā, tieši tā: ja ticētu šim iesniegumam, jau dienu pēc dēla vardarbīgās nāves tēvs meties pie viņa seifa, līdzi paķerot šim nolūkam absolūti nepieciešamo vecmāmiņu un vēl nedaudz apkrāpjot bankas darbiniekus.

Tāpat jau aiznākamajā dienā pēc slepkavības tēvs ir bijis klāt pie seifa atvēršanas Mežaparka savrupmājā – Mārtiņa Bunkus dzīvesvietā –, kuras īpašumtiesības bija noslēptas ofšoros. Savukārt divpadsmit dienas vēlāk viņš jau ir rakstījis oficiālu iesniegumu Valsts policijai, pieprasot viņam atdot visu seifā atrasto naudu – vairāk nekā simt četrdesmit tūkstošus eiro un dažus tūkstošus dolāru:

Taču vecmāmiņas kā biznesa instrumenta loma nav aprobežojusies tikai ar 2018. gada 4. jūnijā (vai varbūt tomēr jau 31. maijā) iztīrīto “SEB bankas” seifu. Jau krietni pēcāk atklājas, ka ārkārtīgi steidzīgi ir iztukšots vēl viens uz vecmāmiņas vārda reģistrēts slepens seifs – tikai “ABLV bankā”. Un te nu informācija ir vēl daudz interesantāka un neviennozīmīgāka.

Saistībā ar “ABLV” seifa tīrīšanas stāstu īpaši interesanta un zīmīga ir vecākā brāļa – bijušā Valsts ieņēmumu dienesta darbinieka un Mārtiņa Bunkus “kompanjona” Kaspara Bunkus – reakcija. Jau nākamajā dienā pēc mediju publikācijas 2020. gada augustā, kad šis fakts tiek pirmoreiz pieminēts, viņš raksta iesniegumu Valsts policijai, liekot saprast, ka neko neesot zinājis ne tikai par seifa iztukšošanu nākamajā dienā pēc brāļa nogalināšanas, bet pat par šāda seifa eksistenci.

Līdz ar netiešu apliecinājumu, ka dēls tiešām ir stāvējis klāt pie tēva ieceres iedabūt māti trakomājā, vēl interesantāk ir tas, ka, neraugoties uz iesniegumā Valsts policijai izteikto apņemšanos, ne uz kādu banku Kaspars Bunkus tomēr nemaz netaisās doties, ko pēcāk oficiāli apstiprina policijai.

Nez vai ir šaubas par to, ka Kaspara Bunkus izbrīns, visticamāk, ir blēdīgs. Jau 2019. gada sākumā žurnālā “Klubs” publicētajā intervijā ar viņa brāli Kristapu “ABLV bankas” seifs ir ticis pieminēts skaidri un nepārprotami.

Kaspara Bunkus “nezināšanu” vēl skaidrāk atmasko Ojāra Bunkus – un ar tēvu, atšķirībā no mātes, dēlam attiecības taču it kā ir labas – 2018. gada 1. jūnijā sniegtās liecības.

Turklāt atklāts paliek jautājums – vai tā bijusi vienīgā reize, kad vecmāmiņa apmeklējusi “ABLV bankas” seifu glabātavu? Ir avoti, kas apgalvo, ka seifa iztīrīšanas laikā Ojāra Bunkus viņai līdzi nav bijis, toties ārpusē esot gaidījis neviens cits kā Daces Bunkusas partneris Aivars Lācis.

Vai varētu būt, ka vienā reizē “tīrīts” uz vecmāmiņas vārda esošais seifs, bet otrā – oficiālais Mārtiņa Bunkus seifs? To tā droši zina tikai iesaistītās personas – “kariņa” dalībnieki –, jo, pēc visa spriežot, policiju seifu “tīrīšana” un arī to saturs nav interesējuši.

Tas viss kopā nozīmē, ka bezgala sirsnīgie, savstarpējas mīlestības apdvestie un tikai par augstākām vērtībām domājošie Bunkus ģimenes locekļi pēc dēla un brāļa nāves ir nevis iekrituši nepārvaramā šokā un ciešanās, bet gan faktiski nekavējoties metušies iztīrīt Mārtiņa Bunkus slepenos seifus, cenšoties apsteigt cits citu un arī lēnīgos tiesībsargāšanas iestāžu pārstāvjus, lai piesavinātos tā vai cita seifa saturu. Savukārt vecmāmiņa, uz kuras vārda reģistrēti svarīgākie seifi, viņiem bijusi staigājoša, no vienām rokām otrās nonākoša seifa atslēga...

Tāpat kā “kariņš par vecmāmiņu”, nebeidzas arī cīniņi par savākto naudu un citām vērtībām. Iesniegumi policijai birst kā no pārpilnības raga, – piemēram, Ojārs Bunkus, sūdzoties par šķirtās sievas draudiem, vienlaikus piemin viņas sūdzības. Nekādus oficiālus komentārus policija nesniedz, un rodas iespaids, ka tai alkatīgās ģimenītes iesniegumi jau ātri vien ir bijuši, latviski sakot, līdz brošai.

Taču nauda vēl nebūt nav viss. Un nauda vēl nav tas svarīgākais, kas tiek meklēts “tīrāmajos” seifos... Kaspara Bunkus un Valsts policijas sarakste saistībā ar iztukšoto “ABLV bankas” seifu nozīmīgāka ir nevis tādēļ, ka tā rada iespaidu – sirsnīgo, nesavtīgo un augstākās cilvēciskās vērtībās, nevis nicināmajā naudā ieinteresēto Bunkus ģimenes locekļu vidū ir radusies nopietna neizpratne par to, kādas tieši summas un kura ģimenes locekļa kabatās paklusām nonākušas –, bet gan tāpēc, ka aktualizē jautājumu par to, kādi Mārtiņa Bunkus seifos esošie dokumenti ir “iztīrīti” tik žigli, it kā kāds būtu bijis īpaši ieinteresēts, lai tie nekādā gadījumā nenonāktu tiesībsargāšanas iestāžu pārstāvju rīcībā.

“Līdz ar to no likvidējamās A/S “ABLV Bank” seifa ome pat teorētiski nevarēja izņemt ne “vairākus maisiņus un prāvu naudas žūksni”, ne arī kādus dokumentus, datu nesējus utt., kas potenciāli varētu būt noderīgi Valsts policijai saistībā ar Mārtiņa slepkavības izmeklēšanu,” – kādu tieši iemeslu dēļ Kaspars Bunkus tik enerģiski mēģina pārliecināt par šo acīmredzamo nepatiesību? Atbilde, domājams, ir viena – tāpēc, lai intelektuāli ne pārāk apdāvinātie izmeklētāji neaizdomātos par seifos bijušajiem dokumentiem un to saturu.

Par to, kādi dokumenti seifos varētu būt glabājušies, zināmu priekšstatu sniedz vēl viens Daces Bunkusas iesniegums. Zīmīgi, ka šajā dokumentā ne ar pušplēstu vārdu nav pieminēta “ABLV bankas” seifa (vai seifu) iztīrīšana, kas varētu runāt par labu versijai, ka šajā cīniņa raundā Dace Bunkusa ir izrādījusies ātrāka, enerģiskāka un veiksmīgāka. Taču “hiēnu bandas” cīniņš saasinās, un nu jau Dace Bunkusa lūdz sākt kriminālprocesu ne tikai pret šķirto vīru, bet arī pret jaunāko dēlu Kristapu:

Arī citu „hiēnu bandas” locekļu reakcija nepārprotami liecina, ka daudzi svarīgi dokumenti ir “iztīrīti” un tikai pēc kārtīgas izpētīšanas un, iespējams, apstrādes daži un tikai daži tiek laipni piedāvāti policijas vajadzībām.

Tā, piemēram, Kaspars Bunkus vairāk nekā divus gadus pēc slepkavības, 2020. gada 16. jūlijā, Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes 1. nodaļas vecākajam inspektoram Oļegam Koļcovam laipni piedāvā noslepkavotā brāļa galda plānošanas kalendāra atšifrējumu. Kalendārs, lūk, neizskaidrotā veidā un nezināmā pagātnē “nonācis viņa rīcībā”.

No kurienes Kaspara Bunkus “rīcībā” nonācis šāds kalendārs? Būsim reālisti – ne jau sev Ojārs Bunkus, kurš, kā atklājas pēcāk tiesā, reāli darbojās kā Mārtiņa Bunkus zemas kvalifikācijas palīgstrādnieks, savāca, piemēram, iztukšotā “SEB bankas” seifa saturu. Lūk, Daces Bunkusas 2020. gada 22. jūlija liecības:

Bet kāpēc gan Kaspars Bunkus saistībā ar plānošanas kalendāru sarosās tieši šajā brīdī? Nav izslēgts, ka tas notiek tiešā saistībā ar jau īsti apjomīgu un detalizētu Daces Bunkusas iesniegumu, kas datēts ar tā paša gada 1. jūliju un adresēts iekšlietu un tieslietu ministriem, ģenerālprokuroram, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšniekam, Iekšējās drošības biroja priekšniekam, Finanšu izlūkošanas dienesta priekšniecei un Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektorei.

Apjomīgajā dokumentā ar nosaukumu “Iesniegums par iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem un tiesībsargājošo iestāžu darbinieku nepieļaujamu ietekmēšanu” Dace Bunkusa uzskaita veselu virkni iepriekš policijas materiālos nefigurējušu faktu un nu jau noziedzīgās darbībās vaino ne tikai šķirto vīru Ojāru un savu jaunāko dēlu Kristapu, bet arī otru dēlu – bijušo Valsts ieņēmumu dienesta darbinieku Kasparu Bunku.

Ko jaunu un būtisku mēs uzzinām no šī dokumenta? Protams, ne jau to, kuram no “hiēnu ģimenītes” ir vairāk taisnības, kurš kuram un ko īsti nočiepis, nozadzis, izvīlis un izkrāpis, – te acīmredzot visi ir centušies, cik spējuši. Bet to gan, ka Mārtiņam Bunkum acīmredzot ir bijuši ievērojami “melni”, no nodokļu un tiesībsargāšanas iestāžu reizēm modrās, reizēm piemiegtās acs slēpti iespaidīgi finanšu līdzekļi.

Drīzāk jau piemiegtās: kā raksta Dace Bunkusa, “tiesībsargājošo iestāžu pasivitāte šādu apstākļu pārbaudē un izmeklēšanā man rada izbrīnu, jo uzskatu, ka šādi naudas līdzekļi nav iegūti likumīgā ceļā un darījumi ar tiem faktiski ir vērsti uz šo naudas līdzekļu legalizāciju”.

Tāpat nu ir pilnīgi skaidrs, ka jau no pirmās dienas pēc Mārtiņa Bunkus slepkavības enerģiskākie viņa “hiēnu ģimenes” – jeb drīzāk “hiēnu bandas” – locekļi ir metušies “apgūt” nelaiķa mantu. Labākajā gadījumā – kopā ar policiju, sliktākajā – paši uz savu galvu, piesavinoties arī, ļoti iespējams, dokumentus, kas varētu sniegt izmeklēšanai informāciju par nozieguma patiesajiem iemesliem.

“Ņemot vērā, ka mana dēla Mārtiņa Bunkus slepkavības lietas izmeklēšanai būtiska informācija un dokumenti ir atradušies Mārtiņa Bunkus dzīvesvietā Meža prospektā 38A, Rīgā, birojā Alberta ielā 12–5, Rīgā, un Seifā, faktiski visa šī informācija un dokumenti ir nonākuši Kaspara Bunkus valdījumā, nevis kriminālprocesa virzītāju rīcībā,” raksta Dace Bunkusa, un nekas slepkavības lietas materiālos neliecina, ka tie visi būtu nodoti Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklētājiem...

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...