Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Lato Lapsas grāmatu „Hiēnu banda” un „Hiēnu biznesa projekts” tirāžas grāmatnīcās faktiski izpirktas, un paliek tiek iespēja tās e-grāmatu formātā iegādāties Jāņa Rozes e-grāmatnīcā. Tikmēr hiēnu biznesa projekta tiesas prāva turpinās, un turpinās arī Lato Lapsas YouTube ierakstu seriāls, kurā grāmatu autors nelielos video vienkārši un visiem saprotami izskaidro – kāpēc tieši Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanas oficiālā versija ir tik absurda, dīvaina, pretrunām pilna un acīmredzami safabricēta.

Nule publicēts kārtējais seriāla ieraksts – 6. daļa ar nosaukumu „Rukpolicijas ākstīgais “izmeklēšanas eksperiments””, kurā aprakstīts izmeklēšanas laikā sarīkotais īpatnais „speciālais izmeklēšanas eksperiments”, kas pieredzējušiem policistiem izraisa tikai izbrīnu un smieklus. Publicējam šo ierakstu arī šeit:

https://www.youtube.com/watch?v=Tie5TqF-XRM

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...