Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

14. martā Rīgas pilsētas tiesā hiēnu biznesa projekta tiesas prāvā turpināsies nozīmīga liecinieka – Mārtiņa Bunkus slepkavības oficiālās apsūdzības „autora”, policijas pulkvežleitnanta Romāna Jašina pratināšana. Tikmēr no Romāna Jašina aizvadītās nedēļas pratināšanas, kurā krāšņi apstiprinājās grāmatā „Hiēnu biznesa projekts” minētie fakti un izdarītie secinājumi, Lato Lapsa savā YouTube kanālā publicējis veselus trīs video, - publicējam tos arī šeit.

“Hiēnu biznesa projekts”: šādi izskatās policists, kurš iedzīts stūrī un izmisīgi mēģina izmeloties:

https://www.youtube.com/watch?v=t3dimcZf9Co

Policists Jašins hiēnu tiesā: mēs pat nemēģinājām pārliecināties, vai Bunkus “killeris” māk šaut:

https://www.youtube.com/watch?v=hRRHEoF9zZY

Hiēnu biznesa projekta prāva: policists Jašins izpļāpājas, lietā izlien koruptā Stukāna “ausis”:

https://www.youtube.com/watch?v=ECBIWLNyRjU

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...