Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Iepazīstoties ar masu medijos izskanējušo informāciju par pārkāpumiem sporta skolā „Rīdzene”, vecāki ir sašutuši saistībā ar ziņām, ka sporta skola ilgā laika periodā regulāri ir iegādājusies uztura bagātinātājus.

Krimināllietas materiāli satur ziņas, ka persona, būdama sporta skolas treneris, vairākkārtīgi no audzēkņiem izmaksai paredzētajiem finanšu līdzekļiem piesavinājās naudu 14 698 eiro apmērā. Turklāt fiziskā persona ar attiecīgās sporta skolas valsts amatpersonas atbalstu piesavinājās arī sporta uztura preces un apģērbu kopumā par 2867 eiro.

Tā kā esam saņēmuši neoficiālu informāciju, ka iesaistīta ir sporta skolas Rīdzene airēšanas sekcija, mums ir lūgums pārbaudīt mūsu bažas un noskaidrot konkrētus faktus, jo uztraucamies par mūsu bērnu veselību un dzīvību:

1. Kādi  konkrēti uztura bagātinātāji tik doti attiecīgajā pārkāpumā iesaistītā  trenera audzēkņiem?

2. Vai sporta skolas "Rīdzene" treneris ir tiesīgs saviem audzēkņiem bez ārsta ziņas dot uztura bagātinātājus saviem audzēkņiem?

3. Vai uztura bagātinātāji ir sertificēti, atbilst visām likumā noteiktajām prasībām un nesatur aizliegtās vielas?

4. Vai līgumā starp vecākiem un sporta skolu šāda piekrišana ir dota (no bērnu tiesību aizsardzības viedokļa tam vajadzētu būt vecāku piekrišanai)?

5. Cik ilgi un kādā laika periodā audzēkņiem tika doti uztura bagātinātāji?

6. Kā sporta skolas treneris izvērtēja, kādās devās un cik bieži dot šos uztura bagātinātājus saviem audzēkņiem?

7. Vai visi sporta skolas „Rīdzene” treneri iegādājas uztura bagātinātājus saviem audzēkņiem pa skolas līdzekļiem?

9. Vai tiek veikts konkurss par uztura bagātinātāju piegādēm sporta skolai „Rīdzene”?

Lūdzam pārbaudīt faktus, jo nepareiza šādu produktu lietošana var izraisīt nopietnas veselības problēmas mūsu bērniem.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...