Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Seskis

28.11.2017. 10:46

Imigranti ir nepieciešami, jo viņu zemēs trūkst resursu - koksnes, ūdens, auglīga zeme u.c., bet Latvijā tas viss ir. Maza iedzīvotāju saujiņa ir sagrābusi Latvijas teritoriju un domā, ka turpmāk varēs brīvi rīkoties ar resursiem, nedaloties ar citiem. Bet tāda pieeja nav taisnīga, tas attiecas arī uz bioloģiskajiem cilvēkresursiem - sievietēm, kuras Latvijā ir pārpārēm, bet imigrantiem ar stingrām morāles normām sievietes vispār nav pieejamas, jo prasa noteiktu materiālo līmeni un sociālo stāvokli. Otrs aspekts ir iekšējās konkurences trūkums Latvijā - mums nav nopietna apdraudējuma. Imigranti radīs iekšējo konkurenci, tad latviešu tautai būs jācīnās par fizisko izdzīvošanu, un tas jau būs iemesls saņemties. Eiropā to visu saprot un tādēļ aicina imigrantus - viņi mūs var iznīcināt, jā, bet labāk šausmīgas beigas nekā bezgalīgas šausmas!

Atbildēt

kek

27.11.2017. 12:45

»

zaiga

Rīga tāpat ir pilna ar čurbāniem un čurkām, centrā katrs otrais


Vispirms atbrauc no laukiem un paskaties

Atbildēt

zaiga

26.11.2017. 23:01

Rīga tāpat ir pilna ar čurbāniem un čurkām, centrā katrs otrais

Atbildēt

VB

26.11.2017. 15:26

»

zaiga

Smirdīgajiem melnajiem ir laba katra vieta, kur ir ūdens un drusku pārtikas, jo savu zemi viņi ir sagandējuši ar savu nekontrolēto dzimstību


Te, zemāk, cie raksta, kas mūsu zemē par vainu priekš dienvidniekiem. Domāju, viņam taisnība.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.11.2017. 14:43

»

zaiga

Smirdīgajiem melnajiem ir laba katra vieta, kur ir ūdens un drusku pārtikas, jo savu zemi viņi ir sagandējuši ar savu nekontrolēto dzimstību


Ko tu tur murgo? Kāda nekontrolēta dzimstība
https://en.wikipedia.org/wiki/Population_density
Laikam pa naktīm raudi, ka nevar tava fīrera plānus īstenot. Tapat ka birzveidīgie

Atbildēt

zaiga

26.11.2017. 14:28

»

Bēglis

Tak kādi bēgļi? Neviens kam rūp Latvija, nekad nevienu bēgli te neievedīs. Tas tak nav nemaz apspriežams. Mums pašiem pus tautas ir nabagi


Smirdīgajiem melnajiem ir laba katra vieta, kur ir ūdens un drusku pārtikas, jo savu zemi viņi ir sagandējuši ar savu nekontrolēto dzimstību

Atbildēt

Sarkanais progress

26.11.2017. 13:07

Pats galvenais, kas ir jāatceras - kopš kristietības infiltrācijas ar sekojošo raksturīgo sarkano teroru - raganu prāvām un inkvizīciju - mēs atrodamies pakļautā stāvoklī.
Un atbildam par notiekošo un ietekmējam to ne vairāk kā latviešu tauta pad Latvijā.
Proti - tev ir tiesības kaut ko darīt tikai ja piedalies svešajā sistēmā. Proti, nodarboties ar paškaitniscību.
Mēs neesam brīvi.
Pie tam inkvizīcija izgrieza mūsu sabiedrību viedāko un drosmīgāko slāni. atstājot tikai tos, kurus izdevās totāli pakļaut. Neskatoties uz to tīrīšanas ir bijušas nepieciešamas periodiski, jo tautu dzīvie spēki periodizki atdzimst. Kamēr vien šī civilizācija nav pilnībā iznīcināta etnocīda veidā.

Atbildēt

Sarkanais progress

26.11.2017. 12:58

»

Aramess

Vēl tik vajag pāris idejas no Mein Kampf, un lieta būs pavisam skaidra. Lai top nacionālas valstis, lai katra cīnās par savām svētajām tiesībām un Eiropā atjanojas karošana tāpat kā nesenajā pagātnē. Nost ar globālistiem un viņu nenormālajām tieksmēm novērst slaktiņus! Mums patīk karošana, jo esam nacionālisti...


Lauķis izņēma vārdus man no mutes.
Pasaules kari ir tikai posmi virtenē, kuru aizsāka krustakari. Tie bija vajadzīgi sarkanajiem, lai nostiprinātos pie varas. Tas pats attiecas uz karu, kuru cenšas uzkurināt tagad. arī identisks mērķis.
Kopš kristietības invāzijas Eiropa ir okupēta un tiek manipulēta pret savām interesēm, kā instrumentus pamīšus izmantojot ārkārtēju vardarbību un uzpirkšanu.

Atbildēt

VB

26.11.2017. 11:06

»

Bēglis

Vislabāk, ja nozare pastāv uz iekšējo patēriņu. Tad mūs nevar no āras tik viegli ietekmēt. Bet daudzas nozares nevar pastāvēt uz iekšējo patēriņu, ja pat mums būtu 2,5 miljoni. Sanāk mums tautai būtu jābūt vismaz 3,5, labāk 5 miljoniem...


"Bet daudzas nozares nevar pastāvēt uz iekšējo patēriņu..."
Kādas tad tās mums tik svarīgas nozares būtu? Teiksi, mikroshēmu ražošana / programmēšana? Tad lai eksportē, kas mums tur par daļu? Business un viss...

Atbildēt

VB

26.11.2017. 10:56

Teorētiski un ar sirdi piekrītu katram vārdam!
Tomēr, jau pāris gadus atpakaļ, kad 1. Krievijas humkonvojs tuvojās Ukrainas robežām, praktiski kļuva skaidrs: trešā ceļa nav. Un šodien situācija jau ir labāka / citāda!
+, sakat, - vajag "Fiziskās formas uzturēšana, tuvcīņas un militāro iemaņu apgūšana, lai varētu aizstāvēt sevi un savu ģimeni, ja neizdodas apturēt imigrantu invāziju un īstenojas sliktākais scenārijs"
Kāpēc tad ne uzreiz ieroču turēšanas atļauas? Tas vienkāršāk, pārlicinošāk un efektīvāk. Esiet tak vismaz konsekventi, lūdzu!

Atbildēt

kukulītis

25.11.2017. 23:39

»

švamme

Parakstos zem katra vārda. Sen nekas tik prātīgs, it sevišķi no valdošajiem, nebija lasīts. Liels paldies Autoram...


Atbalstu!Visi kakas ir jāapzina,un jādara zināmu sabiedrībai.Pārējais kā jau postsuperdemokrātiskā valstpseidijā.

Atbildēt

Gatis

25.11.2017. 17:44

Ir tiešām nožēlojami,ka pat maize un piens Latvijā tiek uzskatīti par luksusa precēm un aplikti ar 21% PVN likmi,kas ir vairāk nekā četrkārt augstāka šiem pārtikas produktiem,salīdzinājumā ar Poliju,kurp nedēļas nogalēs pēc lētākām precēm dodas arī latvieši,atstājot savus eiro Polijā un tādējādi sildot Polijas,nevis Latvijas ekonomiku.Pasaulē otrs augstākais PVN uzcenojums pašiem nepieciešamākajiem pārtikas produktiem nevar neietekmēt arī ES trešās nabadzīgākās valsts Latvijas demogrāfiju!

Atbildēt

cie

25.11.2017. 01:59

Cienītais Viktor Birze! Vai esat paraudzījies ārā pa logu? Ko tur redzam? (Jā, tiešām, NEKO. Tāds ir novembris, tāda ir praktiski puse gada). Vai tiešām domājat, ka atradīsies daudz tādu bēgļu/migrant, kuri vēlēsies palikt šeit? Tiešām- kur nu vēl pievilcīgāku vietu atrast, tik saulains klimats, tik silti, jauki... Ak nē, tā nav ģeogrāfija, kas tā vilina taisni uz šejieni tos cilvēku simtus, no kuriem Jūs tā baidāties. Tas ir dzīvais ekonomikas gars. Vai redzat, kādi ekonomikas in plauksmes apliecinājumi slejas aiz loga.. ak, tas atkal nav tas, tā jau nav ne Manhetena, ne pat Berlīne vai Parīze... Labi, beigsim ironizēt. Es ļoti mīlu savu Latviju, bet apzinos reāli, cik daudz tajā ir jāpieliek vairāk pūļu nekā citās valstīs, bet ja vēl runa ir par cilvēkiem no citām valstīm, kam tas viss ir trīskārš sarežģītāk... Nu nebiedējiet mūs, nu negribēs te nekādi citzemnieku pūļi aizkavēties ne uz gadu, ne uz dienu, ja vien būs iespēja doties uz tām valstīm, kuras viņiem patiešām ir kā mērķis.

Atbildēt

visumā

24.11.2017. 21:03

labs raksts, tikai kaut kas ir sajucis ar labējuma un kreisuma jēdzieniem, laikam tā ir visā pasaulē. Senāk labējie balstīja bagātos, nevis tautas vairākumu.

Atbildēt

vai Jūs ziniet, ka

24.11.2017. 18:52

»

AG

BRĪNUMS, KA SOROSPISTAIS LAPSA KO TĀDU ATĻĀVĀS PUBLICĒT! NU GAN JAU IZDZĒSĪS DRĪZ, TĀPAT KĀ MANI UN INKINU


AG ir Aivara Gardas sirdsdraugs. Abiem ir padziļināta interese par Kārli Streipu.

Atbildēt

AG

24.11.2017. 18:02

BRĪNUMS, KA SOROSPISTAIS LAPSA KO TĀDU ATĻĀVĀS PUBLICĒT! NU GAN JAU IZDZĒSĪS DRĪZ, TĀPAT KĀ MANI UN INKINU !!!

Atbildēt

Führer

24.11.2017. 13:42

»

Viesturs

Labs raksts


Nacionālā Spēka Savienības priekšsēdētājs labi raksta.

Atbildēt

Viesturs

24.11.2017. 13:26

Labs raksts

Atbildēt

siska

24.11.2017. 12:06

»

Peace

Latvijas pilsētās salīdušie laucinieki ne ar ko neatšķiras no Āfrikāņiem un arābiem


Atšķiras gan - vizuāli un nav tā specifiskā drausmīgā smaka. Neredzēt melnos begemotus - svētku diena

Atbildēt

Peace

24.11.2017. 11:57

Latvijas pilsētās salīdušie laucinieki ne ar ko neatšķiras no Āfrikāņiem un arābiem.

Atbildēt

Bēglis

24.11.2017. 11:56

»

siska

Pēc 50 gadiem Latvijā vispār nekādu darbu nevar atrast. Un 50-gadīgie latvieši noteikti padara vairāk, nekā čurkas, kas piecreiz dienā kratās delīrijā uz saviem paklājiņiem


Tak kādi bēgļi? Neviens kam rūp Latvija, nekad nevienu bēgli te neievedīs. Tas tak nav nemaz apspriežams. Mums pašiem pus tautas ir nabagi.
Bauri gan par to vēl strīdas. Bauriem arī šis raksts liekas ļoti labs, itkā baigās gudrības sarakstītas, fakti esot pieminēti.

Atbildēt

siska

24.11.2017. 11:49

»

Bēglis

Protams. Bet ja tev nav cilvēku, tad daudzas nozares nemaz nevar pastāvēt


Pēc 50 gadiem Latvijā vispār nekādu darbu nevar atrast. Un 50-gadīgie latvieši noteikti padara vairāk, nekā čurkas, kas piecreiz dienā kratās delīrijā uz saviem paklājiņiem

Atbildēt

Bēglis

24.11.2017. 11:45

»

PAR!

Ir valstis ar lielu cilvēku skaitu, kur ekonomika nefunkcionē, kur visu kontrolē daži parazīti, bet vienkāršā tauta dzīvo nabadzībā. Labs piemērs ir kaimiņos - nacistiskā Krievija


Protams. Bet ja tev nav cilvēku, tad daudzas nozares nemaz nevar pastāvēt.
Bet krievijā tak visi tie zagļi savu iedzīvi tur rietumos. Tur dzīvo viņu ģimenes, mācās bērni, iepērkas sievas. Visi zagļi kas tiek pieķerti, ja izdodas nekavējoties mūk uz rietumiem.

Atbildēt

zaza

24.11.2017. 11:42

Maita Merkele jau teica, ka imigrantiem sociālie pabalsti jādod Eiropas līmenī. Tātad Latvijas strādājošie tagad vēl sametīs pa 1000 EUR mēnesī melnajiem begemotiem, lai tiem nebūtu jāstrādā, un varētu uzturēt 3 sievas, neko nedarot.

Ko tad viņi neskrien uz Krieviju? Zin, ka uz robežas dabūs skrotis pakaļā.

Ženēvas konvencija nedod nekādas palikšanas garantijas, nekādas ģimeņu apvienošanās, nekāda pilsonība dzimušajiem bērniem. Tos murgus rada Eiropas Cilvēktiesību konvencija. Lielbritānija pareizi dara, ko Eiropas Cilvēktiesību konvenciju iemet kanalizācijā, tur tai ir vieta.

Atbildēt

PAR!

24.11.2017. 11:37

»

Bēglis

"Ir skaidrs, ka ekonomika spēj funkcionēt arī valstīs ar nelielu cilvēku skaitu...


Ir valstis ar lielu cilvēku skaitu, kur ekonomika nefunkcionē, kur visu kontrolē daži parazīti, bet vienkāršā tauta dzīvo nabadzībā. Labs piemērs ir kaimiņos - nacistiskā Krievija.

Atbildēt

Bēglis

24.11.2017. 11:32

»

Bēglis

"Ir skaidrs, ka ekonomika spēj funkcionēt arī valstīs ar nelielu cilvēku skaitu...


Vislabāk, ja nozare pastāv uz iekšējo patēriņu. Tad mūs nevar no āras tik viegli ietekmēt. Bet daudzas nozares nevar pastāvēt uz iekšējo patēriņu, ja pat mums būtu 2,5 miljoni. Sanāk mums tautai būtu jābūt vismaz 3,5, labāk 5 miljoniem.
Bet te kangari "Ir skaidrs, ka ekonomika spēj funkcionēt arī valstīs ar nelielu cilvēku skaitu."
Ar tādām pašām domām ir politiķi tajā kangaru bandā NA

Atbildēt

Bēglis

24.11.2017. 11:28

»

Bēglis

"maksājot līdz pat desmit un piecpadsmit tūkstošiem eiro cilvēku kontrabandistiem" - vēl kautko dumjāku sen nebiju dzirdējis...


"Ir skaidrs, ka ekonomika spēj funkcionēt arī valstīs ar nelielu cilvēku skaitu."
Tie ir tādi paši kangari kā NA. Viņi ir gatavi iznīcināt latviešus, ka tik atriebties krieviem. Pat šajā rakstā daudzkur tas tiek minēts. Viņi tam ir gatavi, kad tas notiks, uzskatīs, ka tas ir normāli, lietderīgi.

Atbildēt

Migrants no laukiem

24.11.2017. 11:22

»

zaza

kur tad ir tās darba vietas? Maksimās un RIMI saliks pašapkalpošanās kases, un bezdarbs būs katastrofāls


Troleibusos un tramvajos Rīgā maita Europa konduktorus likvidēja.

Atbildēt

Bēglis

24.11.2017. 11:17

"maksājot līdz pat desmit un piecpadsmit tūkstošiem eiro cilvēku kontrabandistiem" - vēl kautko dumjāku sen nebiju dzirdējis
"Eiropas Savienības (ES) birokrāti, kas bija izdomājuši imigrantus uzspiest visām savienības dalībvalstīm" - tā itkā, ja nomainītu birokrātus, tad mums uzreiz būtu laimes orgasms. ASV prezidenti nāk un iet, bet politika nemainās. Pie mums politiķi mainās, politika nemainās.
Man jau sen viss skaidrs par šiem kangariņiem, kas maskējas par nacionalistiem īstenībā viņiem rūp tikai naids pret krieviem. Laikam tik sapņo par atriebību, par to kā varētu slepkvaot bērnus un sievietes, tā lai viņiem par to nekas nebūtu. Latvieši? tak viņiem nerūp nekādi latvieši. Tak tekstā viņš pats to uzsver "Ja 2000. gadā latviešu Latvijā bija 57,7%, tad 2016. gadā jau 61,8%" - lūk tas viņiem galvenais. Ja pat nāksies miljonu latviešu nobendēt, bet iegūt 100%, tā viņiem būs veiksme

Atbildēt

jkl

24.11.2017. 11:05

»

Žulis

Nevajag muldēt! Pensionāri šim esot vainīgi! Par ko balso visa lielā balsotāju masa? Par pārkrāsoto komunistu un čekistu izveidotajām kabatas partijām! Kāpēc? Tāpēc ka citu jau nav! Pareizāk sakot, ir izveidots tāds Vēlēšanu likums un ieviesta tāda vēlēšanu kārtība, lai neviena cita partija Saeimā iekļūt...


Ja ir zināms, ka visas partijas ir "pārkrāsoto komunistu un čekistu" izveidotas kabatas partijas, tad kāpēc Saeimas vēlēšanās piedalās 500 000 pensionāru un 200 000 citu balsotāju, kuri Saeimā ievēl šo "pārkrāsoto komunistu un čekistu" partijas? Kāpēc 500 000 pensionāri un 200 000 pārējo balsotāju šīs kabatas partijas nevērtē pēc darbiem, "nevis viņu tukšajām runām"?
Paši raud, ka citu partiju nav. Paši tomēr aiziet uz vēlēšanām un ievēl komunistu un čekistu kabatas partijas. Paši atkal raud, ka nav ievēlēti īstie, gudrie, godīgie un taisnīgie. Paši nav bijušie komunisti un čekisti, un tāpēc atsakās darboties politikā, atsakās stāties kādā partijā, atsakās paņemt varu savās rokās.

Atbildēt

U.U.

24.11.2017. 11:01

Avīžu ziņu līmenī un ikdienišķās apziņas līmenī sagatavots teksts. Un turklāt bez galvenā - demogrāfiskās pārejas, par ko var uzzināt tikai speciālajā literatūrā, kā arī kulturoloģiskajā publicistikā iegūt ievadpriekšstatu, iesācējam palīdzot studēt zinātniskos avotus.

Atbildēt

parastais

24.11.2017. 10:19

»

Aramess

Vēl tik vajag pāris idejas no Mein Kampf, un lieta būs pavisam skaidra. Lai top nacionālas valstis, lai katra cīnās par savām svētajām tiesībām un Eiropā atjanojas karošana tāpat kā nesenajā pagātnē. Nost ar globālistiem un viņu nenormālajām tieksmēm novērst slaktiņus! Mums patīk karošana, jo esam nacionālisti...


Ļoti neloģisks komentārs. Par kādu mieru Jūs varat runāt, un kādu mieru nodrošina globālistu elite, kas uz Eiropu importē džihādistus un grautiņniekus? Nacionāliste te saveduši migrantus, kas savās sektās rada teroristus? Nacionālisms ir vainīgs, ka vidusmēra parīzietis, briselietis vai stoholmietis vairs nevar droši iziet no mājas, jo jārēķinās, ka kāds "miera un mīlestības" vārdā importētais, neiebrauc pūlī kravas auto, neuzspridzina metro, vai ar cirvi nesāk kapāt garāmgājējus? Raksta autoram cieņa un respekts!

Atbildēt

Aramess

24.11.2017. 08:28

»

lauķis

Jā , mušas un kotletes uz viena šķīvja


Jā, ja, karus sarīkoja pirmais sorosīds Hitlers. Viņš ne mazākā mērē nebija nacionālists. Tāpēc mēs, nacionālisti, viņu viņu nemīlam.Viņš nebija mūsu spožākais idejiskais vadonis.

Atbildēt

Aramess

24.11.2017. 08:00

Vēl tik vajag pāris idejas no Mein Kampf, un lieta būs pavisam skaidra. Lai top nacionālas valstis, lai katra cīnās par savām svētajām tiesībām un Eiropā atjanojas karošana tāpat kā nesenajā pagātnē. Nost ar globālistiem un viņu nenormālajām tieksmēm novērst slaktiņus! Mums patīk karošana, jo esam nacionālisti, kas par visu augstāk tur savu nacionālo pašcieņu. Tas nekas, ka nacionālisma uzplūdu laikos, divos pasaules karos izkāva gandrīz pusi latviešu. Gribam šos laikus atjanot. Urrā! Nost ar sapuvušo Eiropu, kas nesaprot, ka labākais miers un lielākā laime ir karš!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

24.11.2017. 07:42

Tas viss jau ir lasīts un nekas jauns nav pasacīts. Jautājums gan ir par pašu Viktoru Birzi ? Savos darbos gan viņš ir redzams pavisam citā gaismā.-------------------http://188.68.49.144/?p=37035

Atbildēt

švamme

24.11.2017. 03:43

Parakstos zem katra vārda. Sen nekas tik prātīgs, it sevišķi no valdošajiem, nebija lasīts. Liels paldies Autoram !!!
Arī Viņķele iekļaujas autora aprakstītajā scenārijā: piedāvā izglītoties (ASV koledžas patiešām šodien ir ultra-liberāļu perēkļi) un tad izmanto (protams ar regulārām finansu piešpricēm) kā jaunās ideoloģijas inženierus. Viņķeles gadījums bija pavisam viegls, viņa jau no dabas apdalīta, ja tādu ievirza kādam vajadzīgās sliedēs, tāda ne tikai kalnus gāzīs, bet pamatni no kalnapakšas ar zobiem izraus.
Manuprāt ļoti svarīgi ir apzināt, kādi spēki tie ir, kuru mērķis ir pazudināt Eiropu, kādi cilvēki tajos iesaistīti. Tālaikais jau ir tehnikas jautājums. Galvenais APZINĀT.

Atbildēt

Jā, jā

23.11.2017. 23:00

»

zaza

kur tad ir tās darba vietas? Maksimās un RIMI saliks pašapkalpošanās kases, un bezdarbs būs katastrofāls


Bija reklāma, ka būvniecībā brīvas vai vajadzīgas tūkstošiem darba vietu, policijā arī trūkstot 30 % policistu (derēs pašvaldību policijā, tur jau tāds sastāvs vien izskatās, man liekas) - varēs apsargāt "baronu pilis", MAKSIMā - kasierus vajag un daudz kur citur?!

Uz priekšu, gatavojiet vilcienu ešelonus migrantu - vergu ievešanai!

Atbildēt

Imants

23.11.2017. 22:54

Raksta autors un daudzi citi nesaprot vai izliekas, ka nesaprot.

Kapitālistu organizētās noziedzības grupējumiem vajadzīgs vergu darbs. Viņi cer, ka šie strādās, pildīs melnos darbus, mazgās "KUNGU IELAS" baronu tualetes, slaucīs ielas utt.

Vai nedzirējāt izteiklumus, ka Latvijā jau jāieved ap 10 000 darba spēka? Kas to izsaka? Vergturi, kuri maksā verga algu vai vēdertiesas algu savējiem, nemaksā nodokļus - apzog tautu un valsti, tā varēs turpnāt?

Starp citu, Vācijā Merkeļe arī izteicās, ka Vācijā uzplauks ražošana - dzīvojamo māju būve, apģerba ražošana bēgļiem, ēdiena un citu preču ražošana, ka Vācija var uzņemt ap vienu miljonu vai vairāk bēgļu un atvēra vārtus.

Kas tas ir? Labi, lai dara Vācija, bet ko domā uzņēmēji Latvijā? Ka vergi strādās? Migrantiem esot jau teikts, ka Eiropa dos katram savu dzīvokli ar ērtībām, mannu kaisīs no debesīm, būs darbs un maksās sociālos pabalstus utt. - paradīze.

KO, Latvija arī nodrošinās paradīzi? Nekas JUMS nesanāks. Drīzāk, sāks jūsu pilis svilināt un spridzināt, ja nemaksāsiet vismaz trīskāršu algu, kā savējai tautai - tikai verga algu. Pietiks laupīt un zagt, vediet tik iekšā vergus, maksājiet kukuļus partijām, pieņems tādu likumu?!

Atbildēt

zaza

23.11.2017. 22:27

kur tad ir tās darba vietas? Maksimās un RIMI saliks pašapkalpošanās kases, un bezdarbs būs katastrofāls.

Ekonomikas ministrijas murgainajā sarakstā saliktas masveidā profesijas, kurām Latvijā nav NEVIENAS vakances. Lūk, tas ir sorosisms

Atbildēt

zaza

23.11.2017. 22:23

Ļoti labs raksts. Līdz ar Rakas ieņemšanu karš Sīrijā ir beidzies. Visus atpakaļ ar visām ģimenēm.

Latvijai nav jāuzņem čučmeki no visas pasaules.

Atbildēt

hm

23.11.2017. 21:38


Nevar teikt, ka ES neko nedara. Piemēram. Turcijai tiek maksāts gandrīz tik, cik Latvijas budžets, lai tur tiktu izveidotas bēgļu nometnes un bēgļi no arābu valstīm caur Grieķiju nenonāktu ES.
Savukārt, itāļi noalgojuši teroristus, kuri rīkoja asinspirtis Sudānā, lai Sahāras tuksnesī izķertu (nogalinātu) afrikāņus, kuru imigrācijas ceļš veda no Lībijas uz Itāliju.
Diemžēl nelīdz! Te vietā atcerēties, ka ap 600 000 LV. ap 1 milj. leišu un vēl vairāk poļu ir emigrējuši(aizbēguši ) uz Rietumiem. Ko, nošaut? Nav jau risinājuma! Un ja Latvijas ekonomiskais stāvoklis būtu labāks, arī Latvija saskartos ar pretējiem procesiem.
Raudāt, stenēt, vaidēt var pēc sirds patikas. Dabas likumus ar to neapgāzt! Izdzīvos, kas piemērosies, stiprākais. Radiet bērnus, radiet veselīgu (ne pensionāru) valsti un nekādi ārēji apstākļi neliegs pastāvēt.

Atbildēt

reptilis

23.11.2017. 21:28

Sen nebiju tik analītisku un galvenais - loģisku un pamatotu rakstu lasījis! Paldies, autoram!

Atbildēt

Atver acis!

23.11.2017. 21:07

Es sen neko tik patiesu nebiju lasījis. Šo rakstu atcerēšos. Man ir kolekcija ar foto un video materiāliem (izfiltrējot no hiddenlol(punkts)com), kas liktu JEBKURAM baltādainam cilvēkam raudāt un domāt, ka nākotnes NAV. Realitāte ir tik briesmīga, ka vienreiz to redzot, gribas uzvilkt rozā brillītes un mēģināt (neveiksīgi) to aizmirst.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...