Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

"Noderīgajiem idiotiem" ir jābeidz stāstīt pekstiņus, ka 9. maija pasākumi ir kaut kāds vēsturisks, dabiski radies un krievvalodīgo kopienas identitātei svarīgs kultūras notikums: Ne arī okupācijas stabs ir vērā ņemams arhitektūras šedevrs. Lietas būtība ir cita.

1. 9. maija simbolismu (Georga lentes, Putina uzrunas, "nemirstīgo gājiens") rada Krievijā, bet vēlāk ar Krievijas mediju starpniecību izplata tālāk. Tās nav senas tradīcijas, bet gan bērnu slepkavu un izvarotāju valsts propaganda!

2. Viens no šiem medijiem ir tagad Latvijā slēgtais PBK (Pirmais Baltijas kanāls). Viņi ir bijuši šo aktivitāšu centrā Latvijā līdz šim. PBK labuma guvējs ir Putina miljardieris Jurijs Kovaļčuks. PBK žurnālists savulaik bija Nils Ušakovs, un šis kanāls īpaši dāsni atspoguļoja Ušakova darbošanos pirms 2009. gada pašvaldību vēlēšanām, faktiski radot "Saskaņas" projektu Rīgā.

3. Ušakovs par saviem tēriņiem atskaitījās Krievijas vēstniecības darbiniekam Aleksandram Hapilovam, kuru izraidīja par spiegošanu. Tagad Ušakovs, protams, mēģina mest kažoku uz otru pusi, kaut vēl nesen priecājās par milzīgu no ziediem veidotu sarkano zvaigzni pie okupācijas staba, bet Putinu sauca par labāko, kas vispār var būt.

4. Ar "Saskaņu" cieši saistīta ir biedrība "9. maijs.lv", kas ir galvenie "Uzvaras dienas" pasākumu organizatori. Kopš 2014. gada (Ukrainas kara sākuma!) Krievijas vēstniecība šai biedrībai ir devusi vairāk nekā 23 tūkstošus eiro!

5. Kremlis nekad nav licis visu naudu uz vienu zirgu. Agresīvākie Latvijas pārkrievotāji no Ždanokas "Krievu savienības" ir izveidojuši "9. maija fondu". Tas tiešā veidā nesaņem Kremļa naudu (vismaz ne oficiāli), bet cita ar Ždanoku saistīta biedrība 'Latvijas Cilvēktiesību komiteja", sākot no 2014. gada, no "Krievijas tautiešu atbalsta un tiesību aizstāvības fonda" ir saņēmusi 822 872 eiro!

Īsāk sakot, bez Latvijai naidīgās kara noziedznieku un genocīda īstenotāju valsts naudas un propagandas nekas no 9. maija pasākumiem nenotiktu. Ir nožēlojami, ka šī Kremļa ietekme netika apturēta jau pēc 2014. gada. Šis ir pēdējais brīdis rīkoties!

Okupācijas stabs ir jānojauc, bet prokremliskās partijas jāaizliedz! Tam jānotiek maksimāli ātri, bet noteikti līdz Saeimas vēlēšanām, nevis šie temati jāizmanto bezgalīgu diskusiju turpināšanai.

Kad reiz "Uzvaras laukumā", kas turpina Brīvības ielas asi un ir nosaukts par godu uzvarai pār Berrnontu, pacelsies latviešu tautai būtiski monumenti, nevis Brīvības pretstats, tad zināsim - Latvija ir patiesi brīva, Latvija ir valsts latviešiem!

Ilustrācija - @BlackHalt

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...