Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tātad Rīgas dome izsludina iepirkumu dzīvnieku patversmēm uz nākamajiem 5 gadiem. Tas šobrīd notiek.

Iepirkums īpašs ar faktu, ka no tā vērtēšanas kritērijiem izņemts No Kill princips – augstāks punktu skaits patversmei, kura nenošpricē dzīvniekus pēc likumā paredzētajām 14 dienām (ja nu nav pieteicies īpašnieks). No Kill patversmes uztur un aprūpē dzīvniekus tik ilgi, cik vien vajadzīgs, kaut Galapagu bruņurupuci nākamos 200 gadus. Nav šāda punkta vairs.

Otrs brīnišķīgs jaunievedums: neuzņemt patversmē notvertos klaiņojošos dzīvniekus, jo tādi “nav pieraduši dzīvot nebrīvē, nav pieradināmi, var būt infekciozi un vispār - bīstami". Nē, nu, uzņemt jau var, ja pa taisno šprici kaklā un uz miskasti. Piebildīšu, ka par nošpricēšanu rīdzinieki normāli maksā, turklāt atkrīt visi turpmākie fixed costs.

Trešā inovācija: iepirkumā var piedalīties tikai patversmes, kuras reģistrētas Rīgā (nevis pat Rīgas rajonā). Un, ko jūs domājat? Šāda patversme ir tieši viena. Jaukas sagadīšanās pēc tā ir Astrīdas Kārkliņas un Dr. Nāves (dēvēta arī par veterināri Litu Konopori) ciešās un ilggadējās apvienības patversme ar melni ironisku nosaukumu Labās Mājas.

Vienīgā No Kill patversme Ulubele kura līdz šim kvalificējās un arī dažkārt uzvarēja, ir veselus 8 km. aiz Rīgas robežām. Nepārvarama distance.

Man ir nelielas aizdomas un drusku lielāka ticība, ka mēs, caur dalīšanos, draudzīgi varētu vēstīt Rīgas domei un Vilnim Ķirsim: šī nav laba ideja.

Attēlā: Veterinārārstu biedrības Mazo dzīvnieku sekcijas vadītājas Litas Konopores īsā, taču efektīvā programma.

* Brought to you by Rīgas dome

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...