Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram ir kaut kāda pieredze finansēs un ekonomikā, paskatoties uz airBaltic finanšu datiem, tas bija skaidrs jau vismaz pāris gadus atpakaļ.

Kāpēc tad klusēja mūsu cienījamā finanšu ekspertu saime? Pat Saeimas opozīcija centās šo jautājumu necilāt, kad Linkaits kopā ar Gausu karināja tautai makaronus uz ausīm, stāstot, ka vairāk naudu nevajadzēs, airBaltic atdošot visu ieguldīto utt. Visi klusēja kā ūdeni mutē paņēmuši. Bija taču skaidri redzams, ka tā ir blēdīšanās.

Tagad patiesības stunda ir tuvu - jūlijs. Spēs segt obligāciju aizņēmumu vai nespēs? Tāpat šogad iešot uz biržu, pārdošot akcijas, un valsts dabūšot savus ieguldījumus atpakaļ. Ies vai neies? Pārdos par nominālu vai nepārdos? Pārējais tikai vārdi.

Pagaidīsim. Februāra beigās jābūt neauditētiem gada rezultātiem. Tad arī redzēsim, kas ar peļņu un naudas plūsmu un ar kādiem finanšu rezultātiem Gauss taisās uz biržu. Piekrītu paustajam viedoklim, ka airBaltic vērtība šobrīd ir nulle.

P.S. Satiksmes ministrs Briškens vairs nav jauns ministrs. Simts dienas ir pagājušas. Gausu nenomainīja, tātad atzina par labu esam. Nu tad arī atbildība par Gausa sastrādo būtu jāuzņemas kopā ar viņa priekšgājējiem.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...