Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maniaks

14.06.2017. 16:13

»

mani sauc Robs


Robs tavà garîgajà attîstībà ir acîredzama un neàrstèjama problèma..

Atbildēt

mani sauc Robs

13.06.2017. 08:36

»

Maniaks

Neintrese pilnigi, skatjertju dorśka


????????

Atbildēt

Forša bildīte pie raksta

12.06.2017. 14:35

Loģiski, ka "viss būs labi" , kā rakstīts uz baloniņiem.
Paies šitā šūmēšanās, varēs tēvs Vērpe raudzīt pēc jauna projektiņa dēlam.

" Viss būs labi !"

Atbildēt

Šis virsraksts kļūdains, demagoģisks

12.06.2017. 14:25

Raksta virsraksts pēc būtības ir kļūdains uz demagoģiju vērsts.
Nekāda kļūda nav notikusi, citādi varētu sūdzēt tiesā, ja būtu kļūda kasjauns.lv rakstā.
Tēva un dēla interešu konflikts ir acīmredzams pat bez lupas.
LRSP ir līgums ar Kārli Vērpi un viņš ir līgumiskās attiecībās ar šo "iestādījumu", tātad darba attiecībās , pildot šo savu līgumisko darbu.

Atbildēt

to vai par Mazo Astoņkāji

12.06.2017. 14:19

:-) stāsts ir par Mazo Kultūras Astoņkājīti kultūras viducī jeb KULTŪRAS sirdī.
Un šis Mazais Kultūras Astoņkājītis ir tā izpleties, ka smacē nost neaizsargātus, godīgus, dedzīgus sava amata pratējus viņu karjeras sākumā...
Un stāsts ir par šo Mazo Kultūras Astoņkājīti, kurš barojas un baro PATS SEVI un aizsedz saules gaismu trausliem un godīgiem asniņiem.
Nāk Lielais VĒRPE ar ģimeni un draugiem, radiem un visus mazos asniņus NOKAUJ !

Atbildēt

Vai

12.06.2017. 14:13

»

vērpēm ir 2 dēli

Vērpju ģimenei ir 2 dēli un šiem dēliem ir draudzenes, iespējams, un dēliem ir arī citi draugi...


runa ir par tiem vīreļiem ar nekaunīgajiem un trulajiem purniņiem un lielo bezformāta rumpi?

Atbildēt

vērpēm ir 2 dēli

12.06.2017. 14:04

Vērpju ģimenei ir 2 dēli un šiem dēliem ir draudzenes, iespējams, un dēliem ir arī citi draugi.
Un ja mēs uzzīmētu Mazā Astoņkāja shēmu, mēs redzētu, ka , iespējams, abu Vērpju dēlu draugi arī ir guvuši kādu labu , sponsorētu pieredzes apmaiņas braucienu, kādu līgumiņu projektā BEZ KONKURSA. Ievērojiet vārdus BEZ KONKURSA, IZŅĒMUMA KĀRTĀ, jo IR draugu būšana !
Nožēlojami, ka Kārlis Vērpe neredz, cik no malas viņš izskatās liels MEMMLIS, ja pieņem vecāku uz paplātes pasniegtu dalību līgumiņā / -os !

Atbildēt

to AP

12.06.2017. 13:56

Vērpes ir grūti "nopurināt no koka", to tu labi pateici, vērpes ir ar miesu ieauguši kokā, ar snuķi piesūkušies silei uz mūžu; daudzie foršie iekārojamie darbi ir viegli, kā liecina šis precedents, aizrunājami.
Citi mākslinieki tik bieži netiek pieredzes apmaiņā uz citām valstīm, viņu izstāžu rīkošanai NEVIENS nepiemet kādu pagalīti...Bet Vērpes sievai un draugiem ir prioritāte, visi viņu līgumi ir noslepenoti un sabiedrībai nezināmi, cik reizes gadā vieni un tie paši pietuvinātie bauda valsts naudu saviem implantiem.

Atbildēt

Vèrpj

12.06.2017. 13:54

»

to Vērpj

arī mazs zaglis ir zaglis un nevajag aizstāvēt...


intrigas. Ja jau zem preses acs tèlo nabadziñus, tad tàdi bûs, ja nav Man arî nepatîk vecais Vèrpe, divkosîgu skatienu un izturèśanos, kaunu dèlam ar śo sagàdaja, publisku kaunu. Dèls nepiedos, pàrdzîvo noteikti, labi saprot, ka no śîs situàcijas neko labu nav ieguvis, padarît tagad par nebijuśu to ari nevar. Tàtad dèls neiet un nespèj iet savu cełu, sis kopîgais cełś iet pretim nabadzîbai, jo nav jaunradośs.

Atbildēt

to Vērpj

12.06.2017. 13:47

arī mazs zaglis ir zaglis un nevajag aizstāvēt.

Acīmredzams interešu konflikts starp Vērpēm tēvu- dēlu, iespējams, ka tur vēl daudzi iesaistīti laika gaitā... Un tas ir noziedzīgi, ka pat it kā inteliģenti cilvēki ar augtāko izglītību ir sevi degradējuši par prastiem "blatņikiem ".
Un šādu Vērpju dēļ zūd ticība šai valstij, ne ar ko tā nav labāka par padomju blatu sistēmu.
Un Vērpju ģimene dzīvo šiki ar daudziem īpašumiem, bet presē tēlo nabadzīšus....

Atbildēt

A.P.

12.06.2017. 13:39

Interesanti, vai latviešu "kultūras politiķi" kādreiz iemācīsies pareizi lietot jēdzienu "kultūra" un beigs mežonīgi atvasināt tādus idiotismus un vulgārismus kā "kultūras nozare"? Interesanti, cik augstā kokā turpina sēdēt tādi terminoloģiskie kropļi? Interesanti, vai ir vērts tādus intelektuālos pederastus traucēt un mēģināt viņus nopurināt no koka, ja gaišo latviešu tautu apmierina tāda nevērtīga "inteliģence" jau 27 un vairāk gadus? Interesanti, ko labu var pateikt par tautu un tās "eliti", kura nevar iemācīties pareizi lietot vienu vārdu?

Atbildēt

Fakts

12.06.2017. 13:14

"Kārlis Vērpe nestrādā RSP, ...Taču uzskatām, ka Latvija ir demokrātiska valsts un bailes no uzbrukumiem nedrīkstētu būt par pamatu diskriminācijai, lai nepieņemtu cilvēku darbā."

"Nestrādā RSP,... bet bailes nevar būt pamats lai nepieņemtu darbā..."- loģika raksta autoram (tas, kurš raksta sev attaisnojumu - pats Vērpe K., iespējams, ir šī raksta autors) jums klibo, ja ir līgums ar Kārli V., tad Kārlis V. ir RSP darbā !!!
Diskriminācija Edgara Vērpes dēlam, nu, ko jūs kažoku uz otru pusi vēršat...Vērpes dēlu pēc definīcijas nevar nepieņemt darbā, jo tie būtu zaudējumi ilgtermiņā. Un tās pētījuma lapas tādas pašķidras, lielākā daļa pētījuma teksta ir pilns ar vispārējām , neko neizsakošām frāzēm.
Cerams, ka Kārlis un Haralds ir labi draugi .

Ja drīkst zināt, kur tad ir Kārļa Vērpes pamatdarbavieta un kādos citos papildus darbos strādā ievērojamā KKF direktora dēls ? Lūdzu atbildiet.

Atbildēt

mani sauc Robs

12.06.2017. 12:46

Izrunà Roubs. Ne robs, tad var aizdomàties par zobiem, bet Robs, vo , tà pareizi. Man patika teksts - ka pètîjums atklàj, ka cilvèki kultûras nozrè un citur gatavi stràdàt par zemu atalgojumu un kà to mainît. Lai kaut ko mainîtu, vajag aizliegt stràdàt par zemu atalgojumu. Tà kà tà bûtu diskriminàcija, tad jàlikvidè śîs darbvietas, atstàjot tikai vietas ar augstu atalgojumu, izvirzot pretendentiem prasîbas, kuras nav izpildàmas. Piemèram, kînieśu valodas prasmes literarûras zinàtnes doktora lîmenî. Łoti lietderîgi sàdas prasmes izvirzît paśvaldîbu bibliotekàru amata pretendentiem. Nîcas paśvaldîbas bibliotekàres atalgojums netto ir 800 euro, kas ir neadekvàti zems, nezinot kînieśu valodu.

Atbildēt

Izlasīju K.V. pētījumu, interešu konflikts

12.06.2017. 12:43

Tas ir visīstākais interešu konflikts,atrisināms Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā, ja tēvs, Kultūrkapitāla fonda direktors Edgars Vērpe dod savam dēlam Kārlim Vērpem rakstīt par Kultūrkapitāla fonda darbību ! Šāds Kārļa Vērpes pētījums ir subjektīvs, tas nav un nevar būt objektīvs, tas nevar būt objektīvs ciešo ģimenes saišu dēļ un līdz ar to šāds Karļa Vērpes pētījums ir maldinošs un sabiedrībai nederīgs, velti izšķiesta valsts nauda.
Pietiek.com redakcijai būtu jālūdz KNAB , lai papēta šīs ģimeniskās finanšu lietas , kas gadiem notiek Kultūrkapitāla fondā, kur direktors ir aizsēdējies amatā un nes sabiedrībai zaudējumus, palīdzot , cik nu varot, sev pietuvinātajām personām bez konkursa gūt vieglu peļņu tikai radniecības un citu " draudzīgo" sakaru dēļ.
Šis nav pirmais gadījums, kad mākslinieki, rakstnieki vērš uzmanību uz KKF prettiesisko rīcību.

Atbildēt

Smieklīgi

12.06.2017. 12:25

"Izvērtējot Kārļa Vērpes dalību pētījumā, ņēmām vērā ne tikai profesionālo kvalifikāciju, bet arī šādus, iespējams, personīgi un politiski motivētus uzbrukumus. "

Smieklīgi, jūs izvērtējāt Kārļa V. radniecību visupirms ar viņa tēva posteni (uz mūžu iecelts KKF direktors) Edgaru V. Jūsu attaisnojums ir nepārliecinošs un blāvs.
Kārlis Vērpe jau nu gan nav nekāds trūcīgais,kurš "strādā" par grašiem, ja papētītu dziļāk Kārļa ienākumus , ko palīdzējuši veidot viņa "mama un papa" - tad reti kurš filozofs Latvijā bez sakariem saņem tik treknu atalgojumu.
Nerunāsim par Kārļa mamas Sandras, Edgara V. (KKFonda direktora sievas) un Sandras sirds draudzenes Iltneres superīgo angažētību un labvēlību no KKF direktora puses.
Citi mākslinieki, filozofi, daudz talantīgāki par Sandriņu, Ieviņu, Kārlīti - paliek maliņā, jo prioritāte ir radiņiem un ģimenes draudziņiem , jo ja iedos pasūtījumu Kārlītim, tad , iespējams, nākotnē Kārlīša tētis - uz mūžu ieceltais KKF direktors Edgariņš būs labvēlīgs pret citiem pietuvinātajiem " blatiniekiem" .
Tas, kā līksmo KKFonda direktoram pietuvinātā blice - tur darbs ir tikai KNAB.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...