Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maniaks

14.06.2017. 16:13

»

mani sauc Robs


Robs tavà garîgajà attîstībà ir acîredzama un neàrstèjama problèma..

Atbildēt

mani sauc Robs

13.06.2017. 08:36

»

Maniaks

Neintrese pilnigi, skatjertju dorśka


????????

Atbildēt

Forša bildīte pie raksta

12.06.2017. 14:35

Loģiski, ka "viss būs labi" , kā rakstīts uz baloniņiem.
Paies šitā šūmēšanās, varēs tēvs Vērpe raudzīt pēc jauna projektiņa dēlam.

" Viss būs labi !"

Atbildēt

Šis virsraksts kļūdains, demagoģisks

12.06.2017. 14:25

Raksta virsraksts pēc būtības ir kļūdains uz demagoģiju vērsts.
Nekāda kļūda nav notikusi, citādi varētu sūdzēt tiesā, ja būtu kļūda kasjauns.lv rakstā.
Tēva un dēla interešu konflikts ir acīmredzams pat bez lupas.
LRSP ir līgums ar Kārli Vērpi un viņš ir līgumiskās attiecībās ar šo "iestādījumu", tātad darba attiecībās , pildot šo savu līgumisko darbu.

Atbildēt

to vai par Mazo Astoņkāji

12.06.2017. 14:19

:-) stāsts ir par Mazo Kultūras Astoņkājīti kultūras viducī jeb KULTŪRAS sirdī.
Un šis Mazais Kultūras Astoņkājītis ir tā izpleties, ka smacē nost neaizsargātus, godīgus, dedzīgus sava amata pratējus viņu karjeras sākumā...
Un stāsts ir par šo Mazo Kultūras Astoņkājīti, kurš barojas un baro PATS SEVI un aizsedz saules gaismu trausliem un godīgiem asniņiem.
Nāk Lielais VĒRPE ar ģimeni un draugiem, radiem un visus mazos asniņus NOKAUJ !

Atbildēt

Vai

12.06.2017. 14:13

»

vērpēm ir 2 dēli

Vērpju ģimenei ir 2 dēli un šiem dēliem ir draudzenes, iespējams, un dēliem ir arī citi draugi...


runa ir par tiem vīreļiem ar nekaunīgajiem un trulajiem purniņiem un lielo bezformāta rumpi?

Atbildēt

vērpēm ir 2 dēli

12.06.2017. 14:04

Vērpju ģimenei ir 2 dēli un šiem dēliem ir draudzenes, iespējams, un dēliem ir arī citi draugi.
Un ja mēs uzzīmētu Mazā Astoņkāja shēmu, mēs redzētu, ka , iespējams, abu Vērpju dēlu draugi arī ir guvuši kādu labu , sponsorētu pieredzes apmaiņas braucienu, kādu līgumiņu projektā BEZ KONKURSA. Ievērojiet vārdus BEZ KONKURSA, IZŅĒMUMA KĀRTĀ, jo IR draugu būšana !
Nožēlojami, ka Kārlis Vērpe neredz, cik no malas viņš izskatās liels MEMMLIS, ja pieņem vecāku uz paplātes pasniegtu dalību līgumiņā / -os !

Atbildēt

to AP

12.06.2017. 13:56

Vērpes ir grūti "nopurināt no koka", to tu labi pateici, vērpes ir ar miesu ieauguši kokā, ar snuķi piesūkušies silei uz mūžu; daudzie foršie iekārojamie darbi ir viegli, kā liecina šis precedents, aizrunājami.
Citi mākslinieki tik bieži netiek pieredzes apmaiņā uz citām valstīm, viņu izstāžu rīkošanai NEVIENS nepiemet kādu pagalīti...Bet Vērpes sievai un draugiem ir prioritāte, visi viņu līgumi ir noslepenoti un sabiedrībai nezināmi, cik reizes gadā vieni un tie paši pietuvinātie bauda valsts naudu saviem implantiem.

Atbildēt

Vèrpj

12.06.2017. 13:54

»

to Vērpj

arī mazs zaglis ir zaglis un nevajag aizstāvēt...


intrigas. Ja jau zem preses acs tèlo nabadziñus, tad tàdi bûs, ja nav Man arî nepatîk vecais Vèrpe, divkosîgu skatienu un izturèśanos, kaunu dèlam ar śo sagàdaja, publisku kaunu. Dèls nepiedos, pàrdzîvo noteikti, labi saprot, ka no śîs situàcijas neko labu nav ieguvis, padarît tagad par nebijuśu to ari nevar. Tàtad dèls neiet un nespèj iet savu cełu, sis kopîgais cełś iet pretim nabadzîbai, jo nav jaunradośs.

Atbildēt

to Vērpj

12.06.2017. 13:47

arī mazs zaglis ir zaglis un nevajag aizstāvēt.

Acīmredzams interešu konflikts starp Vērpēm tēvu- dēlu, iespējams, ka tur vēl daudzi iesaistīti laika gaitā... Un tas ir noziedzīgi, ka pat it kā inteliģenti cilvēki ar augtāko izglītību ir sevi degradējuši par prastiem "blatņikiem ".
Un šādu Vērpju dēļ zūd ticība šai valstij, ne ar ko tā nav labāka par padomju blatu sistēmu.
Un Vērpju ģimene dzīvo šiki ar daudziem īpašumiem, bet presē tēlo nabadzīšus....

Atbildēt

A.P.

12.06.2017. 13:39

Interesanti, vai latviešu "kultūras politiķi" kādreiz iemācīsies pareizi lietot jēdzienu "kultūra" un beigs mežonīgi atvasināt tādus idiotismus un vulgārismus kā "kultūras nozare"? Interesanti, cik augstā kokā turpina sēdēt tādi terminoloģiskie kropļi? Interesanti, vai ir vērts tādus intelektuālos pederastus traucēt un mēģināt viņus nopurināt no koka, ja gaišo latviešu tautu apmierina tāda nevērtīga "inteliģence" jau 27 un vairāk gadus? Interesanti, ko labu var pateikt par tautu un tās "eliti", kura nevar iemācīties pareizi lietot vienu vārdu?

Atbildēt

Fakts

12.06.2017. 13:14

"Kārlis Vērpe nestrādā RSP, ...Taču uzskatām, ka Latvija ir demokrātiska valsts un bailes no uzbrukumiem nedrīkstētu būt par pamatu diskriminācijai, lai nepieņemtu cilvēku darbā."

"Nestrādā RSP,... bet bailes nevar būt pamats lai nepieņemtu darbā..."- loģika raksta autoram (tas, kurš raksta sev attaisnojumu - pats Vērpe K., iespējams, ir šī raksta autors) jums klibo, ja ir līgums ar Kārli V., tad Kārlis V. ir RSP darbā !!!
Diskriminācija Edgara Vērpes dēlam, nu, ko jūs kažoku uz otru pusi vēršat...Vērpes dēlu pēc definīcijas nevar nepieņemt darbā, jo tie būtu zaudējumi ilgtermiņā. Un tās pētījuma lapas tādas pašķidras, lielākā daļa pētījuma teksta ir pilns ar vispārējām , neko neizsakošām frāzēm.
Cerams, ka Kārlis un Haralds ir labi draugi .

Ja drīkst zināt, kur tad ir Kārļa Vērpes pamatdarbavieta un kādos citos papildus darbos strādā ievērojamā KKF direktora dēls ? Lūdzu atbildiet.

Atbildēt

mani sauc Robs

12.06.2017. 12:46

Izrunà Roubs. Ne robs, tad var aizdomàties par zobiem, bet Robs, vo , tà pareizi. Man patika teksts - ka pètîjums atklàj, ka cilvèki kultûras nozrè un citur gatavi stràdàt par zemu atalgojumu un kà to mainît. Lai kaut ko mainîtu, vajag aizliegt stràdàt par zemu atalgojumu. Tà kà tà bûtu diskriminàcija, tad jàlikvidè śîs darbvietas, atstàjot tikai vietas ar augstu atalgojumu, izvirzot pretendentiem prasîbas, kuras nav izpildàmas. Piemèram, kînieśu valodas prasmes literarûras zinàtnes doktora lîmenî. Łoti lietderîgi sàdas prasmes izvirzît paśvaldîbu bibliotekàru amata pretendentiem. Nîcas paśvaldîbas bibliotekàres atalgojums netto ir 800 euro, kas ir neadekvàti zems, nezinot kînieśu valodu.

Atbildēt

Izlasīju K.V. pētījumu, interešu konflikts

12.06.2017. 12:43

Tas ir visīstākais interešu konflikts,atrisināms Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā, ja tēvs, Kultūrkapitāla fonda direktors Edgars Vērpe dod savam dēlam Kārlim Vērpem rakstīt par Kultūrkapitāla fonda darbību ! Šāds Kārļa Vērpes pētījums ir subjektīvs, tas nav un nevar būt objektīvs, tas nevar būt objektīvs ciešo ģimenes saišu dēļ un līdz ar to šāds Karļa Vērpes pētījums ir maldinošs un sabiedrībai nederīgs, velti izšķiesta valsts nauda.
Pietiek.com redakcijai būtu jālūdz KNAB , lai papēta šīs ģimeniskās finanšu lietas , kas gadiem notiek Kultūrkapitāla fondā, kur direktors ir aizsēdējies amatā un nes sabiedrībai zaudējumus, palīdzot , cik nu varot, sev pietuvinātajām personām bez konkursa gūt vieglu peļņu tikai radniecības un citu " draudzīgo" sakaru dēļ.
Šis nav pirmais gadījums, kad mākslinieki, rakstnieki vērš uzmanību uz KKF prettiesisko rīcību.

Atbildēt

Smieklīgi

12.06.2017. 12:25

"Izvērtējot Kārļa Vērpes dalību pētījumā, ņēmām vērā ne tikai profesionālo kvalifikāciju, bet arī šādus, iespējams, personīgi un politiski motivētus uzbrukumus. "

Smieklīgi, jūs izvērtējāt Kārļa V. radniecību visupirms ar viņa tēva posteni (uz mūžu iecelts KKF direktors) Edgaru V. Jūsu attaisnojums ir nepārliecinošs un blāvs.
Kārlis Vērpe jau nu gan nav nekāds trūcīgais,kurš "strādā" par grašiem, ja papētītu dziļāk Kārļa ienākumus , ko palīdzējuši veidot viņa "mama un papa" - tad reti kurš filozofs Latvijā bez sakariem saņem tik treknu atalgojumu.
Nerunāsim par Kārļa mamas Sandras, Edgara V. (KKFonda direktora sievas) un Sandras sirds draudzenes Iltneres superīgo angažētību un labvēlību no KKF direktora puses.
Citi mākslinieki, filozofi, daudz talantīgāki par Sandriņu, Ieviņu, Kārlīti - paliek maliņā, jo prioritāte ir radiņiem un ģimenes draudziņiem , jo ja iedos pasūtījumu Kārlītim, tad , iespējams, nākotnē Kārlīša tētis - uz mūžu ieceltais KKF direktors Edgariņš būs labvēlīgs pret citiem pietuvinātajiem " blatiniekiem" .
Tas, kā līksmo KKFonda direktoram pietuvinātā blice - tur darbs ir tikai KNAB.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...