Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Labi, mēģināšu būt konstruktīvāks. Ja manus „Facebook” ierakstus lasītu pats Edgars Rinkēvičs, es viņam uzrakstītu šādu privātu vēstuli:

"Augsti godātais prezidenta kungs! Mīļo cilvēk! Rakstu Jums kā privātpersona, kā parasts LR ierindas pilsonis, kuram nav vienalga. Zvēru, ka aiz manis teiktā nestāv nekādas partijas un nekādi citi mistiski domubiedri. Tikai es pats. Pat ar sievu neesmu apspriedies.

Es Jums ieteiktu apsvērt domu - izvirzīt par nākamo premjerministra kandidātu kādu bezpartejisku cilvēku, kuram piemīt attiecīgās administratora spējas un vīzija, kā mēs varētu izvilkt šo mūsu valsti no stagnācijas purva. Man nav it neviens konkrēts cilvēks padomā (kaut pazīstu vismaz 10 tādus). Ticu, ka jūs pats varētu piemeklēt atbilstošu kandidātu.

Šis premjers(e) varētu nākt ar programmu, kuru realizēt būtu aicinātas visas parlamentā ievēlētās partijas ar saviem ministru kandidātiem, no kuriem valdības vadītājs konkursa kārtībā izvēlētos visprofesionālākos.

Šai situācijā, kad valstij nepieciešama nevis jocīga rosīšanās un darbības imitācija, bet radikālas konceptuālas reformas un paradigmas maiņa, atslēgas figūra būtu tieši šāds krīzes menedžeris, kurš nāk no malas. Visu cieņu Latvijas politiķiem, bet to nu gan visi redz, ka nav patlaban starp viņiem nevienas personas, kas spējīga pagriezt kuģi ar nosaukumu "Latvija", kurš nomaldījies no kursa.

Prezidenta kungs, ārlietu ministra amatā jūs esat apceļojis daudzas zemes un noteikti būsiet pamanījis, ka Latvija salīdzinājumā ar citām valstīm šobrīd ir diezgan depresīva un patukša vieta, kur daudz kas ir aizgājis kaut kā šķībi, greizi un nepareizi. Mēs taču visi zinām, ka šai zemei ir unikāls potenciāls. Taču esošā lietu kārtība nedod cerības, ka pārskatāmā nākotnē kaut kas varētu mainīties bez ļoti radikāliem lēmumiem.

Jūs esat nupat ievēlēts šai amatā. Un izskatās, ka šis ir īstais un, iespējams, arī pēdējais brīdis, lai attaisnotu sabiedrības uzticību.

Ar cieņu LR pilsonis Alvis Hermanis no Jūrmalas."

Nu, apmēram, tādu vēstuli es uzrakstītu.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...