Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu, medicīnu līdz kliņķim. Ļaudis, kuri redz, ka iepirkumu groziņos priekšā un pakaļā ir alkohols, to pierāda viss, arī nu jau entie kriminālprocesi par braukšanu dzērumā. Ļaudis, kuriem tas viss nav norma. Kuriem mēslu kaudze pie Brīvības pieminekļa ir nevis norma, bet nepieņemami. Ļaudis, kuri neizliekas neredzam bomžu uzlidojumu visur uz tik daudziem Rīgas soliņiem.

Ļaudis, kuri vēlas saviem bērniem labāko. Un ne tikai vēlas, bet arī dod labāko. Ļaudis, kuri neapvainojas par tiešu valodu un negaida glaimus, kuros liekulīgi dzīvot, melojot pašiem sev. Ļaudis, kuri neklanās un nekniksē Levitam, Kariņam un visiem tiem prievīšu sektantiem. Ļaudis, kuri varoņus nemeklē citās tautās un citas valsts politiķos. Ļaudis, kuri ir bijuši tālāk par pagasta centru un saprot, par ko runāju.

Mēs, ļaudis, esam mazākums. Vairākums grib dzīvot tā - tukšā valstī, kur dzimst arvien mazāk, kur dzeršana ir norma, kur netīrība tiek attaisnota ar to, ka citur esot, kur savu varoņu trūkuma dēļ pielūdz citus varoņus tālumā. Ļaudis, man līdzīgie, viņi - vairākums - nesaprot, neredz, viņiem ir labi dzīvot savos mēslos, viņiem patīk nabadzība un lielāka minimālā alga.

Viņiem ir jāļauj tā dzīvot. Viņi to ir pelnījuši. Viņi nav jāglābj, nav jāmodina, nav jāapskaidro. Viņi nedzird un nesaprot. Kad mucā aug un pa spundi tiek baroti, tad tā ir. Kariņš premjers nav nejaušība. Viņi - vairākums - ir tieši tādi paši.

Mani domubiedri, līdzīgi domājošie. Latvieši Latvijā neatgriezīsies, jo arogance, kas valda tur, nevienam saprātīgi domājošajam neliek rauties turp. Bērni turpinās dzimt citur. Nav pamodināmā materiāla. Un Jūs, mani domubiedri, taču piekrītat, ka pie vainas nav neviens cits. Visus šos 30 un vairāk gadus pie varas bijuši latvieši.

Latvieši izvēlējās Gorbunova frizūru, latvieši izvēlējās Andri Šķēli, latvieši izvēlējās Repši, Solvitu Āboltiņu un Arti Kamparu. Un arī Kariņu. Tie nebija sliktie citur. Tas bija vairākums.

Krīze veselības aprūpē ir, pateicoties tam vairākumam. Krīze izglītībā ir, pateicoties tam vairākumam. Krīze jebkurā jomā ir, pateicoties tam vairākumam. Un tamdēļ jāļauj tam vairākumam tā arī dzīvot.

Viņi apvainojas, ja viņu purniņu iebāž pašu čupiņā. Viņi nav paškritiski. Viņiem ir norma tukša un nolaista Latvija. Ļausim viņiem tā dzīvot. Netērēsim vairs uz to enerģiju. Es zinu, ka Jūs man piekritīsiet, mani domubiedri. Dzīve ir vienreiz, dzīvojam un baudām dzīvi tagad. Jo labāk mums ies, jo dusmīgāki viņi būs. Viņiem nepatīk citu izdošanās. Neļausim viņiem to prieku. Lai mums izdodas!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...