Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?

1.Jāmaina Finanšu ministrijas vadība, kas ilgstoši nav spējusi uzraudzīt  megaprojektu;

2.Premjerei ir katru dienu jāpieslēdzas projekta uzraudzībai, jārunā ar Lietuvas, Igaunijas, Eiropas Savienības kolēģiem, ko darīt (K.Kariņš to nedarīja);

3.Eiropas Parlamentā no Latvijas nedrīkst sēdēt deputāti, kas nav gatavi iet cīnīties ar Eiropas Komisiju par finansējuma pietiekamību Latvijas posmam;

4.Jāmaina “Eiropas dzelzceļa līniju” ilgstošais vadītājs K.Vingris (starp citu, Vienotības Nr. 1 Carnikavas vēlēšanās);

5.Jāuzmanās, ka netiek slēpti pierādījumi sistemātiskām kļūdām un nesaimnieciskumam laikā, kad RailBaltica projektā 10 gadus strādāja pašreizējais satiksmes ministrs;

6.Visiem ar RailBaltica saistītiem likumiem Saeimā un MK jābūt fast-track, mazāk klausīties lēno Saeimas juridisko dienestu un Valsts kanceleju.

Es runāju par milzīgiem riskiem budžetam un valsts parādam - tur Nr. 1 atbildība premjeram un Finanšu ministrijai. Arī kļūdainais lēmums sākt ar Rīgas staciju, nevis pamattrases izbūvi kā Lietuvā un Igaunijā.

* Jaunās konservatīvās partjas vadītājs. Šī partija, kuras pārstāvis Tālis Linkaits kā satiksmes ministrs bija tieši atbildīgs par RailBaltica projektu, tagad viņu bīda uz Eiropas Parlamentu.

Pārpublicēts no Twitter.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...