Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Skolā mācījāmies par dažādiem ķīmiskajiem elementiem un to reakcijām. Politiskajā ķīmijā elementu skaits ir lielāks nekā periodiskajā tabulā, iespējamo reakciju skaits un iznākums arī vērā ņemams. Politiskajā ķīmijā elementi var būt gan aplokšņu algas, gan krievijas graudi, gan melnie ikri, gan privātie lidojumi, gan mangāna rūda. Latvijas politiskajā ķīmijā nosaukto elementu reakcijas rezultātā iegūstam Jauno Vienotību.

Eksperimentālā kārtā padsmit gadu laikā esam noskaidrojuši, ka ķīmiskais savienojums JV nereaģē ar tādiem elementiem kā “atbildība”, “atklātība”, “godīgums”. Tāpat zināms, ka JV savu politekonomisko īpašību dēļ atgrūžas no tāda elementa kā “nacionālās intereses”.

Līdzīgi kā derīgajiem izrakteņiem ir pavadoši elementi, kurus vienmēr atrod to tuvumā, arī nederīgajam izraktenim JV ir pavadoši elementi. Piemēram, “Delna”, “Providus”, “LSM”, “LGBT”. Pavadošo elementu īpatnība ir, ka tiem ir cieša un noturīga saikne ar JV, kopā ar to veidojot noturīgu monolītu slāni, bet vienlaikus šie elementi ļoti asi reaģē uz tiem savienojumiem, kas var kalpot kā JV aizstājēji.

Pret aizstājējiem vienmēr, pie mazākās iespējas „LSM” vai „Delna” reaģēs līdzīgi skābei, kas tiecas līdz sastāvdaļām sagrauzt to, kas gadījies ceļā. Vienlaikus pret JV šie elementi būs pilnīgi inerti un nekaitīgi.

Bet, ja runājam konkrētāk, tad JV un tās progresīvo piedēklis ir parazīts mūsu valsts organismā, politbiznesmeņu apvienība, kuri valsti uzlūko kā resursu ieguves vietu, lai nodrošinātu pārticīgu dzīvi sev, saviem sponsoriem un citiem savējiem. Viņiem nav problēmu apkalpot kremļa intereses. Tranzīts – lūdzu! Mediji krievu valodā – lūdzu! Palielināts autobusu reisu skaits uz krieviju – lūdzu! No JV mums jātiek vaļā, ja gribam saglābt savu valsti!

Otrs aspekts. Ja LSM būtu sabiedrības, nevis valdošo aprindu medijs, tad JV izšķērdība un pretlikumības būtu to galvenā ziņa ik dienu. Ja tādi “likumības un ētikas” aizstāvji kā „Delna” nebūtu līdz elkonim JV vai otrādi, tad šeit būtu skaļi trauksmes zvani un demisijas aicinājumi.

Lūdzu šo neaizmirstam! Arī, kad eiroparlamenta vēlēšanās JV&Pro smaidīgām sejām “lies ausīs medu” par Latvijas interešu aizstāvību!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...