Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

“Labāk būt šokā no dzirdētā nekā *irsā no notiekošā,” teica Faina Ranevska, PSRS laika aktrise.

Nākotnē nebūs tāda, kā lielākā daļa no mums gaida. Cilvēce ieiet jaunā, Udensvīra ērā. Ūdensvīra ēra - tā ir tehnoloģijas, zinātne, savādāka planētas uzbūve. Planēta tiek tīrīta no parazītiem, diktatoriem, kleptokrātiskiem režīmiem, reliģijām, globālistiem. Pēc tam kādu laiku ilgs regulēšanas proces.

Pašlaik cilvēce iziet caur transformāciju. Veco var mainīt labprātīgi, bet, ja dažas valstis to negribēs darīt, tās piespiedīs ar revolūcijām, dabas kataklizmām, kariem. Notiks vecā laušana un jaunā būvēšana.

Pirmā tīrīšana notika caur ne pārāk gudro cilvēku durstīšanu, notika to pašutilizācija. Šis process ilga tieši divus gadus, un, kad muļķu vairs nebija, ieslēdzās nākošais process, lokāli konflikti, kuriem paralēli ies dabas kataklizmas. Domājiet pareizi, mainieties un ne no kā nebaidieties!

Faktiski visi, ko paņēma prom, bija sadurtie vai ārstētie. Nežēlojiet aizgājušos, viņi pabeidza savu ceļu, nospēlēja lomas šajā dzīvē, satiksiet tos nākamajā.

Pirmā valsts, kurā sākās pārmaiņas, bija Ukraina. Ukrainā korupcija, oligarhiski kleptokrātiskais režīms bija tā iesakņojies, ka to likvidēt varēja tikai caur dziļu transformāciju, tas ir caur karu. Ļoti liela daļa “vatņiku” tika utilizēta. “Vatņiks” - tā nav tautība, tas ir dzīves stils.

Katram ciklam no augšas tika noteikts laiks, divi gadi. Tieši tik ilgs kara aktīvā fāze. Karš Ukrainā varēja beigties ātrāk, ja būtu tīrīšanas oligarhu aprindās. Prezidents Zeļenskis stāv izvēles priekšā - sākt pārmaiņas savās aprindās tūlīt vai ievilkt karu līdz pavasarim. Jo ilgāk Zeļenskis vilcināsies, jo ilgāk ies karš.

Zeļenskis pieņems lēmumu tīrīt, tiks apcietināti oligarhi, notiks aresti arī Zeļenska tuvākajās aprindās, kurās ir daudzi, kas mērķē uz prezidenta krēslu un kuriem oligarhi dod naudu, lai saglabātu veco, pirmskara režīmu. Viens no tādiem ēnu kardināliem ir Jermaks. Nodevējs Arahamija un citi no augstākām Zeļenska aprindām.

Arī Arestovičs sapinās ar oligarhiem, tēmē uz prezidenta amatu. Nomainīja retoriku. Viņu slepus sponsorē viens no Krievijas oligarhiem, iespējams, Hodorkovskis, un viens vietējais. Arestovič savu plati pieskaņojis oligarhu vēlmēm, bet par prezidentu netiks!

Arī šokolādes karalis Porošenko cer vēlreiz tikt ievēlēts. Viņš lielos ātrumos zaudē naudu un no miļjardiera kļuva par miļjonāru. Nesen gribēja tikties ar Ungārijas prezidentu Orbanu (SBU uzzināja un no valsts neizlaida) un apspēlēt attiecības, ja viņš kļūtu par prezidentu. Caur Orbanu Porošenko saņēma 37 miljonus grivnu, tā ir krievu oligarhu nauda, atmazgāta caur Ungāriju. Kādiem nolūkiem Porošenko bija vajadzīga šī nelielā summa, nezinu. Iespējams, sava konta papildināšanai, jo ļoti lieli izdevumi. Porošenko par prezidentu vairs nekad nebūs! Tiks tiesāts dieva tiesā, ko tā piešķirs, nezinu - neārstējamu slimību, autokatastrofu vai bankrotu.

Atgādināšu, ka Ukrainas augstākās tiesas galveno tiesnesi pieķēra ar kukuli - 3 miljoni dolāru.

Pēc oligarhu un viņu pietuvināto arestiem pie siles esošie nolems likvidēt prezidentu Zeļenski. Atentāts būs pret viņa sievu un pašu Zeļenski. Tie nebūs Krievijas čekisti, tie būs vietējie oligarhi. Tā kā Zeļenska apsardzē ir oligarhu ieliktenis, viņš mēģinās Zeļenski noindēt. Operācija ieplānota Jaungada korporatīvajā ballītē. Jāsaka uzreiz, nesanāks, apsardze nostrādās labi. Nākošais mēģinājums būs notriekt helihopteru, ar kuru Zeļenskis pārvietojas. Šoreiz apsardze nepalīdzēs. Zeļenskis izdzīvos, bet būs spiets ārstēties.

Būs arī dieva sods caur autoavāriju Ungārijas, Slovākijas un Latvijas kariņveidīgiem. Sods par kovididiotismu, tupumu un skopumu.

Banku sektoru gaida transformācijas. Nākoša gadā nomirs viena liela birža. Nobruks SWIFT serveri, daudzi pazaudēs pārskaitīto naudu.

Ukrainā atlaidīs Radu, bijušie deputāti - zagļi izklīdīs pa pasauli, tomēr tiks atrasti. Tiem piederošie konti tiks nobloķēti, sazagtā nauda atņemta. Tādi zagļi ir jāizdod Ukrainai, bet nevis tie cilvēki, kas slēpjas no mobilizācijas. Cilvēku, nevis zagļu izdošanu pašlaik piekopj puķina naudas atmazgātāja, Igaunijas prezidente Kallasa. Mobilizācija Ukrainā drīz nebūs vajadzīga.

Tagad mazliet par Krieviju. Krievijā caur karu notiek transformācija. Karš Ukrainā beigsies, bet Krievijā tikai viss sāksies. Dziļais puķinisms lieliem soļiem iet uz beigām un beigsies tad, kad tiks apglabāts pēdējais puķina dubultnieks.

Puķina valstī nav sen, tas tika likvidēts korporatīvā ballītē, pielietojot indi, tieši pirms Krievijas iebrukuma Gruzijā, tālajā 2008.gadā. Kāpēc likvidēja? Negribēja vairs balotēties, ar sazagto bija apmierināts. Apglabāts slepus, netālu no Puškina kapa. Uz laiku, kamēr sagatavoja jauno dubultnieku, varu Krievijā pārņēma Medveģjevs. No tiem laikiem vatņikiem pa TV rāda dubultniekus, lēmumus pieņem kooperatīvs “Ozero”, tos atskaņo puķina figūra. Valsti vada kooperatīvs, kas sastāv no nelaiķa draudziņiem čekistiem un oligarhiem.

Tomēr projekts „Puķins” AES avārijas un zaudētā kara dēļ tiks slēgts. Valdošie būs spiesti noorganizēt puķina bēres. Pedējais puķina dubultnieks nomira pēc ilgstošas slimības, tas bija tas, kuram paralizēta viena roka, bet, kad filmējās TV šovos, vienmēr ieķērās galdā. Pašreizējais dubultnieks ir desmit gadus jaunāks par iepriekšējo, maz izglītots, toties ar labu atmiņu, tiek labi sagatavots visiem šoviem. Čeka staigā aiz puķina dubultnieka ar koferīti un savāc visus tā izkārnījumus. Tas vajadzīgs, lai ārzemju dienesti nesalīdzinātu dubultnieka DNS ar puķina īsto meitu DNS.

Jau tagad notiek cīņa par varu Krievijā starp trīs troņa pretendentiem.

Krieviju gaida sagrāve frontēs, vietām armija muks. Armijā sacelšanās, ies uz Maskavu meklēt taisnību. Uzpeldēs nesen “likvidētais” Prigožins. Maskavā sāksies smuta kā 1917.gadā.

Pēc Krievijas jaungada raķešu apšaudēm pa Ukrainu tā Maskavai atbildēs. Masveida dronu uzbrukums. No ierindas tiks izsista Ostankino, Kremlis, dažas galvenās elektrības apakšstacijas, nestrādās metro. Cilvēki sēdēs tumsā un aukstumā.

Jau pavasarī režīms Krievijā kritīs, tiks uzsāktas pārrunas ar Ukrainu par miera noslēgšanu. Sarunas Kremlis grib tagad, bet ar Kremļa noteikumiem. To darīt nedrīkst, noteikti apmānīs, pārgrupēsies un dos jaunu triecienu. Ja karu Ukraina turpinās, visam Krievijas karaspēkam tiks dota pavēle atkāpties uz Krievijas teritoriju. Krima tiks atbrīvota, ļoti daudz armijas tiks likvidēta bēgot, ūdenī. Labi pārdomāta, nestandarta desanta operācija.

Nebūs Krievijā nekādas puķina vēlēšanas! Būs lustrācijas un ļoti daudz likvidāciju. Visa Valsts dome tiks atlaista, daudzi apcietināti. Krievijā superinflācija. Tauta kļūs nabadzīgāka par vairākām kārtām. Deviņdesmitie gadi liksies pasaciņa, salīdzinot ar topošiem notikumiem.

Tā būs karma Krievijai par izraisīto karu un mācība iedzīvotājiem par “pobedobesijas” pasaciņām. Krievija izmantos teroru. Kijevas metro iespējama ūdensvada vai kanalizācijas caurules spridzināšana. Diversija ķīmiskā rūpnīcā, ļoti liels piesārņojums, divām komponentēm sajaucoties.

Ja kādu interesē opozicionāra Navaļnija liktenis, tad viņš ir dzīvs līķis. Visdrīzāk neizdzīvos, beigs savu dzīves ciklu pavasarī.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu...

Foto

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

Godājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt...

Foto

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

Latvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs...

Foto

Golubeva – tautas bojāejas vētrasputns

Varas bļodlaižas medijos izvilkuši no politiskās mēslaines latviskoto krievu lesbieti Mariju Golubevu. Bābiešu mīlestības priesteriene savulaik pabijusi iekšlietu ministra tronī. Tolaik...

Foto

Rezultātu nav tāpēc, ka nav mērķu un atbildīgo, – vai tas dzelzceļš, mangāns, tiesas vai ugunsgrēki...

Ziņa, ka mangāna rūdai uz Latvijas dzelzceļiem ir pienākušas beigas,...

Foto

Kas tas par ekonomiski pamatotu projektu, kura dēļ jālien parādos un jāceļ nodokļi?

Vai satiksmes ministrs ir izvērtējis un iesniedzis visas alternatīvas Rail Baltica sakarā? Manuprāt,...

Foto

Vasaļa psiholoģiskā projekcija

Cilvēkiem, reizēm veselām ļaužu grupām, ir grūti pieņemt pašcieņu traumējošus faktus. Tad ieslēdzas psiholoģiskā aizsardzība. Viens no mehānismiem ir psiholoģiskā projekcija, kad savas negatīvās...

Foto

Džordža Orvela stāsts par „Jauno Vienotību”

Orvela domas attiecas arī uz mūsdienu korumpēto partiju „Jaunā Vienotība”, kas ilgstoši vada valdību. Tāpat kā "Dzīvnieku fermā”, kur sākotnējie...

Foto

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

Ar Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši....

Foto

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga....

Foto

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu...

Foto

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

Rail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes...

Foto

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

Ģeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz...

Foto

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā, jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem....

Foto

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

Pēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies...

Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...