Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ziņa par Filipa Rajevska kga bezceremoniālo nobīdīšanu no Veselības ministrijas (VM) sabiedrisko attiecību pakalpojumu siles izraisījusi viļņošanos šīs nodarbes lielmeistaru vidē, un pats smagi cietušais pie reizes atgādina, ka 250 tūkstošu vērtajā Valsts kancelejas (VK) iepirkumā, kurā "Mediju Tilts" ir bijis līdzuzvarētājs, šamie neko nav saņēmuši. Kuri šai konkrētajā reizē ir drusku apsildījušies pie Valsts kancelejas uguntiņas, redzēsim pēc oficiālo secinājumu publicēšanas.

Lai nerastos iespaids, ka sabiedrisko attiecību servisa sniedzēju vidē attiecībā uz luknajiem valsts pasūtījumiem ir sākusies revolucionāra perestroika, pievērsīšu uzmanību kādai negaidītai nejaušībai. Ap to laiku, kad Rajevska kga anštalte tika atrauta no VM pupa un atklātībā sāka parādīties atklāsmes par naudiņas nedabūšanu no VK, – ikurāt tajā brīdi konkursiņu izsludina Ekonomikas ministrija! 23. novembrī izsludina, lēmums jau pieņemts, aleluja!

Tiesa, par šajos mērogos pieticīgiem apm 80 tūkstotīšiem, bet cik ārprātaktuāla tēma šim mūsu naudiņas pārvēršanu medijtiltiskā: "Sabiedrības informēšanas kampaņas iedzīvotāju motivēšanai mācīties visas dzīves garumā un uzņēmēju motivēšanai veikt ieguldījumus cilvēkkapitālā izstrāde un īstenošana". Lieki teikt, ka ar atrāvienu šeit uzvar tik ļoti apdalītais „Mediju Tilts”.

Mācīsimies visas dzīves garumā, biedri! Ja tevi izmet pa druvīm ļauni ļauži, ielien pa logu un, ja izfurņī pa logu, sameklē vecus līdzjūtīgus paziņas vadošo un virzošo vidū, un ielien atpakaļ pa atejas vēdlodziņu!

Kāda Artura Krišjāņa vārdiem sakot, draugi, īsti labi nebija, bet gan jau pieregulēsim kaut kā pa visiem.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...