Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

2017.gada 9.martā medijos izskanēja informācija, ka Eiropas Savienības pārvietošanas programmas ietvaros uz Latviju no Itālijas ir pārvietotas septiņpadsmit personas. Visas personas ir vīrieši bez ģimenēm no Āfrikas valsts Eritrejas. Ņemot vērā, ka ar šo soli ir notikusi būtiska atkāpe no Latvijas Republikas Saeimā un Ministru kabinetā pieņemtās Latvijas nacionālās pozīcijas, kur vēlamais bēgļu profils ir ģimenes ar bērniem, vēlos, lai Jūs sniegtu atbildes uz šādiem jautājumiem.

1) Kāpēc attiecībā uz šo 17 personu pārvietošanu ir notikusi būtiska atkāpe no Latvijas nacionālās pozīcijas?

2) Uz kāda pamata PMLP izskata Eritrejas pilsoņu patvēruma meklētāju pieprasījumus, ņemot vērā, ka karš Eritrejā beidzās pirms 17 gadiem?

3) Cik daudz “drošās valstis” šie Eritrejas pilsoņi ir šķērsojuši, līdz ir sasnieguši Itāliju? Un kāpēc viņi nav palikuši “drošajās valstīs” Ziemeļāfrikā?

4) Kā šīs personas pamato savus pieprasījumus, lai tām tiktu piešķirts bēgļa statuss? Ar kādu apdraudējumu viņi saskaras dzimtenē?

5) Ja personām ārpus Eiropas Savienības draud briesmas, tad kāpēc šie vīrieši ir pametuši savus ģimenes locekļus nedrošā vidē?

6) Ņemot vērā, ka ceļa attālums no Eritrejas līdz Itālijai ir aptuveni 4 000 kilometru un attālums mainās atkarībā no izvēlētā maršruta, kā šīs personas ir nokļuvušas līdz Itālijai? Cik viņiem ir izmaksājis ceļš? Vai viņi ir sadarbojušies ar kontrabandistiem? Kur viņi ir raduši līdzekļus, lai veiktu tik tālu ceļojumu?

7) Cik ir kopējās tiešās un saistītās izmaksas saistībā ar šo personu pārvietošanu no Itālijas uz Latviju?

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...