Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Aizvadītajā nedēļā Jēkaba Straumes vadītais Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), kurš pēdējā gada laikā kļuvis par valsts nozadzēju „piesedzēju” un korumpantu izsmiekla objektu, atskaitījās par grandiozu panākumu – tam Ventspilī izdevies veiksmīgi atklāt un konfiscēt „aizliegtu izdevumu” ar nosaukumu "Ko visādi Ventspilnieki.lv tev nestāsta".

Īpaši zīmīgi, ka KNAB nebija uzskatījis par nepieciešamu sagaidīt brīdi, kad „aizliegtais izdevums” tiešām tiktu izplatīts, un to konfiscējis jau pirms tam. Savukārt pirmo četru šī izdevuma numuru izplatīšanai Ventspilī KNAB nekādā veidā nebija stājies pretī un „pamodies” tikai pusotru nedēļu pirms pašvaldību vēlēšanām.

Pietiek diemžēl nav nekāda sakara ar šī izdevuma sagatavošanu un izplatīšanu. Taču, tā kā mēs uzskatām, ka jebkādas informācijas izplatīšanas aizliegšana – vienalga, ar kādiem argumentiem un kādām atsaucēm uz „likumīgumu” – ir solis totalitārisma un runas brīvības ierobežojumu virzienā.

Tāpēc mēs esam sameklējuši aizliegtās un konfiscētās Ventspils avīzītes eksemplāru, un tagad tas pietiek.com ir gan izlasāms, gan lejuplādējams un izdrukājams. Un pamēģini nu, Ješka konfiscēt šo te! Un vispār - sāc vienreiz strādāt!

Foto

FotoFotoFotoFotoFoto

Dokuments pdf formātā

Dokuments PDF formātā

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...