Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Saeimas Krimināltiesību apakškomisijas attālinātajā sēdē, kurā es kā nevakcinēta deputāte nedrīkstu ne balsot, ne vārda bilst, Juris Jurašs ar Andreju Judinu (attēlā) jau otro nedēļu pēc kārtas prātoja, kā sodīt ļaunprātīgos izdomājumu izplatītājus.

Es nepārspīlēšu, ja teikšu, ka tādi judini ir atraduši savu nišu un tā ir - kazuistika. Jaunu sodiņu izdomāšana par jebkādu sabiedrībā diskusiju izraisošu notikumu. Kāds internetā apsaukājas? Tviteris vārās? - izdomāsim sodiņu, sasauksim darba grupu par naida runu. Ļaudis izvairās no vakcinēšanās, mēģinot tikt pie sertifikātiem bez vakcinēšanās, un par to katru dienu ziņo Panorāmā? - būs jauns sodiņš!

Principā jaunos "sodiņus" var prognozēt pēc ziņu rakstura. Pēdējā laikā atlika paskatīties uz Andri Skridi, lai saprastu, ka labi nebūs. Pārāk stipri Skrides kungu bija nokaitinājuši visādi nepareizie dakteri un citi viedokļu paudēji, kas atļāvās Satversmes 100.pantu izmantot kā savu īpašumu. Kad Skride bija izmēģinājis visādas burvestības un lāstus pret nepakļāvīgajiem brīvdomātājiem, talkā nāca kolēģis Judins ar "sodiņu".

Vai atceraties tādu jaunekli Niku Endziņu, kas izpelnījās slavu, izdomājot visādas blēņas par sagruvušiem lielveikaliem un nāvējošu infekciju Cēsīs? Šodien Jurašs un Judins apakškomisijā apgalvoja, ka šis "viltus ziņu" un “izdomājumu” pants ir veltīts tieši viņam un nevienam citam. Par visām pārējām lietām visi varēs brīvi runāt, JA VIEN tas nebūs APZINĀTI NEPATIESI un ja tas neradīs satraukumu.

Nezinu gan, Skrides satraukums ir diezgan neuzticama mēraukla, te jābūt ļoti uzmanīgiem. Bet, ja nopietni, tad šis pants ir vēl bīstamāks par visiem iepriekšējiem Judina kazuistikas paraugiem. Es zinu, ka Judins un Jurašs kopā ar Skridi jau gara acīm iztēlojas, kā tiek tiesāti un sodīti dažādi cilvēki par apgalvojumu, ka, piemēram, maskas bērniem ir kaitīgas, vakcīnas ne vienmēr aizsargā un ka, iespējams, kāds Juridiskās komisijas loceklis ir ņēmis kukuli.

Ļoti žēl, ka mūsu valstī nav Prezidenta, bet ir tikai amats. Ļoti žēl, ka nav Tiesībsarga, bet ir tikai adrese. Kādreiz, senos laikos, pirms kādiem 7 gadiem no šīm iestādēm bija dzirdami un lasāmi Viedokļi.

Tie, kas šodien klusē, nav pelnījuši savu amatu un neatrodas savā vietā. Es uzskatu, ka šis Judina/Skrides pants noteikti būs viens no pirmajiem, kas būs jāizmet ārā no Krimināllikuma, kad nāks pie varas jaunais likumdevējs.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...