Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kā citādi lai cilvēks pārvietojas pa galvaspilsētu Dziesmusvētku laikā? Tā kā šajā transporta līdzeklī 1.aprīlī saklausītā saruna par prezidenta vēlēšanām piepildījās mats matā, protams, vērīgi ausījos apkārtējās čalās arī šoreiz. Un, lūk, ko dzirdēju.

- Edvards vēl nav ar visiem nofotografējies, tas savu amatu neatdos. Apvienotie paliks koalīcijā un nekur prom neies.

- Tad būs tas krupis jānorij - vecie draugi zaļzemnieki atkal jāpieņem. Un jāpadalās...

- Katram jau kaut ko var piedāvāt. Puskomisiju, komisiju un tad vēl ministriju. Teiksim, Uldim ļaus  reinkarnēties atpakaļ  savā sapnī pie vilcieniņiem, tranzīta un Eiropas naudas plūsmām, kuras gan drīz izsīks. Nacionāļi būs laimīgi evakuēt no satiksmes savu jaunbiedru, kurš vēl nesaprot, ka šī ministrija viņam iesmērēta, lai būtu ko vainot par Rail Baltica nepatikšanām; tā vietā NA ietirgos sev ārlietas - Rihards jau sen zemajā startā.

- Bet ko iesākt ar progresīvo zelta jaunatni? Mūžīgi amatgribošo Kasparu? Mūžīgi abižoto Mārtiņu?

- Nav viņi rīkojušies gaumīgi: paši klauvē pie valdības durvīm, bet Rīgā šitā mazgā partneru veļu! Par to traci jāsaņem taisnīgs sods. Lai pagaidām paliek galvaspilsētas koalīcijā, izdara secinājumus, bet  uz valdību lai pagaida, politiski nobriest.

- Turklāt Vienotībai Saeimā pa rokai būs "rezerves draugi", ar ko biedēt visus pārējos - ja nu kas, varam nomainīt!

-  Prezidents, premjers, tad vēl Rīgas mērs. Visa vara vienās rokās... Kaut ko man tas atgādina. Varbūt Tautas partiju, kas iekrita pārliekā lielummānijā un slikti beidza?

- Viņiem ir atstrādāta tehnika: kādu apēdīs/apvienosies, pārdēvēsies un atkal nevainīgi dosies pie vēlētāja. Teiksim, "Visjaunākā Vienotība" vai "Progresīvā Vienotība".

- Tad paliek problēma ar Krišjāni. Viņš ar visiem šiem neveiklajiem manevriem par karognesēju nākamreiz vairs nederēs.

- Jāatzīst, tā  ir lielākā partijas problēma. Smuki dzied, bet tas arī viss. Varbūt uz Eiropu par komisāru? Ar godu pavadīt - sak, atdodam to labāko, kas mums ir. Bet tā uzmanīgi, lai Valdis nejūtas apdraudēts, viņš taču joprojām ir lielā stratēģiskā rezerve.

- Un tas arī viss restarts, kapitālais remonts un paātrinājums?...

Ja vienreiz tramvajā dzirdētais piepildās - tā varbūt ir nejaušība. Ja arī tagad piepildīsies - tā jau būs likumsakarība. Kopā pārbaudīsim. Un biežāk jābrauc ar tramvaju, tur ļaudis zina drēbi.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...