Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šodien tiesā AK [domāts Artuss Kaimiņš – red. piez.]. 2018. gadā mana “kļūda” bija pateikt - tev vajag labu advokātu, es tevi nevaru izglābt no kriminālprocesiem. Tajā brīdī vairs nebiju noderīgs draugs. Toreiz AK visus procesus izbeigt apsolīja Jaunā konservatīvā partija, proķene [prokuratūra] gadus vilcināja ar Baibas S. [Baibas Strautmanes] vīra [Romualda Vonsoviča] un viņa kursabiedra gādību.

Un Jūs pat iedomāties nevarat, cik koruptīvi milzu ietekme Baibas S. vīram ir bijusi visus gadu proķenē. Daudzu ļaužu dzīvi reiderēja caur to. Tiesnešus ietekmēja ar draudiem caur proķeni. Cilvēks, kurš īsti ar datoru nemāk strādāt, kurš nevienu prasību neprot uzrakstīt pats.

Toreiz, kad “tika uzlauzts” AK profils un kur tika paziņots, ka pametīs politiku, personāžs vienkārši bija pārdzēries. Linda L. [Linda Liepiņa] skrēja glābt. Analogi bija, kad bija tvīti Trampam. Katru dienu 0,5 [litri] brūna 40 grādīga šķidruma. Gandrīz katru dienu. No turienes arī tā svīšana. Kad braucām pie vēlētājiem uz Angliju, pilsonis pa kluso vienatnē jau lidmašīnā izlaka 0,5, ārā kāpa jau pilnīgā vafelē.

Bet AK ir pelnījis visu to, kas ar viņu notiek un notiks turpmāk. Nelietīgs nodevējs un uzmetējs. Un nožēlojams alkoholiķis. Es vienīgi brīnījos par Inesi, lai gan kāds podiņš, tāds vāciņš. Kādreiz vecumā varbūt uzrakstīšu vairāk par šiem gadiem koruptīvajā valstī.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...