Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Justas

02.03.2016. 13:24

Pie tā, ka latviešiem nav bērni, vainīgi ir krievi, jo negrib latvietes ar trulajiem mūļiem.

Atbildēt

Specs

29.02.2016. 22:54

»

DENISS

No Stikla kalna: "Potenciāls...


Ne kā nebij-krievi grib Latviju.

Atbildēt

DENISS

29.02.2016. 10:10

No Stikla kalna: "Potenciāls
Demogrāfiskajai pārejai ir izteikti vēsturiski inovatīvs raksturs. Tā spēj radikāli izmainīt dzīvi visdažādākajos virzienos. Ne reti kādā virzienā dzīve izmainās pilnā mērā. Tajā skaitā izmainās arī militārajā virzienā. Demogrāfiskās pārejas sekmētajā jauniešu īpatsvarā rodas jaunu cilvēku grandiozas masas, kuru vienīgā nodarbošanās ir karošana, terorisms, bruņots bandītisms, grautiņu, nekārtību organizēšana. Demogrāfiskā pāreja tādējādi sekmē jauna tipa draudus. Bet galvenais – jauna tipa cilvēku masas, kuru vienīgā nodarbošanās ir karošana un piedalīšanās bruņotajos konfliktos. Piemēram, migrantu ieplūšana Eiropā apdraud ne tikai eiropiešu dzīvi, bet arī Krieviju. Migrantu jauniešu kontingentu NATO var apbruņot, lai sāktu karu pret Krieviju. Amerikāņi augstu nevērtē eiropiešu jauniešu potenciālu. Eiropiešu armijas nav ar ko papildināt. Niecīgā dzimstība to neļauj izdarīt. Tāpēc NATO var lieliski papildināt ar migrantu jauniešu miljoniem. Nelieša Taivāna stulbo latviešu biedēšana ar „bēgļiem” no Krievijas ir smieklīga un liecina par totālu neizpratni. Protams, nekāda izpratne nav vajadzīga, lai stulbajiem latviešiem kaut ko iestāstītu sliktu par Krieviju. Turcijā pašlaik (2016.g.februāra beigās) vēl ir kādi 2,5 miljoni migrantu, kuri vēlas nokļūt Rietumeiropas bagātākajās valstīs. 54% esot jaunāki par 18 gadiem. Kāds ir viņu liktenis? Viņi nestrādās, slaistīsies pa ielām. Tas ir lielisks potenciāls, kas labprāt ņems rokā ieročus un dosies karot. Arī uz Krieviju."

Atbildēt

Fēlis

28.02.2016. 09:43

,,proletariāta diktatūras laikmetā vara piederēja proletariātam" Jūs to nopietni? Sanāk pretrunā paša teiktajam.

Atbildēt

Latvietis

27.02.2016. 20:13

Kā gan profesors nesaprot, ka kārtīgs latvietis to visu jau zina. Latvietim te nav nekas jauns. Latvieši ir visgudrākie pie siles. To ir panācis Putins, Kremļa kuranti un krievi no Pleskavas.Lai dzīvo gudrie visziņi latvieši, kurus musulmaņi it kā ir solījuši neizkaut par zagšanu.

Atbildēt

lauķis

27.02.2016. 17:11

Turpretī „krāsainās” tautas dzemdē bērnus nenormāli aktīvi, demonstrējot jauniešu īpatsvara kritisku pieaugumu. Tāda ir Dieva griba.
Tā nu itin nemaz nav Dieva griba , tā ir pasaules grāmatvežu griba , smalki izplānota , radīta un vadīta.

Atbildēt

Tautmīlis

27.02.2016. 15:17

Arturu ir noīrējis Artuss, lai bruģētu ceļu latviešu jauno daunu varai, par ko rakstā ir teikts. Latvieši ir pelnījuši daunu varu.Arturs par naudu palīdzēs dauniem, kurus finansē Kremlis ar Putinu.

Atbildēt

zaza

27.02.2016. 11:44

Valdības mafijai interesē tikai otkati no drošības iepirkumiem. Par simtiem miljonu iepērk Pirmā pasaules kara vecus lūžņus.

Atbildēt

Muramīns

27.02.2016. 11:18

Nepateicīgu misiju ir autors izvēlējies. Diskutabls ir jautājums par eiropeīdu neizbēgamo iznīkšanu. Es domāju, ka tie etniskie eiropieši, kuri šolaik bariem pieņem Islāmu, ... uz viņiem tas, iespējams, neattieksies, jo tas varbūt ir viens no iemesliem, kāpēc viņi to dara. LV, spriežot pēc šejienes komentiem, gan bezcerība ir vairāk nekā izteikta. Tāds saimniekam piederoša lopu bara domāšanas veids ... Tikt nokautam (izmirt) ir, acīmredzot, latviešaprāt pareizākais un piemērotākais šīs tautas ceļš. Un kam bija vajadzīgas visas šīs atmodas un barikādes? Lai varētu pirms nāves vēl pabaudīt kādus agrāk nepieejamus labumus?

Atbildēt

Firsts

27.02.2016. 09:28

»

Deniss

No Stikla kalna: "Juvenālais laikmets...


Autora kungam savus izgudrojumus vajag patentēt. Varu palīdzēt.

Atbildēt

dombrovska slepenie protokoli ar svf

27.02.2016. 02:43

»

hm

Kāpēc baltai rasei & zelta miljardam nedzimst bērni? Tāpēc, ka viņiem jāveic svarīgāki uzdevumi, jāceļ kapitālisms (sociālisms ...). Sievietes loma pavisam cita. Celtnieks, sistēmas darba zirgs! Nauda jāpelna! Jāpelna


sorosa -propoganda degrade balto rasi ar narkotikam,pornografiju,vardarbibu,feminismu ,kara propoganduun sexa kultu.klasisks piemers ,delfi,apollo.tvnet.

Atbildēt

hm

26.02.2016. 21:43

Kāpēc baltai rasei & zelta miljardam nedzimst bērni? Tāpēc, ka viņiem jāveic svarīgāki uzdevumi, jāceļ kapitālisms (sociālisms ...). Sievietes loma pavisam cita. Celtnieks, sistēmas darba zirgs! Nauda jāpelna! Jāpelna!
Arsēns naudas izskatā.


Atbildēt

Arnijs Mazvērsītis

26.02.2016. 20:48

Tiks prasīts no dzintarikiem un dzimstības parādniekiem.Latvim laba atmiņa!

Atbildēt

ppp

26.02.2016. 20:20

Kā nu piektdiena bez priedīša "pienesuma"?
Skaidrs kā diena - visu varu juvenāļiem! Kliķe uzaudzinājusi jauno juvenāļu masu - pilna valsts pārvalde ar hiperaktīvi histēriskām jaunām sievietēm un mazliet bremzētiem sievišķīgiem zēniem.
Kvalitāti, biedri priedīti, nenosaka vecums!
Pēdējais, ko gribētu pieredzēt, ir juvenāļu ibiotu vara. Jau tagad pilna saeima ar šādiem juvenāļiem - ķiršiem, kaimiņiem u.tml. dombravām, biedrs ušakovs arī principā - juvenālis

Atbildēt

A.P.

26.02.2016. 20:00

»

Eduards Lunis

---Interesanti, pat ļot,Priedīša kungs...


Pateicos par atsauksmi!

Atbildēt

Eduards Lunis

26.02.2016. 19:19

---Interesanti, pat ļot,Priedīša kungs!
Bet man nerīmējas lūk kas!? mums te nekāds Juvenālais laikmets nemaz nevar iestāties jau tā iemesla dēļ,ka nav jau to juvenāļu! Un ,kā varu Jums piekrist-nebūs! Un pat tie, kuri būs -būs neizglītoti, fiziski ari'distrofiķiem līdzīgi! Pat veči būs stiprāki , visās nozīmēs!
Varbūt Latvija arī šajā laikmetā ,,izcelsies ,, ar ko īpašu!? Varbūt mums būs Veču laikmets!?

Atbildēt

Deniss

26.02.2016. 18:09

No Stikla kalna: "Juvenālais laikmets
„Juvenālais laikmets”. No 2016.g. februāra tas ir jauns jēdziens un jauns koncepts. Globālo sociālo problēmu analītika ir ieguvusi jaunu rakursu. Šajā jaunajā rakursā nākas pārskatīt visu materiālu no XX gs.vidus. Tātad no demogrāfiskās pārejas sākuma. Demogrāfiskā pāreja ir galvenais Juvenālā Laikmeta (JL) katalizators. Bez demogrāfiskās pārejas JL nebūtu iespējams. Protams, nākas pārskatīt arī eiropeīdu un citu rasu dzīvi pirms demogrāfiskās pārejas. Svarīgs uzdevums ir 68.gada notikumu pārvērtēšana JL ģenēzē. Kā zināms, no 70.gadiem sākās radikālas izmaiņas eiropeīdu kultūrā. Principā eiropiešu (Rietumu) garīgā kultūra sāka dancot, lai izpatiktu jaunatnei. Arī jaunatnes prasības bija interesantas. Noteikti tās bija vēsturiski neparastas. Būtisks ir postmodernisms. To var uzskatīt par JL ideoloģisko bāzi. Postmodernisms ir jauniešu fantoms. Postmodernisma adepti ir jaunatne. Postmodernisms izvērtās kā postgarīgās postkultūras placdarms – postcilvēku vērtību un darbības placdarms. Postkultūra un tās autori postcilvēki ir atsevišķs aspekts JL analītikā. Atsevišķs aspekts ir citu rasu jaunatnes mentālās ievirzes un dzīves prakses analītika, kas jau ir sākusies zinātnieku aprindās JL kontekstā".


Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru

Jaunāka ziņa Vecāka ziņa Sākumlapa
Abonēt: Ziņas komentāri (Atom)
Emuāra arhīvs

▼ 2016 (17)
▼ februāris (13)
Derivāts
Domāšana
Aktuālais efekts
Fineses
"Okupāciju" specifika
Juvenālais laikmets
Vidusšķira
Pretruna
Loģika
Žurkas
Gudrība
Politika
Specifika
► janvāris (4)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...