Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

2019.g. 30.oktobrī portālā pietiek.com tika ievietots raksts “Kā nomira mana māte”. Māte nomira 2019.g.1.oktobrī RAKUS stacionārā Gaiļezers. 2019.g. 21.oktobrī, tad 5.novembrī es iesniedzu sūdzību Veselības inspekcijai.

Mēneša laikā pēc mātes nāves - 2019.g.30.oktobrī plkst.14:44 (>2 gadus atpakaļ), RAKUS stacionārā es apmaksāju 13,50Eur un saņēmu RAKUS manas mātes A.Silkānes slimības vēstures kopiju 60lpp. (120lpp. no abām pusēm), kura tika sanumurēta, cauršūta ar sarkano diegu, visas lapas piespraustas speciālajā mapē, un saturs ir apliecināts pēdējā 60.lapā ar ieliktiem RAKUS stacionāra Gaiļezers 3 zīmogiem un lietvedes 2 parakstiem divās vietās ar datumu 30.10.2019. reģistrāciju (slimības vēstures I versija).

2020.g. 5 martā pēc 4 mēnešu slimības vēstures pētījuma, speciālās medicīnas zinātnes literatūras pētījuma, sniedzu prasījumu Ārstniecības riska fondam ar atrastām 92 kļūdām - jautājumiem, ar 46 informācijas vienībām - pierādījumiem uz USB flesh un ar kompensācijas pieprasījumu.

2020.g.19.martā saņēmu Veselības inspekcijas atbildi uz 2019.21.10. un 2019.5.11. sūdzību, kur rakstīts, ka veselības aprūpe bija atbilstoša.

2020.g.19.augustā sniedzu papildinājumu prasījumam Ārstniecības riska fondam un jau ar atrastu 421 kļūdu - jautājumu, kas atrasts pēc konkrēto Eiropas vadlīniju pētījuma* un salīdzinājuma ar rīcībām veiktam un reģistrētām izsniegtajā slimības vēsturē. 31 August 2019.g. ESC Guidelines for the diagnosis and management of acute pulmonary embolism developed in collaboration with the European Respiratory Society (ERS)… - 31 August 2019.g. PATE (plaušu artēriju tromboembolijas) Eiropas vadlīnijas angļu valodā pētīju, jo tieši tās ir uzrādītas 2020.g.19.03. Veselības inspekcijas atbildē, ka LR ārstu “Darbā tiek izmantotas”.

2020.g.30.septembrī saņēmu Ārstniecības riska fonda lēmumu uz manu 2020.05.03. un 19.08. prasījumu, lēmumā rakstīts, ka veselības aprūpe bija atbilstoša, uzdotie prasījumā jautājumi tika pilnīgi ignorēti tāpat kā pierādījumi.

2020.g. 3.novembrī pārsūdzēju šo ĀRF lēmumu LR Veselības ministrijā, kur 2 reizes sniedzu saņemto 2019.g.30.10. slimības vēstures kopiju un tās pašas 46 informācijas vienības - pierādījumus uz datora diska.

2021.g. 30.jūnijā saņēmu LR Veselības ministrijas lēmumu, ka veselības aprūpe bija atbilstoša, uzdotie jautājumi tika pilnīgi ignorēti tāpat kā pierādījumi.

2021.g. 30.jūlijā pārsūdzēju šo LR Veselības ministrijas lēmumu Administratīvajā rajona tiesā.

Tiesa lūdz RAKUS sūtīt tiesai A.Silkānes slimības vēsturi, RAKUS sūta to tiesai, tiesa sūta to man (slimības vēstures II versija).

Un es nevaru noticēt savām acīm, jo pēc mātes nāves 2019.g.1.10., pēc slimības vēstures saņemšanas RAKUS 2019.g.30.10. man no tiesas 2021.gada beigās izsniegtajā slimības vēsturē, kuru tiesai izsniedza pēc 2 gadiem RAKUS (2019.g.→2021.g.), veikti vairāki viltojumi, kurus negribēja redzēt ne ĀRF, ne LR Veselības ministrija, ne Valsts policija, ne LR Prokuratūra, kur sniedzu arī iesniegumus. Minēšu tikai dažus piemērus.

Slimības vēsture I versija, lp.8. Šī pati lapa slimības vēsturē II versijā: parādījās ~40 jauni VĀRDI, SKAITĻI un ZĪMES, kuru nebija 2019.30.10. slimības vēstures kopijā

Slimības vēsture I versija, lp.8. otrā puse pilnīgi tukša, neaizpildīta. Šī pati lapa slimības vēsturē II versijā, parādījās ~36 VĀRDI, SKAITĻI un 13 ZĪMES, kuru nebija 2019.30.10. slimības vēstures kopijā.

Slimības vēstures I versijas lp.9. otrā puse atšķiras no šīs lp. slimības vēstures II versijā, jo slimības vēstures II versijā atbilstošajā lp. parādās 2 jauni zīmogi un 2 jauni paraksti.

Slimības vēstures I versijas 10. lapas pirmā daļa. Slimības vēstures II versijā atbilstošajā lp. parādās 1 jauns zīmogs un 1 jauns paraksts:

Slimības vēstures I versijas 11. lapas pirmā daļa. Slimības vēstures II versijā atbilstošajā lp. parādās 1 jauns zīmogs un 1 jauns paraksts.

Slimības vēstures I versijas lp.15 otrā puse. Slimības vēstures II versijā atbilstošajā lapā parādās viens jauns zīmogs un viens jauns paraksts.

Slimības vēstures I versijas lp.41 ir elektrokardiogramma, kuru veica ātrā palīdzība 22.09.2019. plkst. 13:34:22. Slimības vēstures II versijā atbilstošajā lapā EKG līknes - grafiska attēlojuma pieraksts uz speciālā milimetru papīra NAV vispār redzams šajā II versijas kopijā, vai tas ir DZĒSTS?

Slimības vēstures I versijas lp.42 ir minētās Elektrokardiogrammas turpinājums. Slimības vēstures II versijā atbilstošajā lapā EKG līknes - grafiska attēlojuma pieraksts uz speciālā milimetru papīra par laiku 22.09.2019. plkst. 13:34:22 NAV vispār redzams šajā II versijas kopijā, vai tas ir DZĒSTS arī?

Secinājums un jautājums: vai Latvijā atļauts pēc 1 mēneša pēc pacienta nāves vai vēlāk veikt jebkurus labojumus pacienta slimības vēsturē? Kāpēc es redzu izmaiņas, kuras notika ar slimības vēsturi pēc 2 gadiem, bet neviena LR iestāde to neredz?

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...