Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Rīgas mēram Mārtiņam Staķim paziņojot par atkāpšanos, mediju telpā uzreiz uzrādās sapņu “politologs” jeb vienkārši shēmotājs Filips Rajevskis. Viņam pieder sabiedrisko attiecību aģentūra Mediju Tillts, kurai ir līgums ar Viļņa Ķirša aizstāvēto Satiksmes departamentu. Par rīdzinieku naudu Mediju Tilts slavina Ķirsi.

Rajevskis uzreiz visur metās skaidrot, cik daudz labu darbu rīdzienieku labā paveicis un vēl paveiks tieši vicemērs Vilnis Ķirsis no Jaunās Vienotības, piemēram, tagad Ķirša darba rezultātā augot viens tilts pēc otra. Un, redz, Progresīvajiem par to esot skaudība.

Citāts: “Rajevska skatījumā Rīgas dome ir pie varas trīs gadus un tieši satiksmes jomā ir novērojama kustība, piemēram, pār Brasas tiltu uz Dziesmu un deju svētku laiku kursē tramvajs, ir atvērts Sarkandaugavas pārvads. Rīgas vicemērs Vilnis Ķirsis (Jaunā Vienotība) varēs teikt, ka viņš to ir paveicis, jo rinda ar pabeigtiem projektiem aug. Tas pats politologa ieskatā attiecas uz Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieky Edvardu Ratnieku (NA/LRA), kurš iepazīstināja ar Uzvaras parka labiekārtošanas koncepciju. “Visi minētie pasākumi notikuši bez Progresīvo pārstāvjiem un Rīgas mēra. Uzliesmojusi greizsirdība, jo viņi nav tikuši pie lentīšu griešanas. Situācijā, kad būvniecības sezona ir pilnbriedā, bet Rīgas domes Satiksmes departaments paliek bez vadības, tiešā veidā ir klupināšana,” sprieda politologs.” https://www.la.lv/rajevskis-atkapsanas-no-rigas-mera-amata-ir-reakcija-uz-situaciju-kad-koalicija-irst-pa-vilem

Taču Rajevskis noklusē, ka Rīgas domes Satiksmes departaments, kuru tik ļoti aizstāv Vilnis Ķirsis un Olafs Pulks, tieši šo abu Jaunās Vienotības “muižnieku” laikā, 2021.gada jūlijā (tātad jau gadu Vilnis Ķirsis pārrauga satiksmes jomu domē!) noslēdza līgumu ar Mediju Tiltu (fragments attēlā). Tieši Mediju Tilts bija tas, kas taisīja čupām bezjēdzīgi slavinošus mediju materiālus par Vilni Ķirsi, kad Ķirsis atklāja Ziepniekkalna veloceliņu, Sarkandaugavas pārvadu, asfaltēja un remontēja ielas (tās pašas, par kurām Satiksmes departaments izklakarēja miljonus).

Kā runā, tieši Vilnis Ķirsis kopā ar Satiksmes departamenta direktoru Jāni Vaivodu bija tie, kas šo līgumu rūpīgi slēpa no citiem koalīcijas partneriem. Un tieši viņi abi bija tie, kas rūpīgi slēpa informāciju arī par visiem lielajiem infrastruktūras atklāšanas pasākumiem, lai tikai kāds no koalīcijas partneriem par to neuzzinātu. Jo koalīcija Ķirša izpratnē ir konkurenti, kas laupīs viņam mediju uzmanību un slavu par labajiem darbiem. Jaunajā Ķirša koalīcījā naivā tulce un pseido darbu darītāja Linda Ozola un izcili tukšpaurainais patmīlis Edvards Ratnieks var arī ne uz ko vairāk kā kalpošanu Ķirsim necerēt. Visiem būs jāstrādā uz Ķirsi un viņa ielikteņiem.

Mediju Tilts un Filips Rajevskis jau izsenis ir piezīdušies pie Rīgas siles. Tieši Mediju Tilts veidoja raidījumu mēra Bojāra slavināšanai, kas tika rādīts LNT. Tas bija vēl pirms divdesmit gadiem un vēsturē iegājis kā bēdīgi slavenā e-Rīgas afēra. Tālāk sekoja Rajevska Parex afēra. Šodien Vilnis Ķirsis demonstrē tik pat izveicīgu shēmošanu ar Bojāra laika afēristiem un metodēm kā pirms divdesmit gadiem. Vai gaidāms, ka mums vēl priekšā Ķirša-Ratnieka-Ozolas daudzmiljonu VIDveidīgo ēku projekti, zelta tilti un dimanta ietves, savējo konsultantu bīdīšana kapitālsabiedrībās utt., utjpr.? Pāri visam - tukša muldēšana, nekā nedarīšana un piezīšanās pie siles.

Ērces daba ir piezīsties un zīst. Rajevskis ir atradis Ķirsi, bet Ķirsis - rebēs trenēto Rajevski. Kā roka ar cimdu viņi iet uz priekšu Rīgas izsaimniekošanā. Vai rīdzinieki uz to vienaldzīgi noskatīsies? Nē!

Te jums un jūsu biedriem būs daži jautājumi:

Kā šo līgumu un tā pakalpojumus komentē pats taisnības un neatkarīgo izmeklēšanas komisiju aizstāvis Ķirsis?

Ko par to saka Jaunās Vienotības vadība? Vai Krišjānis Kariņš to akceptē? 

Tā tāda ir visas Jaunās Vienotības pieņemtā prakse? Vai arī Jaunās Vienotības ministrijās ir līgumi savējo slavināšanai? 

Kurās vēl Jaunās Vienotības “muižās” darbojas Rajevksis? 

Vai Mediju Tilts tagad apkalpos visu jauno Rīgas domes koalīciju - arī Edvardu Ratnieku un Lindu Ozolu vai tikai Ķirsi un Pulku? Linda, Stalt, arī jūs būsiet tādi paši un iesiet ar viņiem?

Ko par to saka Eiropas vērtību nesēji Valdis Dombrovskis, Sandra Kalniete un citi Jaunās Vienotības vecbiedri?

Noslēgumā.

Vilni, Olaf, jums kauna nav? Saprotu, ka, mazdēla acīs skatoties, jums, Olaf, būtu prieks par šo līgumu un Viļņa Ķirša spozmi, taču atcerieties - lamzaks un lempīgs puņķutapa, lai cik varas kārs viņš būtu, ir un vienmēr paliks tikai lamzaks un lempīgs puņķutapa.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...