Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šonedēļ klausījos jautru raidījumu – kā slavenākais Saeimas melis mēģina sakarināt makaronus uz ausīm gan Jānim Domburam, gan visiem viņa raidījuma skatītājiem. Cita starpā – arī par to, kā viņš par tādu Rūdolfu Meroni vispār neko lāga nezinot un noteikti neesot no viņa pieņēmis ne vienu vienīgu netīru centu.

Patiesība gan ir nedaudz cita – un, lai to slēptu, Saeimas melis pirms nepilniem trim gadiem mēģināja samelot arī savā amatpersonas deklarācijā. Mēģināja – bet nobijās un ātri vien atzinās Valsts ieņēmumu dienestam.

Lasītāji var iepazīties ar Valsts ieņēmumu dienesta dokumentu, no kura izriet, kā Saeimas melis mēģinājis no valsts un sabiedrības noslēpt, ka no kādas fiziskas personas ir „aizņēmies” prāvu summu – 13 tūkstošus eiro. Taču no melošanas nekas labs nav sanācis, un nācies vien samaksāt administratīvo sodu.

Savukārt publisko reģistru dati – pienāks laiks, kad arī tie tiks publiskoti – pārliecinoši rāda, ka šī fiziskā persona tajā laikā bija cieši saistīta ar to pašu slaveno Šveices advokātu, kurš pašlaik beidzot ticis pie kriminālprocesa par rīcību ar viņa „glabāto” arestēto mantu.

Par to, ka kāda kripatiņa no tās caur Meroni uzticamības personu ir tikusi arī Saeimas slavenākajam melim, šaubu nav. Drīzāk jautājums - kādas summas un no kā viņš ir noklusējis citās savās deklarācijās.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFoto

An error has occured