Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Bijusī KNAB darbiniece, tagadējā prokurore Madara Griķe, viņas izbijusī kolēģe, tagadējā advokāte Alla Barbaša, kas agrāk bija pazīstama ar uzvārdu Juraša, viņas visu veidu partneris Aleksandrs Berezins, tiesu izpildītāja Elīna Balasanjana, par sadarbību ar krievu specdienestiem aizturētais „uzņēmējs” Igors Bobirs, - Jura Juraša „brigāde” dažādās kombinācijās turpina darboties primitīvi, bet efektīvi, un par šīs darbības izpausmēm pienāk aizvien vairāk jaunas informācijas.

Nesen Pietiek lasītājiem bija iespējams noskatīties no pirmā acu uzmetiena ne tik vienkārši izprotamu, taču patiesībā – ļoti zīmīgu, pat skandalozu video, kurā redzamās personas bija Rīgas rajona tiesas tiesnese Ivonna Ādamsone-Struža, kā arī jau pieminētās prokurore M. Griķe un bēdīgi slavenā J. Juraša nu jau bijusī dzīvesbiedre, kādreizējā Rīgas brīvostas darbiniece, advokāta A. Berezina bērna māte A. Barbaša.

Video bija redzams, kā prokurore M. Griķe, ieraugot, ka tiesas zālē atrodas „nevēlami” cilvēki, tāpat kā tiesnese un advokāte A. Barbaša gluži vienkārši aizbēg uz citu zāli. Tas jau tāpat izskatās, maigi izsakoties, dīvaini, bet vēl savdabīgāki ir šīs „aizbēgšanas” apstākļi un ticamie iemesli.

Toreiz tika norādīts, ka šaurās aprindās ir labi zināma zvērināta tiesu izpildītāja E. Balasanjana, par kuras attiecībām ar to pašu J. Jurašu un „izpalīdzēšanu” viņam ir dzirdēts diezgan bieži, - viņa sava „saimnieka” uzdevumā cenšas tikt pie notiesātā uzņēmēja Mohammada Gulami ģimenes īpašumiem, un tāpat „komandā” ir arī cilvēki, kuri, darbojoties organizētajā grupā, uzpērk izsolāmos īpašumus par niecīgām cenām, lai pēc tam jau tos laistu apritē.

Saistībā ar šo interesanto video tika vēstīts, ka tieši pēc tiesu izpildītājas „lūguma”, protams, iesaistoties A. Barbašai un prokurorei M. Griķei, kurai ir arī sava loma bēdīgi slavenajā M. Gulami Vecrīgas viesnīcas lietā, bija sasaukta tiesas rīcības sēde, lai „savējo” lokā, bez garām runām paveiktu tiesu izpildītājai nepieciešamos priekšdarbus un „sagatavotu augsni”.

Taču kompanjones sagaidīja nepatīkams pārsteigums, - nez no kurienes tiesas zālē bija uzradies cilvēks no malas, un tas nu nevienai no iesaistītajām personām galīgi nebija vajadzīgs. „Neērtā” situācija tika atrisināta vienkārši – gan tiesnese, gan arī kompanjones no tiesas zāles, kurā oficiāli bija nolikta sēde, vienkārši aizbēga, lai savas tumšās lietas kārtotu jau tālāk no nevēlamām acīm.

Centieni „par sviestmaizi” tikai pie M. Gulami īpašumiem vēl turpinās, un te vietā ir aprakstīt gadījumu, kurā iesaistīts pašlaik iesēdinātais J. Juraša „kompanjons” I. Bobirs un kurš uzskatāmi rāda – kādas tieši metodes izmanto šī „Juraša brigāde”. Primitīvas, bet  vismaz pagaidām efektīvas.

Runa ir par kādu nekustamo īpašumi – zemi ar 2007. gadā ekspluatācijā nodotu privātmāju Ropažu pagasta Gaidās, Strazdu ielā. Kā rāda zemesgrāmata, 2010. gadā to par 175 tūkstošiem latu iegādājas kāds 1967. gadā dzmis Oļegs K.

Taču tad, kā gadījies, kā ne, ar Zemgales rajona tiesas 2020.gada 16.marta lēmumu īpašums Oļegam K. tiek atņemts, un to savā īpašumā par krietni mazāku summu – 137 tūkstošiem, turklāt jau eiro, nevis latu iegūst kāda neko neizsakoša SIA „4B1”.

Savukārt pēc tam paiet nedaudz vairāk nekā pusgads, un īpašumu jau par gandrīz 100 tūkstošiem lielāku summu – 232 tūkstošiem eiro iegādājas cita tikpat nepazīstama SIA „RC7 Group”.

Kā notiek īpašuma nonākšana „4B1” rokās? Zemesgrāmata pastāsta tikai to, ka lietā ir bijis iesaistīts bēdīgi slavenais tiesu izpildītājs Rolands Veinbergs un kāds mistisks 1973. gadā dzimis kungs vārdā Dans Vāvers, kam par labu Oļegs K. pāris gadus pirms mājas atņemšanas sadomājis nostiprināt 250 000 eiro lielu hipotēku, kā runā zinoši cilvēki, lēmumu piepalīdzot izdarīt nu jau nelaiķim Genādijam Vaļaginam.

„Lursoft” dati rāda, ka SIA „4B1” vienīgais īpašnieks ir vēl viens mazāk zināms „astoņkāja” pārstāvis – bijušā Valsts robežsardzes priekšnieka, ģenerāļa Gunāra Dāboliņa dēls Jānis Dāboliņš.

Taču vēl ineresantāks ir tālākais šī īpašuma pircējs – SIA „RC7 Group” iepriekšējais  nosaukums ir bijis „Ekonomiskās drošības aģentūra”, un tajā 25% pieder kādam Aleksandram Rjabikinam, bet 75% - tam pašam J. Juraša kompanjonam I. Bobiram.

Neoficiāla informācija liecina, ka naivajam Oļegam K. no īpašuma „likumīgā” ceļā palīdzējusi atbrīvoties kā reiz advokāte Alla, tolaik vēl uzvārdā Juraša, un te arī „puzle” saliekas – izmantojot advokātes „padomus”, vienam muļķim tiek atņemta māja ar zemi, kas pēc maksimāli īsas īpašnieku ķēdītes izmantošanas nonāk... J. Juraša kompanjona īpašumā.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...