Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Jau kādu laiku nākas novērot ne vien amatpersonu īpatnu darbību, bet arī tādu personu izdarības, no kurām cilvēki intuitīvi gaida atbalstu un palīdzību - advokātu neprofesionālu, neētisku un visādā ziņā amorālu uzvedību. Turklāt līdzīgi kā situācijā ar amatpersonām arī advokātiem ir savs "jumts", kurš sadarīto piesegs un paglābs no iespējamām sekām, t.i. Zvērinātu advokātu padome.

No šai publikācijai pievienotajiem dokumentiem redzams, ka sieviete noslēgusi vienošanos ar zvērinātu advokāti Karīnu Landmeseri. No pievienotajiem rēķiniem redzams, ka advokāte prasījusi avansa maksājumus EUR 500 apmērā. No rēķiniem redzams, ka advokāte saņēmusi avansā kopsummā EUR 800, kuru izlietojums netiek norādīts.

Pēc kārtējās tiesas sēdes saņemot rēķinu ar nepamatoti aprēķinātām summām (tiek norādīts laiks tiesas sēdē - 5 stundas, bet tiesas sēde faktiski ilga 30 minūtes), sieviete atteicās maksāt prasītos EUR 500 par 30 minūtēm tiesā, no kurām tikai 10 minūtes tika realizēta aizstāvība, un palūdza atdot lietas materiālus. Uz ko advokāte K. Landmesere atbildēja, ka materiāli tiks atdoti tikai tad, kad tiks samaksāts.

Par šādu advokātes rīcību tika iesniegta sūdzība Zvērinātu advokātu padomei. Padome, kā jau "jumtam" nākas, norādīja, ka advokāte visu darījusi pareizi. Un vispār pierādiet, ka esat devusi naudu!

Bez šaubām nauda tika dota, jo diez vai advokāte strādātu pro bono. Turklāt tas izriet no pašas advokātes rēķiniem. Savukārt sekoja tas, ka advokāte, jūtot deguma smaku, rakstīja tiesai vēstuli ar nolūku kaitēt procesā iesaistītām personām, tostarp sūdzību iesniegušajai sievietei.

Var tikai iedomāties, cik vēl ir tādu advokātes lamatās iekritušo cilvēku. Un nemaz neizbrīna tas, ka Zvērinātu advokātu padome īpaši neiespringst par to, ka advokāte (domājams ilgstoši) tik klaji pieraksta darba stundas, kuras pat fiziski nav bijis iespējams nostrādāt grafika un izskatāmo jautājumu dēļ. Šī virtuve šķiet vēl nopietnāka nekā vienam otram politiskās elites pārstāvim. 

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...