Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Edgars Rinkēvičs NAV un NEKAD nebūs TAUTAS prezidents pēc būtības. Es NEATZĪSTU viņu šajā amatā. Esmu kategoriski pret! Kauns un negods pērkamajai Saeimai par šo spļāvienu sabiedrībai dvēselē!  Kauns!

Es ilgi domāju... kā sabiedrībai izstāstīt un uzskatāmi parādīt, kas ir tās personas, kuras ir PRET savu Tautu. Pret Latviju un tās būtību saknē. Kuras ir tās personas, kas ar saviem ļaunajiem darbiem un dažkārt rupju bezdarbību veic noziegumus pret manā Tēvzemē dzīvojošo Tautu. Un nu viņi visi sevi ir ATKLĀJUŠI!

Pirms četriem gadiem šis vēl būtu nepilnīgs informācijas apkopojums par personām. Bet uz šodienu...  kad aizvadīti, iespējams, pēdējie Dziesmu svētki... kad pārdzīvoti krīzes pazemojumi... kad pārdzīvoti pandēmijas pazemojumi un ņirgāšanās par cilvēkiem... kad dubultmorāle un alkatība iedzīvoties uz ļaužu ciešanām blakus esošā kara fonā ir jo spilgti redzama... kad svešas konvencijas ir svarīgākas par ĢIMENI un BĒRNU dzīvībām... kad nekrietnība un meli gavilē pārākumā pār mācītāju sirdsapziņām... kad velni Aglonā no kanceles spļaudās, bet gaismas dvēseles aiz žoga uz ceļiem Dievu lūdz... kad māte savus bērnus apglabā, kas  narkotiku gūstā lūst... kad "indēt" cilvēkus ir tikai bizness... lai tās zāles, vai veca desa... kad dabisku ģimeni un tās vērtības aizstāvēt ir NOZIEGUMS... Šis ir brīdis lustrēt viņus! Un tas ir jādara! 

Tā var turpināt un turpināt... Vienkārši ļoti sāp sirds par manas Tautas vairākuma aklumu un nevēlēšanos redzēt, saprast un izprast to, cik ļoti nepareizā virzienā tie soļo dancājot un dziedot... Dziesmu svētku estrādē izvietotā masonu simbolika ne tikai pazemoja mūsu Tautu, bet visu enerģiju novirzīja tumšo spēku virzienā... Vai kāds no dalībniekiem uzdeva sev jautājumu, kādēļ tā? Kādēļ virsdiriģentu "cietoksni" nevarēja izveidot LATVISKU!? Baseinu ozollapas formā un pāri tam JUMI! Bet nē... izliekamies neredzam...

Ehhh ... Ievelkam elpu...

Vai Jūs zināt, kas vieno mani un Edgaru Rinkēviču?  Es biju nepatīkami pārsteigts... un tomēr fakts paliek fakts... Bet par to mazliet vēlāk...

Divreiz pērkons Dižozolā  spēra... zeme drebēja, satrūkās jūra... tas mirkli turējās... tad krītot Tautu satricināja... 

Visi, visi ļaunie gari sanāca vienā pilī... iepriekš eņģeļu dedzinātā, vai arī Dievs zina kur ļaunums pulcējas un kā to svēpēt... 

Mana tauta, mana mīļā LATVJU TAUTA... 08.07.23. visi kangari un raganas pulcējās uz rituālu, lai apliecinātu savu piederību tumsas spēkiem. 
Prezidenta inaugurācijā bija VISI, kurus vaigā der zināt un no savas Tēvzemes pa gabalu turēt. Bildes un saraksti ir publiski pieejami! 

Ikviens, kurš šajā saietā piedalījās, ir nodevis mūsu Tautu. Ikviens! Viņu atrunas nedarbojas! Viņi izdarīja izvēli! 

Tomēr Jūs centīsies samulsināt un mānīt! Un te viens Ainārs, tas, kurš Šlesers, publiski stāstīja, ka ielūgums palika neizmantots. Bet viņš nepastāsta, ka viņa DĒLS gan tādu ielūgumu izmantoja...  Pēctecība...

Mana dārgā Tauta... ir jāspēj atšķirt patiesību no meliem! Ir jāspēj!!!

Tad kas ir tas, kas mani vieno ar Edgaru Rinkēviču... Izrādās, ka mēs abi esam absolvējuši Jūrmalas Pumpuru VSK. Brīnišķīga skola, fantastiski skolotāji. Arī spēcīgas koru tradīcijas un sporta saknes daudziem liktas šeit. Un tomēr skola ir tikai pakāpiens cilvēka dzīvē... Tikai cilvēks PATS izdara vienu vai otru izvēli dzīvē. 

Es šo rakstu tādēļ, ka ir svarīgi parādīt savu attieksmi un cilvēcisko stāju šajā jautājumā. Ir svarīgi neklusēt, ja redzi klaju netaisnību vai noziegumu pret savu Tautu. Nedrīkst noziegumā līdzdarboties, vienkārši nedrīkst! 

Lai "ļaunie gari" nedomā un nemaz necer, ka daļas Tautas klusēšana ir piekrišana viņu noziegumiem. Arī es aicinu neklusēt un skaļi paust savu nostāju šajā jautājumā un citos, kuros klaji tiek ignorēts  Tēvzemē Latvijā dzīvojošās Tautas viedoklis un intereses. 

Es iestājos par Tautas vēlētu prezidentu un viņa kundzi! Par viņu bērniem, mazbērniem un mazmazbērniņiem! Par ko iestājaties Jūs? 

"Mans zelts ir mana tauta,

Mans gods ir viņas gods!

Kas postīdams, viņu šausta, 

Uz pekli lai rauj to jods!"

/R.Blaumanis/

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...