Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ar politkorektumu smagi slimajā Kanādā nolēmuši aizliegt izmantot vārdu master, jo, redziet, par master sauca vergturus un uzraugus un tas varētu būt aizskaroši nēģeriem. Nekustamo īpašumu aģentiem apzīmējumā master bedroom (saimnieku guļamistaba) master būs jāaizstāj ar primary.

Tas tiek motivēts ar to, ka vārdiem ir nozīme un tas būs solis pretī novecojošo terminu nomaiņai un valodas modernizācijai nekustamo īpašumu sfērā. Nekustamo īpašumu uzņēmēja Aša Forestere ir atzinusi, ka ir  apmierināta ar tādu lēmumu, jo, lai manītos cilvēku apziņa, arī valodai ir jāmainās. Vēl cits izteicies, ka jaunā paaudze vairs necietīs vārda master lietošanu.

Šeit var izveidoties nopietns konflikts Džastina Trudo partijas atbalstītāju starpā, jo sodomīti noteikti nevēlēsies atteikties no apzīmējuma master, - viņiem master ir aktīvais dzimumpartneris. Arī sado-mazo attiecībās vienmēr tiek pielietots apzīmējums master.

Un kas tagad notiks ar Mastercard, jo varam būt droši, ka ASV demokrāti pārņems šo jaunievedumu? Interesanti būtu dzirdēt Kanādas pensionāres, WWII un staļinisma apoloģētes VVF domas par šo tēmu. Arī ASV komunistu, korumpantu un sodomītu partijas fanātu Kārļa Streipa, Krišjāņa Kariņa, Paula Raudsepa un Ojāra Kalniņa viedoklis būtu interesants.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...