Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Būtu pēdējais laiks papurināt bezkaunīgu barotni akciju sabiedrībā Rīgas Siltums. Darbinieki jau trešo gadu ar izstieptām rokām gaida kaut niecīgu algas pielikumu. Atbildes tās pašas – naudas nav, tarifs, visādi algu pētījumi tiek ražoti atkal un atkal, un visu laiku viss tiek atlikts, jo naudas neesot ne kapeikas. Un tad ir tāda barotne, kas saucas uzņēmuma padome.

Allaž pa to ir saimniekojuši politiskā gala cilvēki ar desmit amatiem, kuri saistībā ar siltuma lietām nav redzēti nekur. Kaut kā viņi ir izshēmojuši, ka uz viņiem neattiecas valsts kapitālsabiedrību noteikumi, jo, lūk, Rīgas Siltums pieder uz pusēm valstij un pašvaldībai.

Ja reiz tā, tad nosaka sev lielākās algas valstī - vēl lielākas par tādiem pašiem amatiem Latvenergo, Latvijas Valsts mežos un citos lielos uzņēmumos. Bet nu vēl nav gana, un ar šī jaunā gada atnākšanu grāmatveži saņem uzdevumu pārrēkināt padomes algu - nu jau 4600 eiro mēnesī! Cilvēkiem, kas vispār nenāk uz darbu, kamēr uzņēmums vairs nespēj aizpildīt katlu māju operatoru vietas, kur par nakts darbu piedāvā 1800 eiro mēnesī.

Nu kā gan tas nāk, ka nabadzīgais Rīgas Siltums maksā saviem politiķu piesūcekņiem vairāk nekā bagātais Latvenergo? Vai tā nav satriecoša bezkaunība? Turklāt ļaudis runā, ka tos ciparus nosakot sev paši, bez attiecīga domes lēmuma.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...