Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Turpinot publicēt Latvijas lielāko, pazīstamāko un arī interesantāko partiju biedru sarakstus, šodien kārta partijas KPV LV - plašāk pazīstamas ar savu vadītāju, no citas partijas saraksta Saeimā ievēlēto Artusu Kaimiņu, uzņēmēju Lindu Liepiņu (abi attēlos) un partijas "ētikas speciālistu" Ati Zakatistovu - biedru sarakstam. Savukārt nākamais publicējamo rindā ir Aivara Lemberga partijas Latvijai un Ventspilij biedru saraksts, - arī šī partija ir to vidū, kas mēģināja izvairīties no šāda saraksta publicēšanas.

Visiem lasītājiem, kas interesējas par to, no kurienes cēlies šis saraksts un cik aktuāls tsa ir, varam paskaidrot: Politsko partiju likums nosaka, ka katru gadu līdz 1. martam politiskajām partijām ir pienākums iesniegt reģistram aktualizētu partijas biedru reģistru.

Tā kā šis saraksts ir oficiāli saņemts no Uzņēmumu reģistra, tas nozīmē - tieši šādu sarakstu KPV LV vadītāji līdz šā gada 1. martam ir iesnieguši Latvijas valstij, apliecinot, ka tieši tāds ir šīs partijas biedru reģistrs.

Attēli - no abu personāžu profiliem sociālajā tīklā Twitter.

Foto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

FotoLatvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti, turklāt tie nav pamatoti. To, par ko LRA runā jau kopš pagājušā gada, ir apstiprinājusi arī Valsts kontrole (VK) savā ziņojumā. Revīzijā konstatēts, ka, lai gan ST elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses.
Lasīt visu...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...