Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šajās dienās Jūrmalā, jahtkluba Vikings piestātnē Lielupē pietauvojusies iespaidīga jahta – ar Latvijas karogu, taču vēl bez Latvijas numuriem. Zinoši cilvēki stāsta, ka vairāk nekā miljonu eiro vērtā „rotaļlieta” paredzēta nu jau bēdīgi slavenajam Rīgas kuģu būvētavas „saimniekam” Vasilijam Meļņikam.

Oficiāla apliecinājuma tam pagaidām nav, taču nozares pārstāvji zina stāstīt, ka luksus klases jahta Sunseeker 56 ir absolūti jauna, ieradusies Lielupē tieši no Lielbritānijas ražotāja Sunseeker International un tās cena ir aptuveni miljons mārciņu – tātad vairāk nekā 1,1 miljons eiro.

Ja šī jahta patiešām paredzēta Meļņika vajadzībām, tā būs tikai kārtējā dārgā „rotaļlieta” miljonāra izklaidēm. Viņa kolekcijā, tikai norakstīti uz dažādām juridiskām personām, kā zināms, ir gan otrā svaiguma rolsroiss, gan aptuveni 140 tūkstošus eiro vērtais Mercedes Benz G 63 AMG luksus klases auto. Savukārt kolekcijas dārgākais objekts ir „zeltītais” kazino Londonā.

Zīmīgs ir Sunseeker jahtu reklāmas teksts, it īpaši ņemot vērā publiski izskanējušos paziņojumus, ka kuģu būvētavas darbinieki algas nav saņēmuši jau daudzus mēnešus:

„No zeltītiem rītiem un slinkiem brančiem spoguļgludās jūrās līdz tirkīzkrāsas pēcpusdienām, peldot un nirstot kristālskaidros ūdeņos, - tā ir īsta burvība.

Izpētīt tālus rifus, atklāt salu lagūnas un meklēt dzīves dārgumus no sirdi plosošiem, neaprakstāmu krāsu saulrietiem līdz melnākajām nakts debesīm ar triljonu zvaigžņu.

Šīs ir veltes, ko mīlēt – un izdzīvot visburvestīgākajā veidā.”

Kā redzams, šādu dzīvi miljonārs nolēmis dzīvot tieši laikā, kad, kā ziņo mediji, AS Rīgas kuģu būvētava ir nonākusi tik smagā saimnieciskajā stāvoklī, ka valsts budžetam ir parādā jau vairāk nekā 1,21 miljonu eiro un tai noteikts tiesiskās aizsardzības process.

Novērtē šo rakstu:

1
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zapad un Zupa

Foto„Kā tu sagaidi, ka viņi tev uzbruks? - Heigens domīgi jautāja. Maikls nopūtās. - Dons man pateica. Ar kāda tuvu stāvoša cilvēka starpniecību. Bardzīni tēmē uz mani caur kādu tuvu vīru, kuru es, pēc viņa ieceres, neturēšu aizdomās.” (Mario Pjuzo Krustēvs)
Lasīt visu...

21

Ilgtspējības zīlētāji jeb kurus rādīt pāvestam

FotoZinātnē ir metodoloģiskā prasība katra laikmeta iztirzājumā ņemt vērā toreiz lietoto valodu. Laikmetu izdosies pareizi izprast tikai tad, ja respektēs tajā lietoto valodu. Valoda raksturo notikumu idejisko tendētību, laikmeta intelektuālo un morālo atmosfēru, ārējo notikumu vienotību ar tolaik dzīvojošo cilvēku iekšējo pasauli – prāta interesēm, vērtējumiem, kognitīvo piesātinātību.
Lasīt visu...

21

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

FotoLatvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti, turklāt tie nav pamatoti. To, par ko LRA runā jau kopš pagājušā gada, ir apstiprinājusi arī Valsts kontrole (VK) savā ziņojumā. Revīzijā konstatēts, ka, lai gan ST elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses.
Lasīt visu...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...