Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tīrību ārkārtīgi nemīlošs cilvēks, kurš naudas dēļ ir gatavs darīt daudz nelietību un reizēm pat nomazgāties kameru vajadzībām, tādēļ ir ļoti izdevīgs pakalpiņš tiem, kuri paši negrib vēl vairāk smērēt savas jau tā netīrās rokas. Tā es īsi un kodolīgi raksturotu savu studiju biedru, nu jau doktora grāda kodolfiziķi un apdrošināšanas brokeri Agri Auci, kurš sevi pieteicis vēl visvisādos amatos un statusos, bet nu pārliecinoši aizgājis kodolenerģijas lobija pavadā.

Acīmredzami līdzīgi kā studiju laikos viņš juta, kur smaržo bezmaksas pīrādziņi, tagad viņš skaidri sasmaržojis, ka ir iespēja izsist naudu jaunam kodolenerģijas megaprojektam un varbūt pat veiksmes gadījumā ar citu naudas palīdzību kļūt par idejas tēvu, autoru un īstenotāju, piepildot tik lielās alkas pēc publiskās slavas un cieņas. Šādi izsūtāmie zēni kā viņš meistarīgi rada publiskajā telpā troksni, lai lielie “šeptētāji” var kampt un kampt nodokļu maksātāju naudu. Tagad laiks pakampt no jaunas kodolstacijas būvniecības. Miljardu projekts, kur pasmelties varēs visi, kam nav slinkums.

Sāksim ar to, ka kodolfiziķis Agris patiesībā ir apdrošināšanas brokeris. Jā, nenoliedzami, jau studiju laikā bija gudrs un uzmanību alkstošs, vēlāk ieguva arī doktora grādu, it kā darbojas kā pētnieks tad LU, tad RTU, tad vēl nez kur.  Taču viņa patiesā nodarbošanās ir kalpošana bagātiem kampējiem, kuri ar morāli, tā teikt, īsti labi nedraudzējas. Brīvajā laikā Agris ārdās Īlona Maska ex “Tviterī” un pārdod apdrošināšanas polises nošņurkušā Čiekurkalna birojā, kurā sareģistrējis arī vēl visādus brīnumus, aiz kuriem bīda savu pasūtītāju intereses. Nošņurkušajā birojā esmu bijis vienu reizi, kas bija arī pēdējā, un bez vēlmes atgriezties. Var tikai pabrīnīties, ka kantoris spēj ģenerēt jelkādus ienākumus kā apdrošināšanas brokeri.

Taču Agra saimnieki ir tie, kuriem ir vara un vēlme iegūt vēl vairāk naudas uz Latvijas iedzīvotāju rēķina. Nu tādi kā viņa lielākais “elks” Donalds Tramps. Lūk, viens Agra spilgts citāts, kas tiešām ir pelnījis Latvijas ziņu virsrakstus: “Vai mūsu pamuļķi un tā saucamie mediji spēs šodien saņemties un pateikt "Jā Tramps ir ar atrāvienu visspēcīgākais kandidāts!" ?? Jeb turpinās dzīvot tādā pašā ilūziju pasaulē kā par Saules un vēja enerğiju un ūdeņradi?”

Agri, ku-kū! Donalds Tramps liekas “foršais čalis” tikai kaut kādiem amerikāņu “redneck-iem”, vatņikiem un pašam krievijas diktatoram, kara noziedzniekam Vladimiram Putinam. Taču to nav vērts iztirzāt plašāk, jo arī neliešiem drīkst būt viedoklis, un mums viņu tiesības jāpieņem pat tad, ja tiek atbalstīts personāžs, kas ir tiešs drauds visai NATO pastāvēšanai un attiecīgi Latvijai. Tāpēc to sauc par demokrātiju. Taču aktīvi lobēt kodolenerģiju, noliedzot saules, vēja un ūdeņraža potenciālu. Nu es nezinu, kā to definēt… Ja nu vienīgi par apsēstību un naudas smaku.

Kāpēc kodolenerģija ir tik pretrunīgi vērtēta? Neiedziļinoties zinātnē, varu pateikt tikai vienu – nevajadzīgs risks, par ko cena ir pārāk augsta. Tagad gan pēc krievijas iebrukuma Ukrainā kodolenerģijas lobijs ir aktīvi aktivizējies un mēģina mums iestāstīt, ka kodolenerģija ir vislabākā un efektīvākā alternatīva fosilajiem resursiem. Jā, zināmas priekšrocības ir, bet par kādu cenu, un kurš to ir gatavs maksāt? Piemēram, 2023. gadā bagātajā Vācijā darbu pārtrauca pēdējā AES, Beļģija to plāno izdarīt nākamajā gadā. Tajā pašā laikā Agris Auce mūsu “pamuļķiem” aizgūtnēm un nepagurstoši cenšas iestāstīt, cik ir laba tā ir.

Manas un arī Agra paaudzes cilvēkiem vārds Čornobiļa (agrāk Černobiļa) asociējas tikai un vienīgi ar tur esošās atomelektrostacijas avāriju 1986. gadā un simtiem tūkstošu cilvēku, kuri tika iesaistīti seku likvidācijā, veselības risku, kas var atsaukties arī uz viņu pēcnācējiem. Lai gan padomju vara aizgūtnēm slēpa informāciju par katastrofas apmēriem un tās ietekmi, ir skaidrs, ka tie bija simt un pat tūkstoš reižu liekāki, nekā mums centās toreiz iegalvot maskava. Es nebaidos skaļi teikt, ka šīs avārijas sekas izjūtam vēl šodien.

Kodolenerģija ir arhaisms, un jau tagad ir efektīvas zaļās enerģijas alternatīvas, kas spēj nodrošināt visu nepieciešamo, tāpēc es nesaprotu, kāpēc par to kāds vēl grib runāt, turklāt iestāties par šādas stacijas būvniecību Baltijā. Bet izrādās, kādam tomēr ir vēlme. Ar Agra svētību un patronāžu Latvijā maijā tiek rīkota starptautiska konference “Nuclear Energy for Latvia ” (latviski: Kodolenerģija Latvijai). Interesanti, ka konferenci organizē biedrība “Attīstības un inovāciju mācību centrs” un pasākumu par kodolenerģijas nepieciešamību sponsorē neviens cits kā Zaigas Pūces vadītais Sabiedrības integrācijas fonds (SIF). Ja paskatās biedrības lapu, tad skaidrs, ka tā dzīvo pamatā no SIF naudas. Diez tieši par kādu integrāciju kodolfiziķi spriedīs? Vai plāns ir mūs visus integrēt zem kupola līdzīga kā joprojām ir Čornobiļā?

Man šis izskatās nevis pēc integrācijas, bet naudas “apgūšanas” aktivitātes, jo Zaigas vīrs ir neviens cits kā bēdīgi slavenais Juris Pūce – bijušais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, kura vadībā tapa grandiozā reģionālā reforma, kas bija vēl viens veids =, kā koncentrēt resursus vajadzīgo rokās. Par to, kāda šim cilvēkam ir interese par kodolenerģiju, oficiālā informācija klusē, bet labi zinām, ka viņš ilgu laiku bijis Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs. Viņa laikā arī tika izsniegtas OIK atļaujas dažādiem pseido zaļās enerģijas projektiem un politbiznesmeņiem, kuru vienīgais mērķis bija tikt pie nodokļu maksātāju naudas, nevis reāli ražot zaļo enerģiju un mazināt atkarību no krievu adatas. Gadsmita afēra un takas jau zināmas.

Mazāk zināms arī fakts, ka Pūces partijas biedram un vienam no saraksta līderiem uz Eiropas Parlamentu Artim Pabrikam gan ir saistība ar kodolenerģiju, vismaz ar atsevišķu uzņēmumu. Būdams aizsardzības ministra amatā, viņš smaidot tikās ar Igaunijas “Fermi Energia” pārstāvjiem. Šī kompānija cita starpā ir viens no Agra kodolkonferences atbalstītājiem. Interesanti, ka šo kodolenerģijas slavināšanu atbalsta arī “Fazer” – uzņēmums, kas pamatīgi “uzvārījās”, pārdodot savu meitas kompāniju Krievijā, kas gan nozīmēja tikai to, ka viņu ražotnes ieguva citu nosaukumu un formāli vairs nebija saistītas ar lielo mammu.

Var tikai minēt, kādi ir Somijas “Fazer” mērķi un idejas kodolenerģijas jomā un kāpēc šo aktivitāšu lobijs tiek sponsorēts Latvijā. Varam arī tikai minēt, ko politiskā spēka “Latvijas Attīstībai” vadošais gals mēģina panākt ar Agra kodolkonferencēm, par kurām, ja nu kas, maksājam mēs visi (paldies Zaigai, kura par to ir parūpējusies). Taču skaidrs ir viens, ka pieticīga atomstacija maksātu no pāris miljardiem.

Taču tā nebūt nav pirmā reize, kad Agris ir nonācis apšaubāmā kompānijā un dara apšaubāmas un sabiedrībai kaitīgas lietas. Viņam labi pazīstami ir arī tādi dižkampēji kā “Liepājas metalurga” galvenie izsaimniekotāji – maksātnespējas administrators Haralds Velmers un bijušais uzņēmuma vadītājs Kārlis Krastiņš. Tikai atgādināšu, ka tieši augstāk minētie kungi meistarīgi spēja kārtīgi pakampt Liepājas uzņēmumā ieguldīto nodokļu maksātāju naudu un vēl novadīt maksātnespējas procesu Latvijas labākajās tradīcijās.

Kamēr tūkstošiem liepājnieku kļuva par bezdarbniekiem, Velmers iekļuva Latvijas miljonāru sarakstā, izpārdodot “Liepājas metalurgu”.  Noteikti sakritība ir arī tā, ka Krastiņš un „Prudentia” pa uzņēmumu sāka saimniekot laikā, kad EM kā valsts sekretārs joprojām bija Pūce. Diemžēl cietuma restu vietā visi šie kungi turpina darīt to, kas viņiem padodas vislabāk, proti, kampt. Tam der arī ziedojumi aploksnēs partijai zem galda un dažādi starpnieki, kur savu lomu, izskatās, uzņēmies arī Agris, lobējot jauno gadsimta afēru Latvijai – sapni par kodolenenerģiju.

Tam lieti noder arī kontakti Latvijas Bankā, kur, kā norāda pats Agris, viņš ir arī konsultatīvās padomes sastāvā. Nu iespaidīgi kodolfiziķiem un Trampa atbalstītājam konsultēt Latvijas vadošo finanšu iestādi. Citi teiktu, ka noderīgs idiots, bet, zinot nedaudz viņa izdarības jau jaunībā, es teiktu, ka slīpēts melis, kurš ar jaunām zeķēm sandalēs gatavs likt savu bārdu ķīlā un lobēt pat tos, kuri gatavi Latviju nolikt uz kodolenerģijas adatas.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...