Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks, kultūras darbinieks, akadēmiķis vai profesors, vien parasts opozīcijas politiķis. Šis fakts rada pārdomas.

Un tātad – jau vairākas dienas LTV1 tiek reklamēts, ka otrdien, 6.februārī raidījuma "1:1" vadītājs Gundars Rēders diskutēšot ar politiķi Jāni Dombravu.

Galīgi aplam. Šāda tipa raidījumā, kas notiks vien nedēļas otrās darbdienas pieprasītākajā ētera laikā, publiskā televīzija iepriekš a priori nevar zināt, kas būs aktuāli pēc dažām dienām.

Pašreizējā ģeopolitiskajā situācijā nav svarīgi, vai jau reklāmas laikā Dombravas kungs zina un spēs saturīgi pastāstīt par to, kas notiks līdz otrdienai. Proti, būtu svarīgi, ja pati LTV1, kas saņem iespaidīgu finansējumu no publiskā (valsts) budžeta, sāktu ielāgot, ka tamlīdzīgi raidījumi organizējami efektīvi, operatīvi, bez iepriekšējas reklāmas.

Rēdera kungam ir potenciāls, pieredze (jaunuļiem nekā tamlīdzīga nav un nebūs, jo... nebūs, kamēr ir visaptveroša vēlme MĀCĪTIES, bet NEKO NESAPRAST).

Kas traucē LTV1 un Rēdera kungam pateikt, ka otrdienas vakara intervija "1:1" ikreiz ekskluzīvi notiks ar personu, kura būs kompetenta, aktuāla un interesanta tieši tobrīd?

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...