Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Esmu Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) students. Septembrī nosūtīju Valsts kontrolei, VID un izglītības un zinātnes ministrei vēstuli par pārkāpumiem RTU. Neviens no adresātiem nereaģē. Šķiet, ka šajā valstī nelikumīgums un shēmošana rullē. Ja neesi piederīgs kādai grupai - duraks! Lūk, tas, ko es nosūtīju atbildīgajām iestādēm:

„Labdien! Esmu RTU students. Vēlos absolvēt universitāti, tāpēc rakstu anonīmi. Tomēr uzskatu, ka nevaru palikt vienaldzīgs pret notiekošo.

Nesen uzzināju, ka man ir iespēja doties uz konferenci. Profesors teica, ka katedrai naudas nav. Ieteica studentu parlamentā paprasīt vienreizējo stipendiju. Esmu bijis Studentu parlamenta biedrs. Zinu, ka šāda iespēja ir, bet jāgaida 3 vai pat 4 mēneši kamēr parlaments izskata un pieņem lēmumu. Lēmums var būt arī negatīvs.

Sāku interesēties par iespējām. Esošie studentu parlamenta biedri teica, ka ir gadījumi ātrai stipendiju piešķiršanai. Vajag tikai sarunāt ar Ingaru Eriņu. Sarunāt man nesanāca, taču parunāju ar biedriem un uzzināju vēl visu ko. 

Izrādās, RTU katedras pārskaita naudu parlamentam, lai maksātu darbiniekiem algas kā stipendijas, jo stipendijas neapliek ar nodokļiem. Parunāju ar katedras lietvedēm. Tādas stipendijas ir daudzas, dažādos gados.

Pagājušajā mācību gadā, piemēram, Aleksandra Semendjajeva saņēma stipendiju: varat apskatīt rīkojuma foto no divām daļām. Varat pārbaudīt!

Kā uzzināju, tad Semendjajeva ir studente katedrā ko vada Ingara Eriņa sieva Jana Eriņa. Kā ar nodokļu nomaksu? Vai nav interešu konflikts? Izskatās pēc shēmas... Turklāt tas ir negodīgi attiecībā pret studentiem! Tā tiek izlietota valsts nauda!!! Man stipendija jāgaida, un visticamāk es to nesaņemšu!...”

Dokumenti

FotoFotoFotoFoto

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...