Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kāpēc tauta svilpj?

Jānis Kundziņš
21.01.2022.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Svilpjošās un saliedētās ļaužu ierindas, kas nesen pildīja Lielbritānijas pilsētu ielas, nebija vardarbīgas un agresīvas. Tās gāja, ūjināja un dziedāja dziesmu “Mēs esam 99 procenti”. Tās nebija pārstāvētas nekur. Nevienam no viņiem nedeva vārdu meinstrīma kanāli, liekot manīt, ka šo ļaužu viedoklis nevienu neinteresē.

Oficiāli šo ļaužu nav. Un ir skaidrs, ka ar globāli medicīnisko ekofašistu huntu nekādas sarunas nav iespējamas, jo nav sarunas temata. Šī hunta ir jāignorē un izdevības gadījumā vienkārši jāiznīcina kā ļauns vīruss. Bet, kamēr tas nav iespējams, tai jāliek nervozēt, tā jāignorē un jāterorizē pieejamos veidos. Ko arī vecie eiropieši ar mainīgiem panākumiem dara.

Un, lūk, britu hidra savu satvērienu ir atslābinājusi, par ko gan īpaši latviešiem priecāties nenāktos, jo tūlīt valsti pametīs desmitiem tūkstošu zem izdzīvošanas līnijas palikušo tautiešu, lai tradicionāli patvertos Britānijā. Gluži kā pēc Otrā Pasaules kara.

Savukārt Austrijā kā jau valstī ar kārtīgām nacionālsociālistu tradīcijām milzīgās protesta demonstrācijas ir novedušas pie apkaunojošā obligātās vakcinācijas likuma, kas tiek pieņemts brīdī, kad modificētais vīruss zaudējis pēdējās kaujas spējas un degradējis par sezonālajām iesnām. Tikai galēji labējās partijas ir pret, un ar tām ir tauta. Atliek cerēt, ka labējo vestā tauta atcerēsies, kas jādara ar zaļajiem, kreisajiem un citiem nacionālo interešu nodevējiem, - arhetipisko atmiņu neizskaust.

Bildītes no Amsterdamas pat Batjka Lukašenko tur trīcošās rokās, jo rīdīt demonstrantus ar kaujas suņiem viņam nebija ienācis prātā, tomēr Baltkrievija ir pareizticīgo valsts, un analoģijas ar kristiešu mešanu arēnā pie zvēriem ir pārāk tiešas.

Tad kas ir noticis? Eiropieši pārāk skaidri jūt briesmas, pat viņu dekādēm kastrētās un liberālismā dresētās tautas jūt totalitārisma tuvošanos, Ķīnas stila digitālā paradīze- nometne izraisa eiropiešos pretīgumu un nav tiem pieņemama.

Viņi negrib dzīvot valstī, kur viņi ir nekas, kur viņu vārds ir nulle un kuri viņi tiek vadīti no mistiska centra pēc viņiem sveša algoritma. Viņiem ir pretīgs ”jaunās kārtības” absurdais irracionālisms un ignorantais orvelisms. Šīs jaunās kārtības aprises ir izlasāmas pat komjaunieša Bordāna žurkas vieplī un mediķos, kas ekrānos gvelž labi apmaksātus melus, aizmirstot par Hipokrāta zvērestu. Bet labi baroti mediju bonzas producē bulšitu, ko neviens sen neskatās un braši sēdina budžetu, pieprasot dāsnus pabalstus.

Un, jā, mums arī vairs nav vārda. Kad protestējam vienīgajā iespējamajā miermīlīgajā veidā, tad esam okupanti un kremļa aģenti. Mūsu runu nedzird, jo tā sen nav manāma ekrānos un radio. Mūs nedzird ne pa vienam, ne kopā. Mēs dzirdam cits citu, pateicoties Durova radītajam Telegram, kur nav cenzūras un faktčekeru spriņģu. Tur tagad ir mūsu TV, radio, parlaments, bibliotēka, prese un komunikācija.

Bet ārpus tā atliek tikai svilpt, jo to var dzirdēt uz ielas. Svilpt var uz ielas pat zem maskas, gar MK ejot. Taurēt var mašīnā, braucot gar pili, - to sadzirdēs tās iemītnieks pat ar cepuri galvā. Svilpiet un taurējiet visu laiku, lai viņu acis raustās, pat miegā laižoties. Lai viņi katru brīdi zina, ko mēs domājam par visu. Lai viņi zina, kas būs, kad varmāku vara beigsies. Lai viņi baidās 24/7.

Svilpt var ikdienā, svilpt var svētkos pat pie Mildas, jo viņu svētki nav mūsu svētki. Ja nav atļauti vārdi, būs svilpieni. Tautas svilpiens ir sarkanā kartīte varai. Tai laiks uz rezervistu soliņa, ja ar labu. Ja ar sliktu, tad rezervistu soliņš būs nāras Liepājas jaunajā cietumā.

P.S. Atbrīvojiet, lūdzu, politieslodzītos, kas ar safabricētām, absurdām apsūdzībām šobrīd sēž cietumā! Atbrīvojiet vietu īstiem noziedzniekiem - valsts interešu nodevējiem, Sorosa sadarbības partneriem un globālistu aģentiem!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...