Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zigfrīds Strazdiņš

06.08.2016. 09:10

Nevaru nomierināties par Jura debīlismu,piekrītu Apmierinātājam .Ir man metāltehnoloģijas pamati,kā arī Austriešu,Vācu šveices,Krievu jaunākais,kā arī jaunākais cietības mērītājs LEEBS -Šveces -Piccolo 2,bet pamats tomērt ir mūsu vectēvam ROKVELAM ,kas neizzudīs gadsimtiem,kam ļoti vienkārša mērīšana,bet pa pa priekšu jāzin ko tu gribi,ja vajag vēl nosaukšu 10,ko tavam paurim univerisitāte neiedos,ja tev nav tieksme reāli ar savām rokām kaut ko radīt,tad tev pie izgudrojumiem un racionalizācijas netikt,bet jāsāk no pamata un tad tā augstākā,ko mums tagad vajag ,bez pamata neko nedos un man nevajag nekādus debīlus studentus,bet tiešām jauniešus,kas vēlas savām rokām un prātam ar interesi radīt.

Atbildēt

Apmierinātais

05.08.2016. 14:50

»

jurs

Cien. Zigfrīds, teikšu godīgi, kā Jūs sakāt saviem studentiem - nekas Jums nesanāks ar metālapstrādi! Domāšana un tehnoloģijas Jums ir atpalikušas no Eiropas. Meklējiet līdzvērtīgus, piemēram, studentus no Krievijasavas laukiem


Kauns jums "jurīt" pār visu ģīmi, vēl vairāk, studenti no Krievijas laukiem ir gudrāki nekā Latvijas studenti Latvijas Universitātes pēdējā kursā.
Tas ka tu māki rīkoties ar datoru un mobīlo telefonu nenosaka tavu inteliģences līmeni.
Papuasi Jaunzēlandē, vai āfrikas džugļu pigmeji ir civilizētāki par jums "juri".

Atbildēt

jurs

04.08.2016. 23:01

Cien. Zigfrīds, teikšu godīgi, kā Jūs sakāt saviem studentiem - nekas Jums nesanāks ar metālapstrādi! Domāšana un tehnoloģijas Jums ir atpalikušas no Eiropas. Meklējiet līdzvērtīgus, piemēram, studentus no Krievijasavas laukiem

Atbildēt

Jānis

04.08.2016. 09:11

»

Zigfrīds Strazdiņš

Personīgi uzskatu izglītības sagraušana ,pie valdības grožiem otšķirīgie komunisti ,kas netika pie varas PSRS laikos un šitie visi mācēja,kā notiek šī laupīšna,bet nu jau vairs tālāk nav kur iet,mēģina visus grēkus notušēt ar visādiem pasākumiem,bet darbaļaudis vairs uz viņiem netiek un maz kas nodarbojas...


Točna saskaņa ar debilizma teoriju! Pie visa vainīgi kommunisti xD

By the way, uneducated communists FIRST went to cosmos... But of course, you will say, ITS BECAUSE OF MASS KILLING, and GULAGs people wanted to escape uber devil USSR and that way had to fly yo cosmos.

Atbildēt

gudrie šitos neievēlēs

02.08.2016. 16:25

...........

Atbildēt

Apmierinātais

02.08.2016. 06:29

»

!

alena dalessa 1947 gada doktrinas realizacija austrumeiropa 21 gadsimta so valstu un teritoriju sagrausanai


Tieši tā, ar precizitāti līdz Planka laika lielumam, izlasiet vēl daudziem tā nīstos Cionas protokolus, Forda runu ASV radio 1910 līdz 1925 gadam, kaut kur tajos laikos, TĀS NAV SAZVĒRESTĪBAS TEORIJAS, TĀ IR REALITĀTE TAGAD, es tikai nesaprotu kāpēc neviens to neredz.
Patiesībā es saprotu, ļoti veksmīgi tiek izmantota Overtona tehnoloģija masu zombēšanai.
Latvju bāleliņi uz to pavelkās nonstopā.

Atbildēt

!

02.08.2016. 05:05

»

Apmierinātais

Latvijā ir ieviesta specializētā ASV izstrādātā izglītības programma postpadomju valstīm...


alena dalessa 1947 gada doktrinas realizacija austrumeiropa 21 gadsimta so valstu un teritoriju sagrausanai.

Atbildēt

Austris

01.08.2016. 19:51

Jau vismas 1000 gadus atpakaļ, kāds no gudrajiem teicis": Jo dumjāka tauta, jo vieglāk to pārvaldīt!"

Atbildēt

Zigfrīds Strazdiņš

01.08.2016. 17:13

»

Neiedziļinoties detaļās

Kāpēc jums nerodas jautājumi par to, ka valstij vispār nav nekādu interešu


Personīgi uzskatu izglītības sagraušana ,pie valdības grožiem otšķirīgie komunisti ,kas netika pie varas PSRS laikos un šitie visi mācēja,kā notiek šī laupīšna,bet nu jau vairs tālāk nav kur iet,mēģina visus grēkus notušēt ar visādiem pasākumiem,bet darbaļaudis vairs uz viņiem netiek un maz kas nodarbojas ar pašdarbību,jauniešiem acis aizzmiglo,lai nebūtu jājūt īstenība.

Atbildēt

Apmierinātais

01.08.2016. 14:31

Latvijā ir ieviesta specializētā ASV izstrādātā izglītības programma postpadomju valstīm.
Lietas kārtībā ir postpadomju valstu izglītības sistēmas iznīcināšana, kā arī absolūtā patērētāja radīšana kurš nedomā, nespēj analizēt notikumus, un vispār neinteresējas ne par ko, tāds savdabīgs dārzeņa tips, kurš nav ēdams, itkā būtu derīgs bet ir izvirtis un absolūti nelietojams.
Par šīs programmas ieviešanu tieši atbildīgas ir visas bez izņmeuma Sorosa fonda un tā pakļautībā esošās organizācijas kuru locekļi tiek pamatīgi eļļoti ar miljoniem dolāru ASV banku kontos pie kuriem Latvijas VID netiek unt tas ir VIDam TABU.
Kā jūs domājiet, no kurienes visiem kuri iekļūst saimā, viņu radiem un draugiem rodas baisie miljoni !!!

Atbildēt

ir sportistu pliku veceņu lieko pupu laiks

31.07.2016. 08:15

glupie slavina glupos..........DARBS NAV MODĒ!!!!!

Atbildēt

Vo

31.07.2016. 05:56

Kaujamiem lopiem ir jādzīvo aizgaldos un aplokos, nevis jāmāca kā viņiem no tiem izkļūt.
Tas, ko mēs šodien saucam par valsti, mūs visus uzskata par kaujamiem lopiem, no kuriem baroties.

Atbildēt

juhans

30.07.2016. 19:42

»

Neiedziļinoties detaļās

Kāpēc jums nerodas jautājumi par to, ka valstij vispār nav nekādu interešu


Tas tāpēc lai jaunatne nemēģinātu izprast un saprast,kādēļ Latvijas okupētājpartijas biedri nav nodoti anafemai,bet nodod anafemai tautu un tās jaunatni.

Atbildēt

Ja tā

30.07.2016. 19:06

Ja tā nopietnāk skatās uz lietām, tad valsts ar savām institūcijām nevis atbalsta, konsultē un veicina uzņēmējdarbību, bet tieši otrādāk - dara visu, lai šeit uzņēmēju nebūtu. Daļa spītīgāko, neskatoties uz valsts reketu un cita veida šķēršļiem, tomēr mēģina kaut ko veidot, tad, kaut kad saprot, ka cīnās ar vējdzirnavām - un pieliek punktu. Tādu vai citādu, bet pieliek. Un tad atlikušajiem valdība pieliek vēl kādu nodokli. Un tā tad arī dzīvojam...

Atbildēt

mamma

30.07.2016. 10:21

Tas bija ap 1993.gadu, kad pēkšņi skolēni vidusskolā varēja izvēlēties, mācīties fiziku un ķīmiju vai nē. Pat skolā ar teātra novirzienu skolotāji satraucās un runāja ar vecākiem, ka skolēni pārsvarā izvēlas šo priekšmetu vietā mācīties mākslas vēsturi un mūziku - vai nu visi būs dziedātāji un aktieri?
Vai nu vaina būtu bērnos, viņi grib iet vieglāko ceļu. Un vai nu tā būtu, ka tagad bērni ir mazāk spējīgi, kā viņu vecāki?
Bet nav jūtams, ka kāds gribētu šo sistēmu mainīt.

Atbildēt

tas ir nopietni

29.07.2016. 19:50

par laimīgiem uzskatu jaunos cilvēkus, kam ir iespēja mācīties praktiski darbojoties. Mana utopiskā ideja - katram pilsētas jaunietim 15-16 gados valstiski noteikta obligāta prakse lauku saimniecībās vai citos ražojošos uzņēmumos. Jaunieši iegūtu vērtīgu dzīves pieredzi!!! Aug baltrocīši un luteklīši.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

29.07.2016. 19:16

Kāpēc jums nerodas jautājumi par to, ka valstij vispār nav nekādu interešu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...