Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zigfrīds Strazdiņš

06.08.2016. 09:10

Nevaru nomierināties par Jura debīlismu,piekrītu Apmierinātājam .Ir man metāltehnoloģijas pamati,kā arī Austriešu,Vācu šveices,Krievu jaunākais,kā arī jaunākais cietības mērītājs LEEBS -Šveces -Piccolo 2,bet pamats tomērt ir mūsu vectēvam ROKVELAM ,kas neizzudīs gadsimtiem,kam ļoti vienkārša mērīšana,bet pa pa priekšu jāzin ko tu gribi,ja vajag vēl nosaukšu 10,ko tavam paurim univerisitāte neiedos,ja tev nav tieksme reāli ar savām rokām kaut ko radīt,tad tev pie izgudrojumiem un racionalizācijas netikt,bet jāsāk no pamata un tad tā augstākā,ko mums tagad vajag ,bez pamata neko nedos un man nevajag nekādus debīlus studentus,bet tiešām jauniešus,kas vēlas savām rokām un prātam ar interesi radīt.

Atbildēt

Apmierinātais

05.08.2016. 14:50

»

jurs

Cien. Zigfrīds, teikšu godīgi, kā Jūs sakāt saviem studentiem - nekas Jums nesanāks ar metālapstrādi! Domāšana un tehnoloģijas Jums ir atpalikušas no Eiropas. Meklējiet līdzvērtīgus, piemēram, studentus no Krievijasavas laukiem


Kauns jums "jurīt" pār visu ģīmi, vēl vairāk, studenti no Krievijas laukiem ir gudrāki nekā Latvijas studenti Latvijas Universitātes pēdējā kursā.
Tas ka tu māki rīkoties ar datoru un mobīlo telefonu nenosaka tavu inteliģences līmeni.
Papuasi Jaunzēlandē, vai āfrikas džugļu pigmeji ir civilizētāki par jums "juri".

Atbildēt

jurs

04.08.2016. 23:01

Cien. Zigfrīds, teikšu godīgi, kā Jūs sakāt saviem studentiem - nekas Jums nesanāks ar metālapstrādi! Domāšana un tehnoloģijas Jums ir atpalikušas no Eiropas. Meklējiet līdzvērtīgus, piemēram, studentus no Krievijasavas laukiem

Atbildēt

Jānis

04.08.2016. 09:11

»

Zigfrīds Strazdiņš

Personīgi uzskatu izglītības sagraušana ,pie valdības grožiem otšķirīgie komunisti ,kas netika pie varas PSRS laikos un šitie visi mācēja,kā notiek šī laupīšna,bet nu jau vairs tālāk nav kur iet,mēģina visus grēkus notušēt ar visādiem pasākumiem,bet darbaļaudis vairs uz viņiem netiek un maz kas nodarbojas...


Točna saskaņa ar debilizma teoriju! Pie visa vainīgi kommunisti xD

By the way, uneducated communists FIRST went to cosmos... But of course, you will say, ITS BECAUSE OF MASS KILLING, and GULAGs people wanted to escape uber devil USSR and that way had to fly yo cosmos.

Atbildēt

gudrie šitos neievēlēs

02.08.2016. 16:25

...........

Atbildēt

Apmierinātais

02.08.2016. 06:29

»

!

alena dalessa 1947 gada doktrinas realizacija austrumeiropa 21 gadsimta so valstu un teritoriju sagrausanai


Tieši tā, ar precizitāti līdz Planka laika lielumam, izlasiet vēl daudziem tā nīstos Cionas protokolus, Forda runu ASV radio 1910 līdz 1925 gadam, kaut kur tajos laikos, TĀS NAV SAZVĒRESTĪBAS TEORIJAS, TĀ IR REALITĀTE TAGAD, es tikai nesaprotu kāpēc neviens to neredz.
Patiesībā es saprotu, ļoti veksmīgi tiek izmantota Overtona tehnoloģija masu zombēšanai.
Latvju bāleliņi uz to pavelkās nonstopā.

Atbildēt

!

02.08.2016. 05:05

»

Apmierinātais

Latvijā ir ieviesta specializētā ASV izstrādātā izglītības programma postpadomju valstīm...


alena dalessa 1947 gada doktrinas realizacija austrumeiropa 21 gadsimta so valstu un teritoriju sagrausanai.

Atbildēt

Austris

01.08.2016. 19:51

Jau vismas 1000 gadus atpakaļ, kāds no gudrajiem teicis": Jo dumjāka tauta, jo vieglāk to pārvaldīt!"

Atbildēt

Zigfrīds Strazdiņš

01.08.2016. 17:13

»

Neiedziļinoties detaļās

Kāpēc jums nerodas jautājumi par to, ka valstij vispār nav nekādu interešu


Personīgi uzskatu izglītības sagraušana ,pie valdības grožiem otšķirīgie komunisti ,kas netika pie varas PSRS laikos un šitie visi mācēja,kā notiek šī laupīšna,bet nu jau vairs tālāk nav kur iet,mēģina visus grēkus notušēt ar visādiem pasākumiem,bet darbaļaudis vairs uz viņiem netiek un maz kas nodarbojas ar pašdarbību,jauniešiem acis aizzmiglo,lai nebūtu jājūt īstenība.

Atbildēt

Apmierinātais

01.08.2016. 14:31

Latvijā ir ieviesta specializētā ASV izstrādātā izglītības programma postpadomju valstīm.
Lietas kārtībā ir postpadomju valstu izglītības sistēmas iznīcināšana, kā arī absolūtā patērētāja radīšana kurš nedomā, nespēj analizēt notikumus, un vispār neinteresējas ne par ko, tāds savdabīgs dārzeņa tips, kurš nav ēdams, itkā būtu derīgs bet ir izvirtis un absolūti nelietojams.
Par šīs programmas ieviešanu tieši atbildīgas ir visas bez izņmeuma Sorosa fonda un tā pakļautībā esošās organizācijas kuru locekļi tiek pamatīgi eļļoti ar miljoniem dolāru ASV banku kontos pie kuriem Latvijas VID netiek unt tas ir VIDam TABU.
Kā jūs domājiet, no kurienes visiem kuri iekļūst saimā, viņu radiem un draugiem rodas baisie miljoni !!!

Atbildēt

ir sportistu pliku veceņu lieko pupu laiks

31.07.2016. 08:15

glupie slavina glupos..........DARBS NAV MODĒ!!!!!

Atbildēt

Vo

31.07.2016. 05:56

Kaujamiem lopiem ir jādzīvo aizgaldos un aplokos, nevis jāmāca kā viņiem no tiem izkļūt.
Tas, ko mēs šodien saucam par valsti, mūs visus uzskata par kaujamiem lopiem, no kuriem baroties.

Atbildēt

juhans

30.07.2016. 19:42

»

Neiedziļinoties detaļās

Kāpēc jums nerodas jautājumi par to, ka valstij vispār nav nekādu interešu


Tas tāpēc lai jaunatne nemēģinātu izprast un saprast,kādēļ Latvijas okupētājpartijas biedri nav nodoti anafemai,bet nodod anafemai tautu un tās jaunatni.

Atbildēt

Ja tā

30.07.2016. 19:06

Ja tā nopietnāk skatās uz lietām, tad valsts ar savām institūcijām nevis atbalsta, konsultē un veicina uzņēmējdarbību, bet tieši otrādāk - dara visu, lai šeit uzņēmēju nebūtu. Daļa spītīgāko, neskatoties uz valsts reketu un cita veida šķēršļiem, tomēr mēģina kaut ko veidot, tad, kaut kad saprot, ka cīnās ar vējdzirnavām - un pieliek punktu. Tādu vai citādu, bet pieliek. Un tad atlikušajiem valdība pieliek vēl kādu nodokli. Un tā tad arī dzīvojam...

Atbildēt

mamma

30.07.2016. 10:21

Tas bija ap 1993.gadu, kad pēkšņi skolēni vidusskolā varēja izvēlēties, mācīties fiziku un ķīmiju vai nē. Pat skolā ar teātra novirzienu skolotāji satraucās un runāja ar vecākiem, ka skolēni pārsvarā izvēlas šo priekšmetu vietā mācīties mākslas vēsturi un mūziku - vai nu visi būs dziedātāji un aktieri?
Vai nu vaina būtu bērnos, viņi grib iet vieglāko ceļu. Un vai nu tā būtu, ka tagad bērni ir mazāk spējīgi, kā viņu vecāki?
Bet nav jūtams, ka kāds gribētu šo sistēmu mainīt.

Atbildēt

tas ir nopietni

29.07.2016. 19:50

par laimīgiem uzskatu jaunos cilvēkus, kam ir iespēja mācīties praktiski darbojoties. Mana utopiskā ideja - katram pilsētas jaunietim 15-16 gados valstiski noteikta obligāta prakse lauku saimniecībās vai citos ražojošos uzņēmumos. Jaunieši iegūtu vērtīgu dzīves pieredzi!!! Aug baltrocīši un luteklīši.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

29.07.2016. 19:16

Kāpēc jums nerodas jautājumi par to, ka valstij vispār nav nekādu interešu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma idelooģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...