Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Rīgas amatpersonas atkal mēģina piemuļķot sabiedrību ar stāstu par iekļaušanos tā saucamajās “sarkanajās līnijās”, nepiebilstot, ka tās atrodas patālu kapu teritorijā. Vienīgā atšķirība no iepriekšējiem plāniem: tramvaja vietā tagad paredzēts smagās “fūres” dzīt pār kapiem un izvēršanās plānota otrajā ielas pusē – kā liecina projekta attēli, pār Pokrova kapiem un Jēkaba kapiem.

Iespējams, ka paredzēta kapu papildu postīšana, jo gar Senču ielu likvidētas ietves un velo celiņš. Projektā pievienotajā ielas šķērsgriezumā sazīmēti neeksistējoši velo un gājēju celiņi – kas ierīkošanas gadījumā arī ietu pār kapiem.

Atgādinām, ka galvenais projekta mērķis ir samazināt CO2 izmešu daudzumu – neizprotami, kā to plānots sasniegt, likvidējot Rīga-Berģi veloceliņa posmu un ietves, kā arī zīmējot nereālus plānus, kuros elementārā aritmētika nesakrīt ar reālitāti.

Skatieties video par to, kā jau apmuļķota Finanšu ministrija un kā Rīgas amatpersonas cenšas apmānīt sabiedrību.

Video veidots uz brīvprātības un mērķa kopības pamata bez atlīdzības. Video: Ēriks Eriksons @motionlatvia media

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ilgtspējības zīlētāji jeb kurus rādīt pāvestam

FotoZinātnē ir metodoloģiskā prasība katra laikmeta iztirzājumā ņemt vērā toreiz lietoto valodu. Laikmetu izdosies pareizi izprast tikai tad, ja respektēs tajā lietoto valodu. Valoda raksturo notikumu idejisko tendētību, laikmeta intelektuālo un morālo atmosfēru, ārējo notikumu vienotību ar tolaik dzīvojošo cilvēku iekšējo pasauli – prāta interesēm, vērtējumiem, kognitīvo piesātinātību.
Lasīt visu...

21

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

FotoLatvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti, turklāt tie nav pamatoti. To, par ko LRA runā jau kopš pagājušā gada, ir apstiprinājusi arī Valsts kontrole (VK) savā ziņojumā. Revīzijā konstatēts, ka, lai gan ST elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses.
Lasīt visu...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...