Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kad pagājušā gada rudenī informēju par to, ka pašreizējā Jaunās Vienotības ministru prezidenta Artūra Krišjāņa Kariņa dēls Otomārs Krišjānis Kariņš ir gan Padomju Savienības himnas, gan arī komunistu iecienītākā simbola – sirpja un āmura cienītājs, man nebija ne jausmas, ka jauneklis varētu būt iemīļojis arī neatļautas apreibinošas vielas.

Pašlaik Instagram vairs nav atrodams Kariņa juniora profils ar norādi uz karali Artūru – „arthvrpendragon” (ar papildraksturojumu "kolhoz" kirilicā), kurā jaunais un talantīgais autors pērnruden par godu Helovīnam bija ievietojis klipiņu ar nofilmētu ķirbi ar tajā izgrieztu sirpja un āmura attēlu, fonā skanot PSRS himnai krievu valodā.

Toties pienākusi jauna, neoficiāla informācija, kas liecina, ka kāds Otomārs Krišjānis pirms pusotras nedēļas ticis aizturēts narkotisko vielu reibumā, turklāt arī Otomāra Krišjāņa kabatās atrastas tabletes, kas, ņemot vērā to izskatu, diez vai varētu būt aspirīns vai paracetamols.

Informācijas avoti stāsta, ka jau tiekot pieliktas visas iespējamās pūles, lai radošo jaunekli ar reti sastopamo vārdu salikumu no nepatikšanām kaut kā atbrīvotu. Tiek apgalvots, ka esot ticis uzrunāts pat jaunais iekšlietu ministrs, kam esot apsolīta pretimnākšana vairākos viņam svarīgos jautājumos, ja Otomāra Krišjāņa lieta tiktu „pa kluso” izbeigta.

Droši vien nav jēgas gaidīt, ka šo tēmu pacels kāds „sabiedriskais” medijs, kas ir tieši atkarīgs no premjera K. Kariņa valdības atvēlētā finansējuma, tāpēc visas cerības uz „ne-plašstraumes” medijiem.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...