Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.

Rodas jautājums, kāpēc Latvijā viss ir tik slikti? Kā Latvija līdz tam nonāca? Ja Kariņa-Levita režīms nebūtu rīdījis vakcinētos cilvēkus pret nevakcinētajiem, tad situācija noteikti būtu labāka!

Ja “dakters” Pavļuts nebūtu mēģinājis notrallināt naudu pa labi un pa kreisi, ja nebūtu mēģinājis ieviest visādas loterijas, kuru galvenais mērķis bija nozagt loterijai paredzēto naudu, tad noteikti situācija būtu labāka!

Pavļutam tika piešķirti 80 miljoni EUR ar mērķi sagatavoties situācijai, ja valstī parādīsies vairāk saslimušo. Kur palika 80 miljoni, to Pavļuts nemaz nevar paskaidrot!

Tauta ir tā sašķelta, ka Kariņa-Levita režīms vairs nesaprot, ko darīt!  Tauta vairs netic esošajai varai!

Kāda ir izeja no šīs situācijas? Esmu gatavs izteikt savu viedokli.

Vispirms, es neticu, ka Kariņa-Levita režīms vispār ir spējīgs kaut ko mainīt, jo tauta viņiem vairs netic! Bet, neraugoties uz to, risinājums ir nepieciešams!

Ja es šodien būtu premjers, es vispirms atvainotos gan vakcinētajiem, gan nevakcinētajiem Latvijas cilvēkiem par valstī radīto haosu! Es aicinātu Saeimu nekavējoši pieņemt likumu, kurš garantētu cilvēkiem TIESĪBAS pašiem pieņemt lēmumu - vakcinēties vai nevakcinēties!

Vienlaicīgi es uzrunātu tautu, un aicinātu vakcinēties visus, kuri uzskata, ka vakcīna ir mazākais ļaunums esošajā situācijā! Es arī atklāti pateiktu, ka tiks respektēta visu to cilvēku izvēle, kuri uzskata, ka vakcīna viņiem nav pieņemama.

Es arī neieviestu nekādus ierobežojumus Latvijā, bet aicinātu cilvēkus pašus rūpīgi izvērtēt, kur viņi ies un kur viņiem labāk iet nevajadzētu.

Esmu pārliecināts, ka Latvijas cilvēki ir gudri! Viņus nevajag uzskatīt par aunu baru, kuri neko nesaprot un grib tik ātri nomirt no Covida. Ja valdība cilvēkiem patiešām uzticētos, tad cilvēki paši vislabāk pieņemtu lēmumu, kā sevi un savus ģimenes locekļus pasargāt no visām nelaimēm!

Kas attiecas uz vakcinētiem cilvēkiem, tad arī viņiem skaidri ir jāpasaka, ka vakcīna negarantē, ka viņi nesaslims un nenomirs! Tāpēc arī viņiem ir jābūt maksimāli piesardzīgiem un jāseko savai veselībai, neapraudot ne sevi, ne līdzcilvēkus!

Diemžēl nākas redzēt daudzus vakcinētos cilvēkus, kuri ar acīmredzamām veselības problēmām staigā apkārt, jo valdība ir nodrošinājusi viņiem dzīvi tā saucamajā “zaļajā režīmā”. Nemaz nerunājot par testēšanu, kas uz vakcinētajiem faktiski neattiecas. Jautājums, kādēļ, ja reiz vīruss mūs nešķiro?

Mēs nevaram nolikt policistu pie katra Latvijas iedzīvotāja! Tāpēc tikai un vienīgi uzticēšanās cilvēkiem, uzrunājot viņus kā gudrus un atbildīgus pilsoņus, var palīdzēt izvest valsti no esošās krīzes! Ja būtu šāda godīga Latvijas premjerministra pozīcija, esmu pārliecināts, ka šodien vakcinēto cilvēku Latvijā būtu daudz vairāk!

Cilvēki nav muļķi, viņi saprot, ka šajā valstī kaut kas acīmredzami un pašos pamatos nav kārtībā, bet tas, kas cilvēkus tracina visvairāk, ir Kariņa-Levita režīma regulārie meli, kuri katru dienu cilvēkiem liek justies kā idiotiem, kurus grib diriģēt “dakteris” Pavļuts!

Es pats biju gatavs vakcinēties, bet es to neizdarīju, jo manai sievai ārsts nerekomendēja to darīt! Es nolēmu atbalstīt sievu un nevakcinējos, neskatoties uz to, ka tas radīs dažādus ierobežojumus manā dzīvē.

Uzskatīju, ka katrā ģimenē ir jāpieņem lēmums kopā.

Staigāt apkārt pa kinoteātriem, teātriem, kafejnīcām un restorāniem vienam bez sievas nav man pieņemami!

Tāpēc es šodien gribu aicināt visus cilvēkus, kuri nav vakcinējušies, apspriest visus PAR un PRET savās ģimenēs un ar savu ģimenes ārstu, un tad pieņemt pašiem pareizu lēmumu - VAKCINĒTIES VAI NEVAKCINĒTIES.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...