Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Klausos Delfi Jāņa Dombura diskusiju, kur citu starpā piedalās Jūlija Stepaņenko, Jānis Bordāns un arī Daniels Pavļuts. Atbildot uz J.Stepaņenko argumentiem, ka vakcīna nepasargā no saslimšanas un ka publiski pieejamā informācija liecina, ka vakcinētie var izplatīt vīrusa infekciju, Pavļuts atkal ar asarainu pieskaņu balsī klāsta par to, ka vakcinētie sniegšot EPIDEMIOLOĢISKI DROŠUS PAKALPOJUMUS un tā saglabāšot vecīšu, bērnu un līdzcilvēku veselību un dzīvību.

Atkal CINISKI MELI! Sabiedrība tiek apzināti maldināta, ka vakcinētie neapdraud nevakcinētos! NOZIEDZĪGA MALDINĀŠANA! Ja veselības ministrs apzināti maldina sabiedrības locekļus, ka pakalpojums, ko sniedz vakcinēta personas, IR DROŠS, tad faktiski tā ir APZINĀTA ĻAUNPRĀTĪBA!!!

Bordāns kā tieslietu ministrs vispār demonstrē debilitātes augstāko pilotāžu - VISUR MASKAVAS PROPAGANDA un AĢENTI!? Bordāns uzskata - sabiedrības saprātīgākai daļai esot jārūpējas par visiem cilvēkiem, par lētticīgajiem cilvēkiem, t.i. par sabiedrības nesaprātīgo daļu, kas negrib vakcinēties! No Bordāna teiktā jāsecina, ka Latvijas tieslietu ministrs vairāk nekā 65% iedzīvotāju uzskata par nesaprātīgiem pamuļķiem!?

Mūsu izcilais ministrs Bordāns pat tā aizrāvās, ka Domburam pieprasīja "AIZVĒRT" J.Stepaņenko! TIESLIETU MINISTRS oponentei Stepaņenko liek - PAKLUSĒT!?

Zviedrijas modelis vispār no Bordāna un Pavļuta puses netiek apspriests, lai gan J.Stepaņenko un citi dalībnieki kā alternatīvu lūdza sniegt atbildes - kāpēc!? Debilitātes paraugstundas noslēgumā Valsts kancelejas direktora Jāņa Citskovska komentārs par pakalpojumu saņemšanas tiesībām nevakcinētajiem - tā arī neguvu skaidrību, vai varēšu tehnisko apskati mašīnai iziet bez vakcinācijas! Izrādās - arī Domburs neprot lasīt!

Noskatoties, tā arī NESAŅĒMU ATBILDES ne uz vienu no mani interesējošiem jautājumiem. Kāpēc tiek slēpts fakts, ka vakcīnas ir ar pagaidu reģistrāciju un atrodas izpētes stadijā? Kāpēc netiek papildināts blakņu saraksts, jo pasaulē tiek atzītas arvien jaunas blaknes, bet LV tiek publiskota tikai sākotnējā blakņu informācija, kas ir vairāk nekā septiņus mēnešus veca?

Kāpēc netiek sniegta pamatota informācija, kādas blaknes vai jaunas saslimšanas nākotnē var izraisīt šis jaunā tipa mRNS vakcīnas? Kāpēc personām, kuras nevakcinējas, testi ir jātaisa par savu naudu, bet nauda tiek šķiesta nelielas personu grupas interesēs (zem 40% iedzīvotāju )?

Kāpēc statistika joprojām ir nepilnīga un neatspoguļo, cik no testu kopējā skaitā ir PĶR testi un cik siekalu testi, kuru precizitāti Pavļuts novērtēja 30% apmērā? Cik slimnieku bija/ir bez simptomiem vai ar vieglu gaitu, utt.? Kāpēc LV joprojām pie saslimušajiem pierēķina visas personas ar pozitīvu testu pat ja personai nav slimības simptomu?

Kāda ir patiesā saslimstības aina – pozitīvs tests+simptomi, nevis tikai pozitīvs tests? Kāpēc joprojām netiek stiprināta medicīna, bet tiek tērēta nauda reklāmām un citām apšaubāmām aktivitātēm, kurām neviens netic? Negūstot atbildes, es joprojām palieku pie savas pārliecības, ka tā ir POLITISKĀ VAKCINĀCIJA!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...