Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirknī sākta administratīvā lietvedība par veselības ministres Ilzes Viņķeles „epidēmijas fakuču diskotēku”, ārkārtas situācijas laikā neievērojot pašas ierosinātos un valdības apstiprinātos sociālās distancēšanās nosacījumus.

„Vadoties pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 238.1 panta (lietvedības uzsākšana administratīvā pārkāpuma lietā), tika pieņemts lēmums par administratīvās lietvedības uzsākšanu pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 176.2 panta,” informē Rīgas Centra iecirkņa Kārtības policijas nodaļa. Pēc Pietiek rīcībā esošām ziņām, administratīvā lietvedība sākta jau pirms diviem mēnešiem, taču par tās rezultātiem ziņu pagaidām nav.

Viņķeles „epidēmijas fakuču diskotēka” plašu ievērību ieguva gan tāpēc, ka tajā veselības ministre bija fiksēta, pusapkampusies, plecu pie pleca ar dīdžeju, kas nepavisam nebija viņas ģimenes loceklis, gan arī tāpēc, ka politiķe „uzstāšanos” pavadīja ar žestiem, kas daudziem šķita publiskas valsts amatpersonas necienīgi.

Pietiek ir zināms, ka šīs pašas administratīvās lietvedības ietvaros tiek izvērtēta arī valsts prezidenta Egila Levita, ministru prezidenta Egila Levita un Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces rīcība, tāpat bez vajadzības neievērojot sociālās distancēšanās normas. Tiesa, pēc visa spriežot, lietvedība beigsies bez jebkādas sodu uzlikšanas.

Kā zināms, virkne valdības pārstāvju ir izpelnījušies publisku kritiku, ārpus valsts ievērojot tādus pretvīrusa pasākumus, kādus Latvijā ir noteikuši citiem, bet paši pieķerti, tos neievērojot.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...